Přijela pouť – 10.díl – Trest

4.5/5 - (1 {hlasů})

Přijela pouť

Hanka se chystá na policii podat výpověď o Danově vraždě. Jindřich ale navrhuje vyřídit záležitost bez policie a zachránit tak pověst pouti. Tradiční trest, který chce Danielovi uložit Jindřich, je však trochu drsný…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 9.díl – Marináda

4/5 - (1 {hlasů})

Přijela pouť

Terka chce jít dělat žebra do americkýho zábavního parku, protože pouť jde celá do háje. Andrea vypovídá na policii, že Schejbalův drachenbahn zapálil Daniel. Jenže na to není žádný důkaz nebo svědek. Nebo snad ano? Světští umí držet tajemství…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 8.díl – Loučení

4.5/5 - (1 {hlasů})

Přijela pouť

Zdráhalová chce, aby ředitel její bývalé školy po nocích zvracel z toho, že nejlepší student školy je Vojta. Dává mu znění testů. Vojta se tomu brání, jsou přece poctivá rodina. To si ale nemyslí Pavlínka a čmuchá okolo všech atrakcí. Dan se obává vězení za podvody s DPH a přemýšlí, kam ulít peníze. Do všeho ale vstoupí láska z autodromu…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 7.díl – Perský princ

4/5 - (1 {hlasů})

Přijela pouť

Je rok 1993 a počítače začínají měnit svět. Vojta hraje Alladina a Zdráhalovou vyhodili ze školy, protože s počítači neumí. Ale hlavně se mění svět pro Daniela, který je čerstvým otcem malého Jindřiška. Matka jeho dítěte ale Dana už nenávidí. Kápo se ale teď musí soustředit na kšefty a také na to, že se po letech objevila jeho stará známá…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 6.díl – Holanďan

3.5/5 - (1 {hlasů})

Přijela pouť

Andrea má zase výstřih jako prase a Daniel ji nechce takhle pustit na střelnici. Jenže Andrea je divoká kočka, který nikdo nebude říkat, co má dělat. Ani Dan. Vojta má ve škole problémy s angličtinou. Jarda si myslí, že by se děcka měla učit holandsky, angličtina je k hovnu. Vojta má možnost to hned poznat, když se na pouti objeví Holanďan. Kápovi Danovi se od začátku nezdá…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 5.díl – Svatba

4.5/5 - (1 {hlasů})

Přijela pouť

Místo Zagorky chce dát Dan kačera. Jindra o tom nechce ani slyšet. Kačer mezi labutěmi? To je proti všem tradicím. Drží ještě Daniel vůbec nějaké tradice? Neměli by z téhle prokleté štace Dresslerovi spíš pryč? A přijede na svatbu Dana s Andreou někdo jiný než novinář Jetel, který vyšetřuje havárii labutí? Aby Hanka nedělala šunkové rolky zbytečně…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 4.díl – Zagorka

3.5/5 - (3 {hlasů})

Přijela pouť

Labuť Zagorka nějak cuká. Zatímco Vondráčková tak hezky vystoupá a zasyčí, Zagorka prostě cuká…Schejbal odprosil a škemrá o půjčku na pohřeb Dudy. Mají mu Dresslerovi odpustit, když jim zabil psa, nebo mu zabít poníky? Vezme si Daniel Andreu za ženu? A půjde to Vojtovi ve škole? Zagorka pořád cuká…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 3.díl – Pavlínka

4.3/5 - (3 {hlasů})

Přijela pouť

Nestačí, že zabíjí Dresslerům psy, ale Schejbal má už dokonce i poníky. Je načase volit tvrdé řešení. Ale to by Daniel nesměl bejt měkkej, jak říká Andrea a cukrovat se svou Pavlínkou z Prahy, která přijela na návštěvu. Sváteční lečo ale rozhodně není to nejhorší, co ji u Dresslerů čeká…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 2.díl – Bobeš

3.5/5 - (2 {hlasů})

Přijela pouť

Tržby prvního víkendu jsou mizerné, je potřeba vymyslet plán, jak přilákat lidi. Hlavně se zbavit konkurence. Langoše netáhnou, novým hitem jsou hamburgery. Kde ale vzít maso, když králíci došli? Což takhle namlít Bobeše!…(Stream.cz)

 

Loading

Přijela pouť – 1.díl – Vědma

4/5 - (3 {hlasů})

Přijela pouť

K rodině Dresslerů se vrací Daniel, který od rodiny utekl a chtěl se stát advokátem. Má pomoct otci zorientovat se v papírech, v nově vznikajících zákonech, a pak se vrátit do svého života. Při boji o jejich rajón však zajde moc daleko. V žilách mu stále koluje světská krev…(Stream.cz)

 

Loading