Poldark 5 – 7.díl

Přidej hodnocení

Poldark

Ross se probere na dně důlní šachty. Podaří se mu najít cestu ven, Demelza, Sam a Drake ho mezitím zoufale hledají. Ross jde za Dwightem, nechá si ošetřit zranění a řekne mu, že je odhodlán jet do Londýna a odhalit Mercerona. Dwight si myslí, že je to šílený plán. Demelze pak Ross řekne, že se popral s bandou nějakých Francouzů. Rosina svěří Morweeně, že Tess chystá nějakou špatnost. Drake se o tuto informaci podělí s Demelzou: Tess, Jacko a další kradou rudu. Demelza s Drakem se vydají obhlédnout jejich skrýš, najdou tam i střelné zbraně. Když poblíž zaslechnout mluvit nějaké muže francouzsky, raději odtud zmizí. Ross řekne, že by to měl nahlásit do Londýna. Odjíždí tam i s Dwightem, který ho v tom nechce nechat samotného, s Caroline a s Kitty.V Londýně navštíví Mercerona, je tam i Hanson, Ross se dozvídá, že jsou nevlastní bratři.

Návštěva u Wickhama ho přesvědčí, že jde o jedno velké zkorumpované spolčení. Ross řekne Wickhamovi a zbraních v Cornwallu, ten jen chladně odvětí, aby mu místo spekulací dodal důkazy. Dwight, Kitty a Caroline mezitím rozšiřují po Londýně letáky obviňující Mercerona, že využívá vězně k lékařským pokusům. Merceron si to nehodlá nechat líbit – druhý den, když je Caroline sama na projížďce, splaší nějaký muž záměrně jejího koně. Caroline je zdatná jezdkyně a koně zvládne, doma se ale pohádá s Dwightem, že zbytečně riskuje – a že se příliš sblížil s Kitty. Dwight rozhodne, že se všichni vrátí do Cornwallu. Ojíždějí s nimi i Geoffrey Charles a Cecily, které se podařilo utéci z domácího vězení. Ross jim slíbí, že je v noci dopraví na loď do Ameriky…(TV NOVA)

PŘEHRÁT EPIZODU

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Poldark 5

Poldark 5 - Osoby a herecké obsazení

Kamera: Simon Archer, Mark Waters
Hudba: Anne Dudley
Hrají: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Jack Farthing, Heida Reed, Peter Sullivan, Beatie Edney, Pip Torrens, Luke Norris, Gabriella Wilde, Harry Richardson, Tom York, Ellise Chappell, Andrew Gower, Tim Dutton, Anthony Calf, Tristan Sturrock, Konstanza Firth-Radford, Oscar Novak

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*