Sanitka 2 – 13.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Neštěstí v rockovém klubu zasáhne mnoho lidí… Tvrdě zasáhne i do řad záchranářů – i oni musí přinést svou oběť. Velké neštěstí, které záchranáři pod vedením odcházejícího ředitele zvládnou, však začne měnit neblahý Kaderkův ředitelský osud. Sám primátor se začne zajímat o důvody jeho odvolání – a věci se překvapivě dávají do pohybu. Gordon Mádr i doktor Bláha zažívají své chvilky pravdy, které změní jejich život. I starý doktor Mádr musí připustit něco, co by ho dříve ani nenapadlo. Život se definitivně mění i doktoru Janderovi a jeho první ženě Elišce, a pro rodinu je to velké překvapení. A doktoru Kaderkovi se plní dva jeho velké sny – první se týká záchranné služby, druhý pak ženy, se kterou chce žít…(Česká televize)

Loading

Sanitka 2 – 12.díl

3.2/5 - (3 {hlasů})

Sanitka 2

Některé zásahy záchranné služby se niterně dotýkají záchranářů samotných, takový okamžik zažije i Fanda Beznoska. Doktor Kaderka zažívá překvapivé chvíle, v nichž se mu jakoby navrátilo mládí. A překvapivé chvíle zažívá i záletný doktor Bláha, který se dozvídá, jaký je definitivní konec jeho pomoci Simoně Mádrové. Nebezpečným a kuriózním případem záchranné služby se stane dítě, napadené doma chovaným jedovatým hadem. Záchranář Neliba se dozvídá pravý důvod návratu svého odvrženého syna do vlasti. Jeho předsudek je podroben těžké zkoušce. Kaderkův nový, prudce se rozvíjející vztah, začne ukazovat svou pravou povahu, ale to všechno doslova převálcuje velké neštěstí, které se stane v rockovém klubu, plném mladých lidí.

Loading

Sanitka 2 – 11.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Zbytečné výjezdy sanitek k nehodám, které se nestaly, stále pokračují a stojí záchranáře hodně sil i nervů. Zotavující se doktor Jandera žije na chalupě a situace jeho manželství s Markétou Foldynovou je stále obtížnější a nejasnější. Simona Mádrová přináší do rodiny velkou novinu, takovou, která může obrátit celý její složitý osud. Složitý a protikladný je i vztah doktorky Foldynové k řediteli Kaderkovi. Záchranná služba je povolána k ženě s předčasným porodem. Cesta do porodnice je napínavá, zdá se, že žena porodí v sanitce. Situace má však ještě složitější výsledek, zasahující až do politiky. Zvláště proto, že ředitel Kaderka je takový, jaký je. Velkého překvapení se dožije rázovitý záchranář Neliba. Jeho syn se konečně vrátil domů – a otec pochopí, proč se syn vracel tak zdlouhavě.

Loading

Sanitka 2 – 10.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Večeře doktora Jandery, doktorky Foldynové a ředitele Kaderky, na níž si všichni měli pohovořit jako civilizovaní lidé o svých vztazích, dopadne špatně – jinak ani nemůže. Gordon se snaží přemluvit svého otce, aby souhlasil s návratem Simony, ale ten odolává. Áňa, žijící svůj beznadějný život v umývacích boxech záchranné služby, narazí na něco, po čem v skrytu duše velmi touží. Doktor Jandera je při jednom zásahu těžce raněn. Jeho život visí na vlásku. Nesmyslný, absurdní čin neznamená pohromu jen pro něj. Všechno se mění, i osud ředitele Kaderky a doktorky Foldynové. Jako tajemný stín se vynořuje řidič a záchranář Cígler, kdysi vyhozený pro krádež benzínu. Stává se z něho jakýsi fantom, který ohrožuje práci záchranné služby.

