Princip slasti – 10.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Princip slasti

Maria je v souvislosti se zatčením svého kolegy Marka odvolána z případu a má se okamžitě vrátit z Prahy do Varšavy. Viktor ale najde způsob, jak Marii ve vyšetřování udržet. Witold Bronisz se na varšavské kriminálce pod tíhou důkazů konečně přiznává k zabití svých milenek Beaty Wieczorek a Angeliky Musiał, vinu na vraždě Oleny Sakovič ale odmítá. Serhij přijíždí do německého Prenzlau, aby se setkal s bývalým policejním lékařem, který dal jeho otci informace o vraždě spáchané identickým způsobem, jakým byly zavražděny Věra Vítová, Božena Kaczmarek a Olena Sakovič. Obětí byl bývalý vychovatel z nedalekého sirotčince. Jeho pátrání ale zkomplikuje šéf místní policie, který ho zatkne. Naštěstí Serhij stačí telefonicky o tom, co se dozvěděl, informovat Viktora s Marií. Ti vyrážejí do Prenzlau a dostanou se nakonec na stopu muže, který zde kdysi vyrůstal v místním sirotčinci pro opuštěné děti po někdejších pracovnících východoněmecké státní bezpečnosti Stasi. Ukazuje se, že dotyčný si změnil identitu. A Maria už ví, koho musí dopadnout…(Česká televize)

Princip slasti – 9.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Princip slasti

Zachráněná Lída Beyerová vypoví Marii, že filmový producent Gianni a jeho vlivní známí provozovali v Praze exkluzivní klub pro muže, který vlastnil Milan Sova. Mezi jeho klienty patřili i bývalý ministr spravedlnosti Jiří Matoušek, státní zástupce Kohout nebo vlivný ukrajinský podnikatel Kiryl Matvějenko. Polští kriminalisté najdou tělo Beaty Wieczorek, pohřešované milenky Witolda Bronisze. Krátce poté ale Mariin kolega Marek spadne do pasti nastražené policejní inspekcí a je zatčen kvůli obchodu s drogami. Serhij, který se snaží rozluštit záhadu propojení vražd mladých dívek, navštěvuje znovu svého otce Stepana, bývalého detektiva, a konzultuje s ním dosavadní pátrání. Stepan je přesvědčen, že všechny vraždy má na svědomí jeden člověk, a řekne Serhijovi o velmi podobném starším případu z Německa…(Česká televize)

Princip slasti – 8.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Princip slasti

Sestra zavražděné Oleny Sakovič prozradí Serhijovi v Oděse, že Olena jezdívala často do Polska na pozvání rodiny Broniszových. Marie navštíví znovu manžele Broniszovy a dozví se překvapivé informace ohledně vztahu Oleny k oběma manželům. Spolubydlící Boženy Kaczmarek se rozhodne spolupracovat s policií. Nečekaně se ohlásí také doposud pohřešovaná Lída Beyerová, kamarádka zavražděné Věry Vítové. Ota se snaží zjistit souřadnice, odkud volala. Stopa vede do domu, kde už předtím sledovali Gianniho, a Lídu, kterou zde Gianni drží násilím, skutečně najdou. Mají tedy klíčového svědka. Mladík podezřelý z vloupání do vily, která patří firmě zavražděného Milana Sovy, se Viktorovi přizná, že je nemanželským synem Jiřího Matouška, bývalého ministra spravedlnosti. Ten si jej najal, aby pro něj v domě zajistil kamery a nahrávací zařízení. Bývalý ministr cítí, že se smyčka kolem něj stahuje, a rozhodne se opustit republiku. Netuší ale, že ho sledují Viktorovi lidé…(Česká televize)

Princip slasti – 7.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Princip slasti

Zatčený mladík, který se snažil vloupat do vily, jež patří firmě zavražděného Milana Sovy, odmítá vypovídat. Státní zástupce Kohout se na základě informací, které mu sdělí Daniela, rozhodne udělat zoufalý krok. Marie zatím ve Varšavě najde u spolubydlící Boženy Kaczmarek erotickou nahrávku, na níž vystupuje i Božena. Ukazuje se, že obě dívky spolupracovaly s Giannim, producentem nízkorozpočtových hororových filmů. Znal Gianni i Věru Vítovou? V Praze je mezitím na vagónu lanové dráhy nalezeno další tělo mladé ženy s uťatou paží. Oděští kriminalisté potvrdí, že se jedná o Ukrajinku Olenu Sakovič. Tou dobou v oděském přístavu Serhij potají prohledává jachtu patřící jednomu z bossů místního podsvětí. Zaskočí jej ale příjezd podnikatele Kiryla Matvějenka s poněkud nečekaným doprovodem…(Česká televize)

Princip slasti – 6.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Princip slasti

