Policajti z centra – 13.díl – Hvězda bez nebe

3.5/5 - (1 {hlasů})

Policajti z centra

Slovenská muzikálová zpěvačka Karolína Kohútová, žijící v Praze, se rozvedla s manželem, který může jejich dceru vídat jednou za čas. Detektiv Vlček je jednou v baru svědkem, jak Kohút napadne Karolínu kvůli tomu, že mu nechce vydat jeho dva vzácné psy. Vlček ho zpacifikuje, avšak zpěvačka se mu zanedlouho ozve: kdosi ji prý špehuje a posílá jí výhrůžné anonymy. Vlček s kolegyní Majerovou nenajdou žádné použitelné stopy. Po několika dnech se však situace ještě zhorší: Kohútová totiž nahlásí na policii únos své dcerky.

Vlček, který si zpěvačku oblíbil, se do vyšetřování vrhá s osobním nasazením. Kromě zpěvaččina bývalého manžela je dalším podezřelým její někdejší spolužák a psychicky narušený obdivovatel. Jenže pravda je docela jiná…(Česká televize)

 

Přehrát Policajti z centra – 13.díl – Hvězda bez nebe online

 

 

Díly seriálu Policajti z centra

 

Policajti z centra - Osoby a herecké obsazení

Režie: Tibor Szilvási
Scénář: Zdeněk Zapletal, David Jan Novotný
Kamera: Jiří Macháně, Dodo Šimončič, Vladimír Křepelka, Juraj Galvánek
Hudba: Pavel Vaculík
Hrají: Filip Blažek, Roman Zach, Richard Stanke, Alois Švehlík, David Matásek, Jana Janěková, Kristýna Janáčková, Lucie Hurajová, David Jan Novotný, Jan Nemejovský, Petr Klimeš, Čestmír Řanda, Leoš Juráček, Marcel Švidman, Jiří Knot, Jakub Zdeněk, Veronika Petrová, Martin Učík, Oleg Balský, Tomáš Hanák, Dušan Milko, Martin Havelka, Dušan Jamrich, Alexander Bárta, Matej Landl, Peter Kršák, Marek Igonda, Robin Pařík, Jan Přeučil, Ivo Kubečka, Jiří Ployhar, Rostislav Trtík, Marek Vašut, Ján Novotný, Martin Pošta, Kamil Švejda

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*