Loading

Sanitka 2 – 9.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Drogy – i to je velký problém záchranářů, především u mladistvých. V případě drog záchranáři spolupracují s policií, je třeba nejen zachránit, ale i zjistit zdroj. Ředitel Kaderka může vyprávět o tom, co znamená koupit někomu štěstí. Zvlášť když jde o bratra. Sám se ovšem svého štěstí pevně chápe. Gordon Mádr se na otcův příkaz zbaví své nevěrné ženy. A zároveň se jí nezbaví, protože to nedokáže. Policie zasahuje u velkého drogového dealera a zásah se vyvíjí velmi podivně, zlověstně – i pro záchranáře. Simona si rozmýšlí Gordonovu tajnou nabídku, život v Bláhově bytě je přece jen nesnesitelný. Garsonka, kterou jí Gordon nabízí, je malá, ale přece jen lepší.

Loading

Sanitka 2 – 8.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

I záchranář si leckdy sáhne až na dno své lidskosti, u ředitele Kaderky (J. Dvořák) je to přejetý pes. Jára (T. Juřička) se přes všechnu bratrovu starost vydává na cestu msty. Dopadne to úplně jinak, než čekal. Doktorka Foldynová (D. Havlová) se stále, snad z pocitu cti či povinnosti, snaží obnovit to, co bylo mezi ní a doktorem Janderou (J. Hanzlík), ale vždy naráží na Janderův podivný chlad. Žena po záchvatu mrtvice se pokouší dovolat na záchranku. Nemůže mluvit, a Eliška Janderová (Z. Adamovská) na druhé straně linky je postavena před nezvyklý úkol navigovat záchranáře ve vrtulníku na správné místo. Napětí vrcholí i ve vile doktora Mádra a Gordon je postaven před bolestné rozhodnutí, týkající se jeho ženy…(Česká televize)

Loading

Sanitka 2 – 7.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Následek Alžbětiny nepodařené operace doléhá na všechny – nejvíce asi na doktorku Foldynovou (D. Havlová), která má pocit, že neštěstí napomohla. Setkání majitele letecké záchranné služby s ředitelem Kaderkou (J. Dvořák) má nečekané následky i pro jeho bratra Thea (V. Javorský). Extrémním případem, v němž záchranná služba zasahuje, je paraglidista, uvízlý ve velké výšce na radiovém vysílači, z něhož se pokusil slétnout. Pilot Gordon Mádr (J. Budař) však opět při jeho záchraně za letu podlehne žárlivosti a to má tentokrát následky. Doktor Mádr (P. Kostka) spatří něco, co nikdy neměl, a záchranář Neliba (M. Vašut) s doktorem Janderou J. Hanzlík) projdou nepříjemnou zkušeností…(Česká televize)

Loading

Sanitka 2 – 6.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Velké překvapení zažije záchranář Neliba (M. Vašut), čekající na synův návrat z Ameriky – dočká se však něčeho zcela jiného. Problémy nešťastné, doktorem Bláhou opuštěné dispečerky Áni (I. Jiříčková) pokračují. Operace Alžběty (I. Andrlová), Járovy manželky, je domluvena v Německu a bude stát spoustu peněz. Kdo je zaplatí a pomůže tak Alžbětě a Járovi? Záchranář Neliba si plně užívá novou životní situaci, v níž se díky synovi ocitl, zatímco dispečerka Áňa se propadá na samé dno. Po velikém maléru v galerii se na dno propadá i Kaderkův bratr Theo (V. Javorský). Ale zlé bývá i začátkem dobrého a to se v případě Thea a jeho rodiny potvrdí. Syn Radostové (P. Děrgel) navrhne, aby oba jeho potenciální otcové prošli zkouškou DNA. Oba souhlasí, se strachem i nadějí.

Loading

Sanitka 2 – 5.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Konflikt s panem Matyášem (P. Janiš), jemuž vyjíždějící sanitky houkají do oken, stále narůstá a má zcela překvapivé rozuzlení. Ředitel Kaderka (J. Dvořák) musí ke svým obvyklým starostem přidat i jednu osobní – bratra Thea (V. Javorský). A musí také jednat s Radostovou (J. Schneiderová) o nové budově záchranné služby, což není lehké, neboť v pozadí se vznáší palčivá osobní otázka. Muž, okradený a vyhozený v zimním lese – i to je případ pro záchrannou službu, dokonce leteckou. Pilot Gordon Mádr (J. Budař) ho však svou žárlivostí dokáže zkomplikovat.

