Polda 3 – 6.díl – Jed v srdci

3.7/5 - (3 {hlasů})

Jako překvapení na rozlučce se svobodou byla připravená barmanská show. Nikdo však nečekal, že se před zraky nevěsty i všech jejích kamarádek skácí pozvaný barman k zemi mrtvý. K případu jede Michal tentokrát bez Andreje, protože ten se musí postarat o svou těhotnou přítelkyni. Na jeho místo usedá šéf Fišer, který se tak s Michalem vrací do doby, kdy ještě vraždy řešili spolu. Kdo měl tu kuráž otrávit barmana přímo na večírku? A zvládne Fišer pozici vyšetřujícího policisty v terénu, když už tolik let jenom sedí v kanceláři?…(TV Prima)

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Polda 3

 

Polda 3 - Osoby a herecké obsazení

Režie: Jaroslav Fuit
Hudba: Karel Havlíček
Hrají: David Matásek, Igor Orozovič, Ondřej Pavelka, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Petr Vršek, Jiří Laštovka, Marika Šoposká, Ondřej Kavan, Ivan Urbánek, Anna Kulovaná, Karel Basák, Jakub Koudela, Aleš Bílík, Antonín Hardt, Markéta Tannerová, Eduard Jenický, Barbora Jánová, Jakub Slach, Marek Pospíchal, Tereza Krippnerová, Ivo Novák, Claudia Vašeková, David Punčochář, Natálie Halouzková, Anna Jiřina Daňhelová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*