Poldark 5 – 8.díl

Přidej hodnocení

Poldark

Uplynulo pět měsíců a Ross chystá svůj nejodvážnější plán. S Laurentem připravuje půdu pro invazi Francouzů do Anglie v čele s generálem Touissantem. Jako krytí mu slouží Tess. Před Demelzou všechno tají, není tedy divu, že ho podezírá z nevěry. Hanson a Merceron, kteří se stále zdržují v Cornwallu, po něm ovšem dále jdou. Když ho zahlédnou na pobřeží, jak s Laurentem a dalšími něco nakládá do lodi, myslí, že se spolčil s pašeráky. Demelza sbalí děti a uchýlí se k Enysovým do Killewarenu. Dwight jede domluvit Rossovi, ale ten mu neprozradí, jak se věci skutečně mají. Řekne, že už Demelzu nemiluje. Dwight je šokován.

Druhý den přijíždí Laurent s Toussaintem, Ross je ubytuje na Nampaře, kde je nyní sám. Pozoruje je ale Merceronův špeh. Ross přiměje Toussainta, aby mu prozradil plán invaze, a donutí Dwighta, kterému konečně prozradil svůj status dvojitého agenta, aby ukryt v Nampaře zapsal vše, co Toussaint řekne. V Killewarenu řekne Caroline (které se manžel na rozdíl od Demelzina manžela svěřuje) Demelze, jak se věci mají. Demelza se vrací do Nampary. Dwight předá své poznámky londýnskému kurýrovi, Marceron ho ale zachytí a předá Toussaintovi, který pochopí, že byl zrazen…(TV NOVA)

PŘEHRÁT EPIZODU

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Poldark 5

Poldark 5 - Osoby a herecké obsazení

Kamera: Simon Archer, Mark Waters
Hudba: Anne Dudley
Hrají: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Jack Farthing, Heida Reed, Peter Sullivan, Beatie Edney, Pip Torrens, Luke Norris, Gabriella Wilde, Harry Richardson, Tom York, Ellise Chappell, Andrew Gower, Tim Dutton, Anthony Calf, Tristan Sturrock, Konstanza Firth-Radford, Oscar Novak

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*