Přešlapy – 11.díl – Chci žít jinak

Přidej hodnocení

Přešlapy

Karolína a David pořádají večeři pro přátele. Na ní si Karolína uvědomí, jak jsou hloupí a povrchní. Rozhodně nechce být jako oni a vzpomíná, jak se v mládí podobným lidem smála. Provětrá svůj šatník, vyhodí značkové oblečení a nechá se tetovat… Radka je s Danym šťastná, ale hrozně jí vadí jeho přátelé. Dany to má však podobně – on také její přátele nemůže vystát… Petr a Adam dostali pozvánku na třídní sraz. Adam souhlasí, že tam půjde, až ve chvíli, kdy se dozví, že jeho tajná láska se rozvedla. S Radkou se dohodnou, že zůstanou přáteli a že ho na třídní sraz doprovodí… Radka se seznámí s Adamovým učitelem češtiny a on ji pozve na rande. Radka z něj nakonec uteče a Adam nevěří svým uším… Jana nechápe, jak jí Adam mohl zatajit, že ji Petr podvádí. Když jí Petr volá, že se musí zdržet v práci, je jí jasné, že lže. Když se Petr loučí s Aničkou, Jana na ně čeká přede dveřmi…(TV Prima)

Loading

Přešlapy – 10.díl – Překvapení

Přidej hodnocení

Přešlapy

Petr utěšuje Aničku, která se rozešla s Adamem. Hned o nich jdou ale firmou drby. Adamova nová spolubydlící našla zálibu ve svalnatém barmanovi a Adam je zase sám. Jana mu radí, aby se zkusil seznámit přes Klub osamělých srdcí… Karolína chystá pro Davida překvapení k výročí svatby – výlet do Říma. David si ale snad poprvé v životě na výročí také vzpomněl. Jejich vzájemně chystané překvapení se neobejde bez velkých zmatků a infarktových situací… Radka začala zase pracovat v reklamce a její mladý kolega se vsadil, že ji dostane do postele. To Radku nejdřív hrozně naštve, ale když zjistí, že se do ní mladík opravdu zamiloval, odpouští mu… Petr s Aničkou jedou na firemní víkend. Ztratí se v lese a jsou nuceni přespat v hotýlku, kde pro ně mají jen jeden pokoj…(TV Prima)

Loading

Přešlapy – 9.díl – Adam se dvěma ženami

Přidej hodnocení

Přešlapy

Jana si napíše do deníku, že už Petra nemiluje. Petr si přečte nejen tento zápis, ale i to, že Jana miluje Adama a že se líbali. Chce si to s Adamem vyříkat… David si užívá svou novou roli muže v domácnosti. Ilonu tím pěkně štve, protože jí bere práci. Karolína se ho snaží přimět, aby si našel zaměstnání… Adam se dozvěděl, že Radka šla na potrat, a je v šoku. Hned si ale za ni hledá náhradu. Zve svou novou spolubydlící, Radku II, na drink a skončí v posteli. Anička chce zrovna ve stejný čas Adama překvapit v jeho bytě v sexy prádélku. Radka se rozhodla, že řekne Adamovi, že ho miluje a chce s ním mít dítě. Nachází ho ale v trenkách a po boku dvou polonahých dívek…(TV Prima)

Loading

Přešlapy – 8.díl – Rande naslepo

Přidej hodnocení

Přešlapy

Uplynulo šest měsíců. Radka odjela do Berlína a Adam neví nic o ní, ani jak je to s dítětem. Je z toho v depresi. Radka se mezitím vrací zpět do Prahy a všichni kamarádi chtějí vědět, kdo je otcem jejího dítěte… Jana se Adamovi snaží být nápomocna, a proto spolu tráví hodně času. Její vztah s Petrem se začíná pomalu hroutit. Přesto ale Adamovi dohodnou rande naslepo s Petrovou kolegyní Aničkou. Ta si myslí, že Adam je naprosto neodolatelný. Adam je v šoku, po šesti měsících sexuálního půstu si pořádně užívá… David přichází o práci. Když Daníka málem porazí auto, přehodnotí své priority a je pevně rozhodnut, že se bude víc věnovat své rodině…(TV Prima)

Loading

Přešlapy – 7.díl – Čí je to dítě?

