Půlnoční slunce – 8.díl

4/5 - (2 {hlasů})

V závěrečném dílu se uzavírají všechny otázky, ale i mnohé osudy postav spojených jedním incidentem v minulosti, který měl zůstat utajený. Vyšetřovatelé Kahina a Anders mezitím pátrají po svých unesených dětech. Ty jsou stále uvězněny ve studni. Času ubývá a oběma dětem dochází síly. Jak to dopadne s dvojicí vyšetřovatelů? A jaký konec čeká společenstvo 22?…(Česká televize)

Půlnoční slunce – 7.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Vyšetřovatelé Kahina a Anders objevují další pozůstatky – prostřelenou lebku a mrtvé tělo stažené z kůže. Stále není jasné, kdo patří do společenstva 22 – skupiny, která je se sérií brutálních vražd úzce provázána. Vyloučit přitom nelze ani možnost, že jde o některé policisty… Nadji, Kahinin syn, se mezitím sblíží s Andersovou dcerou Jessikou. Oba potomci jsou brzy nato uneseni, a když se proberou, zjistí, že se octili v hluboké studni, odkud mohou jen těžko vyváznout živí…(Česká televize)

Půlnoční slunce – 6.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Na světlo vycházejí další překvapivé skutečnosti celého případu; je zjevné, že vraždy jsou propojeny víc, než to zpočátku vypadalo. S případem je navíc svázáno společenstvo 22, tajná skupina několika místních. O co jim ale jde? A hlavně – kdo všechno ke společenstvu patří? Vyšetřovatel Anders se vydává za ženou zesnulého Burlina a zjišťuje, že finanční záznamy, které mu v minulém díle připadaly podezřelé, jsou vlastně jen těžko napadnutelné. Dochází však k jinému zásadnímu posunu, a to v momentě, kdy odhalí skutečnou identitu některých Burlinových přátel… Vyšetřovatelka Kahina se mezitím snaží dostat svého syna Nadjiho zpět do Francie, kde bude v bezpečí, ale chlapec se na poslední chvíli vyplíží z letadla ven…(Česká televize)

Půlnoční slunce – 5.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Vyšetřovatel Anders je společně se svými kolegy na stopě dalšího podezřelého. Celá záležitost se však ještě víc zkomplikuje, a to, když Andersova kolegyně Kahina záhadně zmizí. Zatímco se policie snaží vypátrat vyšetřovatelku, které jde o život, rozkrývá Andrers další překvapivé okolnosti celého případu. Zároveň se mu dostane důrazného doporučení, aby ze svého listu podezřelých vyškrtl Burlina. To ho však jen povzbudí v tom, aby zkontroloval Burlinovy finanční záznamy…(Česká televize)

Půlnoční slunce – 4.díl

Přidej hodnocení

Vyšetřovatelé Anders a Kahina pátrají po původu rostlin, které otrávily jejich bývalého kolegu Burlina. Nebezpečí narůstá a Anders je dokonce zajat jako rukojmí. Kahina ho však dokáže vysvobodit a oba postupně zjišťují, že další důležité stopy vedou také k místní drogové scéně. Vypadá to, že je do případu zapleteno víc lidí, než si vyšetřovatelé dokázali představit…(Česká televize)

Půlnoční slunce – 3.díl

Přidej hodnocení

Dosavadní stopy ukazují na to, že pachatelem brutální vraždy by mohl být skutečně Sám, tedy člen původní komunity obyvatel. Vyšetřovatel Anders má sice pochyby, zda se jedná o skutečně správnou stopu, ale jeho nadřízení neberou případné pochyby příliš vážně. Anders má ostatně právě v sámské komunitě kořeny. Jeho francouzská kolegyně Kahina mezitím z výsledků toxikologie zjišťuje, že šéf vyšetřování Burlin zemřel na otravu jedem, jenž pochází z květin, které se ve Švédsku běžně nevyskytují…(Česká televize)

Půlnoční slunce – 2.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Nedlouho po příjezdu francouzské kriminalistky Kahiny Zadiové se ukazuje, že bizarní vražda Francouze ve Švédsku za polárním kruhem byla pouhým začátkem zjevné série násilných činů. Vedle dalších obětí umírá za podivných okolností i šéf vyšetřování Rutger Burlin. Místo ostříleného prokurátora musí nyní zastoupit nesebejistý a zakřiknutý Anders Harnesk, který navíc vedle domácích problémů musí čelit předsudkům, neboť je z poloviny Sám. Právě s komunitou původních obyvatel, na kterou Švédové pohlížejí skrze prsty, se zdají být spojené i vraždy…(Česká televize)

Půlnoční slunce – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Poblíž Kiruny, města na severu Švédska za polárním kruhem, dojde k bizarní vraždě. Místní vyšetřovatelé pod vedením ostříleného Rutgera Burlina zjistí, že obětí byl zřejmě Francouz. Do případu se tedy vkládá francouzská kriminalistka Kahina Zadiová. Té zahraniční případ přišel vhod, neboť ji zrovna v Paříži dohnala její minulost v podobě záhadného alžírského mladíka Nadjiho, který se slovy, že není její bratr, zazvonil u dveří bytu. Ve Švédsku zavalená složitým případem se snaží vytěsnit okolnosti svého civilního života, před kterým ale přesto nedokáže utéci. Během vyšetřování jednak poznává náročné podmínky života za polárním kruhem v době, kdy slunce vůbec nezachází, ale také začíná rozkrývat vztahy v podivné komunitě města, které se kvůli velkému dolu, jenž živí takřka všechny zdejší obyvatele, musí celé přesunout…(Česká televize)