Sběratelé kostí 10 – 5.díl – Vražda mezi forenzními vědci

Přidej hodnocení

Sberatele kosti

Doktorka Brennanová a její kolegové z Jeffersonova institutu jsou pozváni na konferenci patologů a kriminalistů, na které má Kůstka pronést hlavní proslov. Mezi hosty jsou i dva amatérští patologové Aldus Carter a Howard Fitch, kteří by rádi svými vynálezy zaujali tým z Jeffersonova institutu, ale i Leona Saundersová, jež kdysi Hodginsovi ukradla jeden z jeho patentů a vydělala na něm miliony. Kůstčin projev je přerušen nenadálým požárním poplachem a vzápětí je objeveno hořící tělo mrtvé ženy. Počáteční analýza ukáže, že jde o Leonu. Booth tedy nejprve vyslýchá Hodginse, ten však vraždu nespáchal. Dalším podezřelým se stává šéf konference dr. Edward Harkness, který se s Leonou pravidelně scházel…(TV Prima)

Loading

Sběratelé kostí 10 – 4.díl – Programátor pod mostem

Přidej hodnocení

Sberatele kosti

Na břehu řeky Potomac je nalezeno tělo mrtvého mladíka. Analýza jeho DNA v Jeffersonově institutu ukáže, že se jedná o multimilionáře Hayese Robertsona, který se proslavil jako tvůrce počítačových her. Hayes bydlel se svým dlouholetým kamarádem Noahem. Měli společný bankovní účet, tudíž po Hayesově smrti všechny peníze připadnou Noahovi. Ten však Boothovi tvrdí, že s vraždou nemá nic společného. Při návštěvě Hayeseovy firmy se Booth a agent Audrey seznámí s programátorkou Anne, bývalou Noahovou přítelkyní. Angela se dostane do Hayesova notebooku a zjistí, že pravidelně navštěvoval dům, ve kterém bydlí Noahova přítelkyně Chloe. Booth tedy znovu vyslýchá Noaha. Vyjde však najevo, že Noah s Chloe se nikdy neviděli. Šlo o internetový vztah…(TV Prima)

Loading

Sběratelé kostí 10 – 3.díl – Mrtvola v kanále

Přidej hodnocení

Sberatele kosti

Dvě školačky objeví tělo rozhlasového moderátora Hutch Whitehouse zastrčené do kanalizačního tunelu. Whitehouse proslul jako radikální zastánce konzervativních názorů, neskrýval svůj nesouhlas s potraty a imigrací do USA. Mezi podezřelé pachatele si Booth zařadí Whitehouseova šéfa Gordona, se kterým měl spory, a jeho spolumoderátora Alana, jehož Whitehouse nesnášel. Kůstka a ostatní členové týmu z Jeffersonského institutu zatím zjistí, že Whitehouse měl po těle řadu ran, ale vše nasvědčuje tomu, že se jim nebránil. Vyjde najevo, že Whitehouse udržoval pravidelný kontakt s dominou. Věděla o tom i jeho manželka, ta však má na čas vraždy alibi…(TV Prima)

Loading

Sběratelé kostí 10 – 2.díl – Lance řeší případ

Přidej hodnocení

Sberatele kosti

Tým pokračuje v pátrání po pachateli, který zabil Coopera a také Sweetse. Seeley Booth stále podezřívá Sandersona, v průběhu vyšetřování se však začíná ukazovat, že Sanderson je pouze schválně nastrčená figurka. Až když se najde v Cooperově zmražené kostní dřeni cizí DNA, je jasné, že vrah se během zápasu s ním škrábnul, a tak mu vpíchl spolu s toxinem i trochu své DNA…(TV Prima)

Loading

Sběratelé kostí 10 – 1.díl – Utajená nehoda

Přidej hodnocení

Sberatele kosti

Booth je ve vězení, byl obviněn ze zabití tři agentů FBI. Kůstka použije informace z čipu ve Fosterově piercingu a vydírá jimi Bradyho. Podaří se jí tak dostat Bootha z vězení a dosáhne i stažení obvinění. Booth se okamžitě pustí do dalšího pátrání. Tým zkoumá exhumované Cooperovo tělo a zjistí, že příčinou smrti nebyla leukemie, ale otrava jistou látkou. Tu vyvíjela firma Sanderson Chemicle. Sweets dostane soudní příkaz a jede vyzvednout dokumentaci k této látce. Booth a Kůstka mezitím zjistí další podezřelé okolnosti, které naznačují spiknutí v FBI. Náhle jsou agentem Aubrym odvoláni ke zraněnému Sweetsovi. Někdo ho surově napadl…(TV Prima)

Loading