Polda 3 – 5.díl – Samí zrádci

4.5/5 - (2 {hlasů})

Na Starém městě nalezli zavražděného policistu. Jde o muže ze stejného oddělení, jako jsou Michal s Andrejem a ti mají zakázáno na případu pracovat. Mrtvý policista je totiž už nějakou dobu podezíraný z braní úplatků a s ním i všichni ostatní z oddělení. Šlo ale vrahovi opravdu o to, vyhnout se podezření z korupce? A zvládnou Michal s Andrejem jen stát a přihlížet se založenýma rukama, jak někdo řeší jejich případ? Nebo se jako obvykle rozhodnou vzít případ do vlastních rukou?…(TV Prima)

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Polda 3

 

Polda 3 - Osoby a herecké obsazení

Režie: Jaroslav Fuit
Hudba: Karel Havlíček
Hrají: David Matásek, Igor Orozovič, Ondřej Pavelka, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Petr Vršek, Jiří Laštovka, Marika Šoposká, Ondřej Kavan, Ivan Urbánek, Anna Kulovaná, Karel Basák, Jakub Koudela, Aleš Bílík, Antonín Hardt, Markéta Tannerová, Eduard Jenický, Barbora Jánová, Jakub Slach, Marek Pospíchal, Tereza Krippnerová, Ivo Novák, Claudia Vašeková, David Punčochář, Natálie Halouzková, Anna Jiřina Daňhelová

 

3 komentářů k “Polda 3 – 5.díl – Samí zrádci”

  1. Na konci dílu hraje David Matásek na klavír starou známou písničku,ale za Boha si nemohu vzpomenout ani na název,ani interpreta.Docela by se šiknul soupis použitých songů v daném dílu.Občas se objeví staré šlágry na které už člověk dávno zapoměl.

  2. Děkuji mnohokrát.Jinak,vzhledem k tomu že seriál je plný písniček,by byl fajn nějaký soupis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*