Policajti z centra – 6.díl – Erika

4/5 - (1 {hlasů})

Policajti z centra

Vyšetřovatelský tým má plné ruce s pátráním po dvojnásobném pedofilním vrahovi malých dívek. Jedním z podezřelých je i nenápadný Petr Mrva. Jeho podoba však podle jedné malé svědkyně neodpovídá muži, který odvezl v autě poslední oběť. Nikdo zatím netuší, že Mrva je skutečně pachatelem a že si na svůj „lov“ bere paruku. O vrahových činech nic netuší ani jeho manželka. Ta však pojme podezření, když najde jeho zkrvavenou bundu. Jenže to už si Mrva před jednou z mnoha pražských základních škol vyhlédl další oběť, malou Eriku.

Detektiv Vlček zatím dál na vlastní pěst pátrá po ztraceném videozáznamu ze zpackaného zatýkání podnikatele Švece. Netuší, že jej má na dosah: jeho syn se totiž s kamarádem proti své vůli podílel na krádeži notebooku, který patří vysoce postavenému zkorumpovanému policistovi. Ztracený záznam, díky němuž lze zjistit, kdo z policistů se nechal Švecem zkorumpovat, se nachází právě v něm. Jenže majitel notebooku má před Vlčkem přece jen náskok…(Česká televize)

 

Přehrát Policajti z centra – 6.díl – Erika online

 

 

Díly seriálu Policajti z centra

 

Policajti z centra - Osoby a herecké obsazení

Režie: Tibor Szilvási
Scénář: Zdeněk Zapletal, David Jan Novotný
Kamera: Jiří Macháně, Dodo Šimončič, Vladimír Křepelka, Juraj Galvánek
Hudba: Pavel Vaculík
Hrají: Filip Blažek, Roman Zach, Richard Stanke, Alois Švehlík, David Matásek, Jana Janěková, Kristýna Janáčková, Lucie Hurajová, David Jan Novotný, Jan Nemejovský, Petr Klimeš, Čestmír Řanda, Leoš Juráček, Marcel Švidman, Jiří Knot, Jakub Zdeněk, Veronika Petrová, Martin Učík, Oleg Balský, Tomáš Hanák, Dušan Milko, Martin Havelka, Dušan Jamrich, Alexander Bárta, Matej Landl, Peter Kršák, Marek Igonda, Robin Pařík, Jan Přeučil, Ivo Kubečka, Jiří Ployhar, Rostislav Trtík, Marek Vašut, Ján Novotný, Martin Pošta, Kamil Švejda

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*