Purpurové řeky 2 – 4.díl – Rodová kletba

Přidej hodnocení

V sauně je nalezena mrtvá žena. Vypadá o celých dvacet let mladší, než jí ve skutečnosti je. Tajuplný případ zavede policejní vyšetřovatele Pierra Niémanse a Camille Delaunay do vedlejší vesnice. Zatímco Camille narazí uprostřed lesů na tajuplnou bílou čarodějnici, Niémans odhaluje, že vražda připomíná středověké čarodějnické procesy. A smrtí jedné ženy to nekončí.

Purpurové řeky 2 – 3.díl – Stíny černé afriky

4.5/5 - (2 {hlasů})

Komorník rozlehlého panství Monferville nalézá na jeho pozemcích sedmnáctiletého chlapce v žalostném stavu. Dospívající mladík tvrdí, že je šest let ztraceným synem rodiny, jež tady žije. Policejní vyšetřovatelka Camille Delaunay mezitím hledá svého nezvěstného syna Léa. Pátrání ji zavede na panství Monferville. Má podezření, že nalezený chlapec je ve skutečnosti Léo. Ale když ztrápená matka prohlásí, že našla dávno ztraceného syna, Camille je v šoku.

Purpurové řeky 2 – 2.díl – Tajemství mučedníků

4/5 - (1 {hlasů})

Policejní vyšetřovatelé Pierre Niémans a Camille Delaunay vyšetřují vraždu ženy černé pleti. Její mrtvola byla nalezena s krvavým symbolem vyřezaným na čele. Detektivové mají podezření, že v táboře proběhl tajuplný africký rituál, který se vymknul kontrole. Camille se setkává s Profesorem, který má v táboře velkou autoritu. Když je nalezeno další tělo, tajemství se ještě prohlubuje. Migranti se obávají záhadného démona, který údajně řádí v táboře. Jeho poznávacím znamením je stejný symbol, jímž jsou označeni zavraždění…(Tv Prima)

Purpurové řeky 2 – 1.díl – Hon na čarodějnice

4/5 - (1 {hlasů})

Policejní vyšetřovatelé Pierre Niémans a Camille Delaunay se vrací, aby se vypořádali s dalšími zvlášť tajuplnými a hrůzostrašnými kriminálními případy. Mají těžký úkol: proniknout do nitra temných duší. Přitom kráčejí po nebezpečné cestě, která je posetá mrtvolami. Jedna vražda je záhadnější než druhá. Pouto mezi už tak nerozlučnou dvojicí vyšetřovatelů ještě zesílí, když se Camillin dospívající syn dostává do zoufalé situace. Kromě toho si musejí poradit s případem odporné vraždy křesťanského kněze.