Poldark 3 – 4.díl

Přidej hodnocení

Poldark

Demelza bez pomoci šťastně porodí holčičku Clowance. V Cornwallu je hlad, úroda byla mimořádně špatná a lidé nemají co jíst. George se vyžívá v tom, že trestá chudáky, kteří kradou obilí. Ross vymyslí plán, jak chudým pomoci. Demelza a Caroline obcházejí místní šlechtu a vybírají peníze na chudé, Ross zorganizuje přísun obilí, které pak rozdává. Románek mezi Morwennou a Drakem pokračuje, George a Elisabeth přesídlili do Trura, Morwenna s Geoffreym – a tetou Agátou – zůstali sami na Trenwithu. Jdou na křtiny malé Clowance.

Když se to George dozví, zuří, a hned najde způsob, jak se Morwenně pomstít – rozhodne se ji provdat za ješitného obstarožního vdovce, reverenda Whitwortha, který s ním nechutně smlouvá o Morwennino věno. Morwenna ví, že její láska s Drakem nemá budoucnost. Whitworth je jí ale tak odporný, že ho odmítne. George ji pošle zpět do Trenwithu, je ale přesvědčen, že její odpor zlomí. Elisabeth poslušně vykonává všechny Georgovy příkazy, je ale nešťastná a navykla si brát opium. Enys Dwight je stále ve francouzském vězení, Caroline doufá, že ho propustí za výkupné. Ross si je ale vědom, že k tomu nedojde…(TV NOVA)

PŘEHRÁT EPIZODU

 

Díly seriálu Poldark 3

Poldark 3 - Osoby a herecké obsazení

Režie: Stephen Woolfenden, Joss Agnew
Kamera: Nick Dance, David Rom
Hudba: Anne Dudley
Hrají: Jack Farthing, Eleanor Tomlinson, Aidan Turner, Caroline Blakiston, Beatie Edney, Luke Norris, Heida Reed, Harry Richardson, Gabriella Wilde, Tom York, John Nettles, Turlough Convery, John Hollingworth, Tristan Sturrock, Pip Torrens, Jason Squibb, John Hopkins, Sean Gilder, Robin Ellis, Ed Browning, Ruby Bentall, Elsa Mollien, James Wilby, Christian Brassington, Richard Hope, Steve Walsh, Jake Blight, Ellise Chappell, Josh Whitehouse

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments