Policajti z centra – 9.díl – Atentát

3.5/5 - (1 {hlasů})

Policajti z centra

Vlčkova půvabná kolegyně Majerová, jejímž úkolem bylo infiltrovat mezi detektivy a podávat zprávy BIS zejména o Vlčkově chování, odmítne dál plnit příkazy nadřízených agentů. Přiklonila se totiž na Vlčkovu stranu; podílet se na podstrčení falešných důkazů, které by Vlčka přivedly do vězení, bylo na ni už příliš. Musí zároveň opustit vyšetřovatelský tým. Přes výstrahu od řídicího agenta se Majerová spolu s Vlčkem dál zajímají o průběh zatýkání podnikatele Švece. Důkaz o účasti BIS a o Frantově vině – kazetu se záznamem zatýkání – nakonec přece jen najdou, a to ve Frantově bytě.

Záběry šokují i Vlčkova šéfa Ježka. Ten však přesto naléhá, aby se Vlček do kauzy nepletl. A navíc jsou díky odposlechu agenti BIS o všem informováni…(Česká televize)

 

Přehrát Policajti z centra – 9.díl – Atentát online

 

 

Díly seriálu Policajti z centra

 

Policajti z centra - Osoby a herecké obsazení

Režie: Tibor Szilvási
Scénář: Zdeněk Zapletal, David Jan Novotný
Kamera: Jiří Macháně, Dodo Šimončič, Vladimír Křepelka, Juraj Galvánek
Hudba: Pavel Vaculík
Hrají: Filip Blažek, Roman Zach, Richard Stanke, Alois Švehlík, David Matásek, Jana Janěková, Kristýna Janáčková, Lucie Hurajová, David Jan Novotný, Jan Nemejovský, Petr Klimeš, Čestmír Řanda, Leoš Juráček, Marcel Švidman, Jiří Knot, Jakub Zdeněk, Veronika Petrová, Martin Učík, Oleg Balský, Tomáš Hanák, Dušan Milko, Martin Havelka, Dušan Jamrich, Alexander Bárta, Matej Landl, Peter Kršák, Marek Igonda, Robin Pařík, Jan Přeučil, Ivo Kubečka, Jiří Ployhar, Rostislav Trtík, Marek Vašut, Ján Novotný, Martin Pošta, Kamil Švejda

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*