Během pokusu o zatčení umírá klíčový svědek v případu vražd mladých žen, Zdeněk Vrabec. Zanedlouho poté je policejní sledkou před pražským domem, který patří firmě Milany Sovy, zachycen bývalý státní zástupce Kohout. Do centra pozornosti Serhije se v Oděse dostává Kiryl Matvějenko, podezřelý z jeho únosu. Ve Varšavě policisté zjišťují, že osud Boženy Kaczmarek je dost podobný s kariérou Věry Vítové. I proto se rozhodnou blíže prověřit polského producenta nízkorozpočtových hororových filmů Gianniho, s nímž měly obě ženy před svým zavražděním kontakt. Kohout v Praze žádá Danielu, partnerku Viktora, který ji po svém povýšení doporučil na své dřívější místo, o informace v případu vyšetřování vraždy Milana Sovy. V noci se však u vily, kterou stále monitoruje policejní sledka, objeví další podezřelí návštěvníci(Česká televize)

Princip slasti – 5.díl

Přidej hodnocení

Princip slasti

V opuštěné továrně za městem byl zabit Milan Sova. Klíčovým svědkem v případu se teď stává Zdeněk Vrabec, majitel auta, kterým zavražděná Věra Vítová přijela do Polska. Policie po něm vyhlašuje pátrání. Vdova po Sovovi kriminalistům naznačí, že za vraždou jejího manžela může stát ukrajinská mafie. Marie je informována, že tělo Boženy Kaczmarek, která byla zavražděna stejným způsobem jako Věra Vítová, bylo nalezeno v Oděse. Marie a Viktor proto odlétají na Ukrajinu. Mezitím objeví policejní hlídka v Čechách uprostřed lesa auto i ozbrojeného pohřešovaného Zdeňka Vrabce, na něhož byl vydán zatykač. Snaží se jej odvést k výslechu, ale Vrabec se brání…(Česká televize)

Princip slasti – 4.díl

Přidej hodnocení

Princip slasti

Leccos naznačuje, že za „únosem pro výstrahu“ kapitána Serhije Franka může stát místní oligarcha Kiryl Matvějenko. Po propuštění jede Serhij navštívit svého otce, který před lety vedl vyšetřování v případu sériového vraha. Než ho dopadl, stačil ale vrah ještě zabít jeho ženu a Serhijovu matku. Serhij doufá, že by mu otec mohl poradit s případem, který právě vyšetřuje. Při výslechu v oděském hotelu se Serhijovi podaří na základě svědectví recepční zjistit, že zde nalezená uťatá paže patřila Polce Boženě Kaczmarek. V Praze Marie s Viktorem sledují Milana Sovu, podnikatele zapleteného do vraždy Věry Vítové, do bývalého továrního komplexu. Podivná schůzka, na kterou sem Milan Sova přijel, se ale nečekaně zvrtne…(Česká televize)

Princip slasti – 3.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Princip slasti

Varšavští a pražští kriminalisté pokračují ve vyšetřování vraždy Češky Věry Vítové, která byla spáchána v Polsku. Maria přilétá s Viktorem (K. Roden) do Prahy a už prvotní výsledky jejich společného pátrání jim rozšíří okruh podezřelých osob. Ve Varšavě zatím čím dál větší pochybnosti vzbuzuje výpověď a chování Witolda Bronisze, majitele auta, v němž se na nábřeží Visly našla ženská paže. Nepomáhá mu ani svědectví jeho podřízené a milenky Edyty Pająk, kterou při sexuálním aktu málem uškrtil, když potvrdí, že ví o jeho další bývalé milence Beatě Wieczorek, na níž také praktikoval násilí během pohlavního styku a kterou pak propustil ze zaměstnání. Mezitím je v Oděse Serhij vtažen do nečekaných událostí, které zde vyvolalo jeho vyšetřování. On sám se záhy ocitá v nebezpečí…(Česká televize)

Princip slasti – 2.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Princip slasti

Marie se dozvídá, že useknutá ženská paže z nábřeží Visly patří k tělu mladé ženy, které objevila po incidentu na polské dálnici v minivanu s českou SPZ. To přivede kriminalisty z Varšavy k užší spolupráci s pražskou policií. Major Viktor Seifert (K. Roden) později potvrdí, že zabitá dívka je Češka Věra Vítová. Mezitím je v Oděse v mrazáku jednoho z luxusních hotelů nalezena zmražená ženská paže. Serhij se domnívá, že za případem stojí oděské podsvětí, a tlačí tak na svého informátora Scorpiona, aby mu sehnal informace, jež mu pomohou zjistit, po kom má jít. Jenže toto úsilí se mu zanedlouho krutě vymstí…(Česká televize)

Princip slasti – 1.díl

4/5 - (2 {hlasů})

Princip slasti

Ve třech evropských městech po sérii hrůzných nálezů obětí mladých žen začíná paralelní policejní vyšetřování. Kapitán Serhij Franko z Oděsy se snaží rozluštit tajemství vraždy mladé ženy, jejíž tělo bylo objeveno v opuštěné loďce na Černém moři. Ve Varšavě vyšetřuje vrchní komisařka Maria Sokołowska tajemný incident na nábřeží Visly, kde je nalezena uťatá ženská paže. A současně je do jednoho z pražských divadel povolán major Viktor Seifert (K. Roden), když v něm během představení najdou herci uťatou paži mladé ženy. Co spojuje tyto brutální zločiny?…(Česká televize)