Loading

Sanitka 2 – 4.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Houkající sanitky při výjezdu ze svého stanoviště – to je noční můra pana Matyáše (P. Janiš). A to není muž, který se jen tak vzdává. Záchranáři zasahují v samotném parlamentu a doktor Jandera (J. Hanzlík) řeší případ svých manželek, té minulé i té současné. Maličké dítě s náhlou zástavou dechu, život, nebo smrt v jednom okamžiku – úkol pro Elišku Janderovou (Z. Adamovská). Střet o mrtvého bezdomovce mezi ředitelem Kaderkou (J. Dvořák) a doktorem Adlerem (V. Beneš) se nečekaným způsobem vyvíjí dál a záchranář Neliba (M. Vašut) žádá svého ředitele o přeřazení z velké sanitky do lékařského vozu, už je starý na tahání nosítek. Čeká ho však dlouhý boj. K velkým záchranářským akcím nepochybně patří i případ bohatého muže, kterého jeho vlastní žena připraví o peníze i čest.

Loading

Sanitka 2 – 3.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Surové napadení bezdomovců pravicovými extremisty, i to je dnešní realita. Ještě větší problém však nastává v nemocnici, kde bezdomovce odmítnou přijmout. Dědictví po otci Foldynové překvapivě komplikuje vztah Jandery (J. Hanzlík) a jeho ženy (D. Havlová). Krásná a záletná dispečerka Simona (J. Kolesárová) je i nadále středem mužského zájmu, se kterým se manžel (J. Budař) i Marek Jandera (V. Jiráček) musí vyrovnat. Doktorka Foldynová úspěšně léčí nemocný žlučník matky Kaderkové (J. Bohdalová), ale výsledkem není jen dobrý zdravotní stav staré dámy, ale i cosi, co se rodí mezi jejím synem (J. Dvořák) a půvabnou lékařkou. Zato dispečerka Áňa (I. Jiříčková) má problém – špatně vyhodnotila situaci, určila nesprávnou indikaci zranění a malér byl na světě…(Česká televize)

Loading

Sanitka 2 – 2.díl

2.5/5 - (1 {hlasů})

Sanitka 2

Sbližování Jandery (J. Hanzlík) se synem Markem (V. Jiráček) neprobíhá tak, jak by si otec představoval. Doktor Kaderka (J. Dvořák) nebere do svých pevných rukou jen záchranku, ale i svou vlastní rodinu, včetně svého bohémského bratra malíře Thea (V. Javorský). Vztah Marka Jandery s dispečerkou Mádrovou (J. Kolesárová) pokračuje a přestává být tajemstvím. Navíc je tu žárlivý manžel. Smrt hoteliéra Foldyny (I. Racek), otce doktorky Foldynové (D. Havlová), nepříjemným způsobem zasáhne do života záchranné služby. Má to však i své kladné stránky, ne nadarmo se říká, že neštěstí lidi sbližuje. Radostová (J. Schneiderová), Kaderkova nadřízená z magistrátu, přijíždí řešit věčné stížnosti pana Matyáše na houkání sanitek. Na záchrance je to taková malá a směšná válka, kterou lze smést ze stolu – ale bývalý vztah Kaderky a Radostové jen tak zamést nelze…(Česká televize)

Loading

Sanitka 2 – 1.díl

3.5/5 - (2 {hlasů})

Sanitka 2

Doktor Jandera (J. Hanzlík), bývalý a legendární ředitel záchranné služby, se vrací z Afriky, kde působil v rámci mise Lékařů bez hranic. Setkává se s dnes již bývalou manželkou Eliškou (Z. Adamovská), dospělým synem Markem (V. Jiráček), bratrem Jardou (T. Juřička) a jeho ženou Alžbětou (I. Andrlová), ale i se svou druhou ženou, doktorkou Markétou Foldynovou (D. Havlová), nemocniční lékařkou, pocházející z velmi bohaté rodiny. Setkání je složité a mnohé předznamenávající…(Česká televize)

Loading