Přidej hodnocení

Přešlapy

David a Karolína pozvou přátele na Davidův firemní večírek. Jana je ráda, že si vyrazili mezi lidi. Jenže se dost rychle se opije, a když si nějak nesedne s Natálií, Davidovou šéfovou, v dortové bitvě jí zničí drahé šaty. Pro Davida je to těžká situace… Mezitím ale Radka svěří Karolíně tajemství. Je těhotná a neví, jestli otcem dítěte je Adam, nebo její bývalý manžel Krištof. Adam se snaží zapeklitou situaci vyřešit, ale ani jeho optimistický přístup na to nestačí. Radka ale své řešení má…(TV Prima)

 

 

Loading

Přešlapy – 5.díl – Musím tě svést?

Přidej hodnocení

Přešlapy

Karolína dostane nabídku na editování knihy významného autora Alexe Engela. Má ale pochybnosti, jestli takto náročnou práci zvládne. Alex je navíc velmi okouzlující. Adama setkání se spisovatelem inspiruje a rozhodne se pracovat na knize, kterou v mládí psal. Petra znervózňují jeho vlastní rodiče. Doufal, že když má vlastní dítě, zlepší to jeho vztah s otcem, ale ten ho stále péruje jako malé dítě. Petr najde Adamův rukopis a zhrozí se, že je to celé o něm a o jeho otci… Karolína telefonuje s Alexem a přehrává mu do telefonu jednu choulostivou pasáž z knihy.

Loading

Přešlapy – 4.díl – Jak tě mám uspokojit?

Přidej hodnocení

Přešlapy

David není schopen Karolínu uspokojit a obává se, že se stal impotentním. Svěří se Adamovi, ale ten to jako vždy obrátí ve vtip. Zkusí se ale zeptat kamarádů. Říká Petrovi, že jeho kamarád má „problém“. Petr to pochopí tak, že Adam má problém a svěří Janě, že to Adamovi a Radce neklape v posteli. Nakonec z toho vznikne naprosté nedorozumění… Zatímco Petr trpělivě čeká, až přijde den D a budou se moci milovat, zjišťuje, že sex s Janou-matkou je jiný. Zoufalý David se rozhodne zajít za prostitutkou…(TV Prima)

Loading

Přešlapy – 3.díl – Ty už jsi vdaná?

Přidej hodnocení

Přešlapy

Radka s Adamem se stěhují do společného bytu. Při vybalování věcí narazí Adam na Radčin oddací list a zjistí šokující věc. Adam dá Radce ultimátum, aby vše vyřešila, a odstěhuje se k Petrovi, Janě a malému Adámkovi. Jana ale z jeho pobytu moc nadšená není a prosí Radku, aby s tím něco udělala… Karolína souhlasí, že budou mít další dítě. David ale musí přiznat, že neuváženě investoval do golfových hřišť v Africe, a přišli tak o velké peníze… Petr a Jana jsou nadšeni z miminka, ale žádná z knih, které Petr před porodem četl, je nepřipravila na to, jak moc se jim změní život…(TV Prima)

Loading

Přešlapy – 2.díl – Porod v přímém přenosu

Přidej hodnocení

Přešlapy

Uplynulo devět měsíců a Adam s Radkou svádí bitvu o svá území – ani jeden se nechce vzdát svého bytu. Petr s Janou Adamovi radí, aby si našli společný byt, ale Adam se bojí tento krok udělat. Jeho nápad „naklonovat“ si šatníky je klasickým příkladem šíleného kompromisu… David a Karolína pokračují v každodenních rodinných půtkách. Karolína už má chůvu Ilonu, slovenskou Maďarku, která je ale poněkud na štíru s češtinou. David má pocit, že malý Daník kvůli tomu zaostává za svými vrstevníky. Navrhne proto Karolíně, aby mu pořídili sourozence. Karolína je ale radikálně proti…(TV Prima)

Loading

Přešlapy – 1.díl – Adam zpíval Radce

1/5 - (1 {hlasů})

Přešlapy

Jana se snaží otěhotnět, její manžel Petr se snaží opít a jeho nejlepší kamarád Adam se snaží zlomit rekord v počtu vztahů na jednu noc. David se honí za kariérou, ale jeho žena šílí touhou po chůvě. Radka se právě rozešla s přítelem, ale možná začne svítat na lepší časy, když se v supermarketu srazí s Adamem…(TV Prima)

 

 

Loading