První krok – 13.díl – O krok vpředu

Přidej hodnocení

První krok

Den otevřených dveří začal. Adéla odmítá hrát s Maxem maňáskové divadlo, a to i přes to, že se jí to Klára snaží nařídit. Tomáš nedokáže otci říci pravdu, a tak vše praskne až na představení. Muzikál Vlasy má obrovský úspěch a dorazí na něj i Diana…(VOYO)

 

Loading

První krok – 11.díl – Jdu do toho!

Přidej hodnocení

První krok

Klára vyhazuje Dianu, protože místo zkoušek studentů, zůstala v divadle trénovat Pomádu. Eliška chce překvapit Tomáše, ale všechno dopadne jinak. Celý sbor se snaží Kláře vymluvit propuštění Diany, ale ta nereaguje…(VOYO)

 

Loading

První krok – 10.díl – Nečekaná zkouška

Přidej hodnocení

První krok

Blíží se premiéra muzikálu Pomáda a Diana zve své známé i studenty. Jenže představení je propadák a vědí to všichni, kteří Dianu na pódiu viděli. Také se blíží první zkoušky a studenti marně zjišťují, o čem budou. Max jim to vyloženě tají…(VOYO)

 

Loading

První krok – 9.díl – Největší fór

Přidej hodnocení

První krok

Eliška s Irenou přemlouvají Vladimíra s Antonínem, aby na ně nepráskly pozdní příchod, ale je pozdě. Holky byly totiž nafilmovány a v TV je reportáž o Bubeníčcích a v ní jsou vidět. Pavel si po opuštění svou ženou nachází přítelkyni, ale neumí tancovat a tak ho to Vladimír za asistence Antonína naučí…(VOYO)

 

Loading

První krok – 8.díl – Spolehni se na mě

Přidej hodnocení

První krok

Ve škole se objevuje anonce na vystoupení bratří Bubeníčků – špičkových baletních umělců. Rozpoutá se kolotoč kolem vstupenek. Max ve škole trénuje se studenty důvěru a nechá je padat do „davu“ spolužáků, či nacvičit vystoupení o důvěře…(VOYO)

 

Loading

První krok – 7.díl – Týden lásky

Přidej hodnocení

První krok

Ve škole začíná týden tématicky zaměřený na lásku. Max nutí studenty, aby si navzájem do očí vyznávali lásku, což je pro některé nepřekonatelný problém. Děkan Fajgl je podrážděný a s nikým se nebaví, na žáky často nasazuje úplně zbytečně. Ve škole se stále nacvičuje Pomáda a Silvie pilně trénuje…(VOYO)

 

Loading

První krok – 4.díl – Začátky jsou tvrdé

Přidej hodnocení

První krok

Do školy přichází nový talentovaný student, kterého kromě tance a hudby ostatní učivo nezajímá, a dává to okázale najevo. Při úklidu ředitelny objeví Tomáš v koši žádost o dodání tanečníků na prezentaci mobilních telefonů. Ihned firmě přislíbí účast a tajně dává dohromady tým…(VOYO)

 

Loading

První krok – 1.díl – Předveď se

Přidej hodnocení

První krok

Akademie Kláry Jakubské otvírá nový studijní ročník a pořádá přijímací zkoušky, které se skládají z tance, herectví a volné disciplíny. Protože je škola velice prestižní, hlásí se na ni mnoho uchazečů a né každý svým umem a nadáním může být vybrán. Zkoušky začínají a profilují se zde nové tváře budoucích studentů, kteří přirozeně soupeří mezi sebou, aby to byli právě oni, kdo budou vybráni…(VOYO)

 

Loading