Poldark 2 – 10.díl

Přidej hodnocení

Poldark

Důl Wheal Grace díky nově objevené cínové žíle prosperuje, zato Rossovo manželství je v troskách. Demelza se k němu chová s opovržením, nechce a nemůže odpustit. Odjíždí na návštěvu k Verity, právě včas, aby asistovala u jejího porodu. George prohlašuje prodej akcií Elizabethina syna Geoffreyho Charlese, který Ross učinil v jeho zastoupení, za nelegální. Jednání mezi těmito věčnými nepřáteli se rychle zvrhne v hádku a posléze ve rvačku, která rozhodně atmosféru nevyčistí. Ross uvažuje, že se vrátí ke svému pluku a bude bojovat za vlast ve válce s Napoleonem.

Dává do pořádku své záležitosti a při té příležitosti zjistí totožnost tajemného mecenáše, který mu poskytl v nejhorší krizi jeho podnikání půjčku. Byla to Caroline Penvenanová. Navštíví ji v Londýně, a když se ujistí, že stále miluje Enyse Dwighta, rozhodne se dát rozloučené milence zase dohromady. Enys se ovšem přihlásil jako lékař k válečnému námořnictvu, takže mají na shledání jen několik hodin – do ranního přílivu, kdy Enysova loď odplouvá. George nechal kolem Trentwithu postavit ohradu a zabral i veřejnou cestu. Jeho pohůnci střílejí po každém, kdo by nehodlal tuto anexi respektovat…(TV NOVA)

PŘEHRÁT EPIZODU

 

Díly seriálu Poldark 2

Poldark 2 - Osoby a herecké obsazení

Režie: William Sinclair, Charlie Palmer, Philip Dudley
Kamera: Cinders Forshaw, Sergio Delgado
Hudba: Anne Dudley
Hrají: Aidan Turner, Sebastian Armesto, Ruby Bentall, Caroline Blakiston, Ed Browning, Turlough Convery, Phil Davis, Beatie Edney, Robin Ellis, Jack Farthing, Mark Frost, John Nettles, Luke Norris, Heida Reed, Hugh Skinner, Kyle Soller, Tristan Sturrock, Eleanor Tomlinson, Pip Torrens, Gabriella Wilde, Richard Dillane, John Hollingworth, Emma Spurgin Hussey, Gracee O'Brien, Samuel Valentine, Michael Culkin, Henry Garrett, Crystal Leaity, Patrick Ryecart, Richard Harrington, Richard McCabe, Amelia Clarkson, Stuart McNeil, Richard Hope, Jake Blight, Rose Reynolds, William Mannering, Stephen Boxer

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments