Škoda lásky – 20.díl – Miška je kouzelná

3.5/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Souboj dvou žen různých generací. Nastávající manželka a pubertální dcera soupeří o přízeň jednoho muže. A vyhrává nikoliv ta silnější, ale ta, která má drsnější metody. Která to asi bude?…(Česká televize)

 

 

 

Škoda lásky – 19.díl – S jedním uchem naveselo

2.5/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Hořká komedie z prostředí základní školy. Postavy a atmosféry typické pro autora a jeho dvorního scenáristu. Parta mládeže nacvičuje divadelní představení pro mladší spolužáky. Může mít třináctiletý kluk z divadelního kroužku takovou kliku, že se do něj zamiluje hvězda školy, o dva roky straší Lucie? Vše se mu vyjasní až při návštěvě u jejího otce…(Česká televize)

 

Škoda lásky – 18.díl – Pravda

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Robert se prohrabuje ve sklepě starým harampádím. Objeví zašlou mileneckou korespondenci své ženy. Datum na dopisech se shoduje s dobou, kdy měla být počata Robertova dospělá dcera. Robert se uklidí do penzionu, kde rozjímá a současně čeká na výsledky genetických testů. Hledá cestu ke svojí dceři i pro případ, že by nebyla jeho…(Česká televize)

 

Škoda lásky – 17.díl – Přirozený talent

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Radovan připravuje dceru své bývalé spolužačky na konzervatoř. Tuší, že bez talentu to bude marné. Natálku od zkoušek vyhodí a po strašné scéně s ambiciózní matkou uteče k Radovanovi, který jí poskytne azyl. V noci jej Natálka svede, ráno pak nahlásí znásilnění. Radovan ve vězení zpytuje svědomí, že nerozpoznal tak výjimečný herecký talent…(Česká televize)

 

 

Škoda lásky – 16.díl – Dobrodružství

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Dobrodružný výlet s rodinkou do bývalého vojenského prostoru od základu změní život spořádanému úředníkovi. Beznadějným blouděním lesem končí Pavlova snaha o rodinnou výpravu. Aby před synem a nevrlou manželkou zachránil zbytky autority, vydává se sám hledat cestu. Narazí na záhadnou dívku ve společnosti dvou mužů. Za krajních okolností dívka Pavla svede. Pavel se vrací k rodině už jako jiný člověk…(Česká televize)

 

Škoda lásky – 15.díl – Situace v kuchyni

2.5/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Banální situace manželů, kteří se chystají do školy vyžehlit průšvih nezdárnému synovi, se rozvine v drama s překvapivou pointou. Svojí věčnou svárlivostí synovi u ředitele školy spíš uškodí. Aby toho nebylo málo, tak do hry vstupuje dědeček, v kterém matka shledává prapůvod všech svých problémů. Vnuk s dědečkem se dostávají do role rodinných potížistů, což je velmi sbližuje…(Česká televize)

 

Škoda lásky – 14.díl – Hrdina

4/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Beznadějně zamilovaný bezdomovec objeví během vybírání popelnic novorozence. Předstírá, že na jeho záchranu nasazoval život a média mu jeho báchorku začínají věřit. Známá dokumentaristka se z jeho příběhu snaží vytěžit maximum a houmlesák zjišťuje, že má navíc, než na vztah se svou Julií. Užívá si relativního luxusu a kamera mu dělá dobře. V okamžiku, kdy si opět uvědomí kým ve skutečnosti je, je už pozdě…(Česká televize)

Škoda lásky – 13.díl – Družička

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Všemi opuštěná a podezřívaná adolescentka má neustálé konflikty se svojí nevlastní matkou. Se svojí nevlastní sestrou však má vztah natolik dobrý, že jí zachrání svatbu tím, že vezme její nevěru na sebe…(Česká televize)

 

 

 

Škoda lásky – 12.díl – Mokré tričko

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Cynický moderátor znechucený provinční ubohostí soutěže „mokré tričko” se nemůže dočkat návratu do Prahy. Chce být s rodinou, jenomže soutěžící číslo šest v hotelovém pokoji poněkud nabourá jeho plány. Dokáže se ubránit jejím svodům a s čistým svědomím se vrátit domů k manželce?…(Česká televize)

 

 

Škoda lásky – 11.díl – Úspěšný lov

2.5/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Osamělý spisovatel sleduje z tepla horské chaty bouři, která zuří venku. S úderem blesku se na prahu zjeví zbloudilá, vystrašená a na kost prokřehlá dívka. Spisovatel se zachová jako pravý muž…, ale kdo je ve skutečnosti lovcem a kdo lovnou zvěří?…(Česká televize)

 

 

Škoda lásky – 9.díl – Májová romance doktora Mráze

3.5/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Karel je lékař na malém městě a jeho vášní je mineralogie. Jeho žena jej neustále tyranizuje a tak se Karel pouští do milostného dobrodružství s mladou pošťačkou. Po prvním milostném dostaveníčku je obviněn z týrání zvířat. On však nechce prozradit, že uvázal psa v lese z naprosto jiných důvodů. Domnívá se, že jako trýznitel dopadne v očích sousedů a hlavně manželky lépe než jako cizoložník. Ale mýlí se…(Česká televize)

Škoda lásky – 8.díl – Srdce ženy

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Byli mladí a budovali reálný socialismus. Jenže jaksi bez zápalu, protože raději mysleli na holky… V jedné továrně pracují dva kamarádi – Honza (J. Dolanský) je spíš na básničky, Arne (L. Příkazký) zase na holky. Tedy – rád by byl, jenže ho žádná nechce. Už z toho má pořádný mindrák. A pak se na tancovačce zakouká do hezké dívky (M. Šoposká). Honza ji zná a slíbí, že mu k seznámení pomůže. Jenže ona zrovna chodí se známým motocyklovým závodníkem…(Česká televize)

Škoda lásky – 7.díl – Maruška

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Známý a trochu snobský spisovatel (J. Langmajer) v nejlepších letech přijíždí na vesnici, aby svědčil na svatbě kamaráda z vojny (O. Malý). Setkávají se tu dva světy. První upřímný a otevřený, prostý a vesnický, a druhý svět pražského intelektuála, bonvivána, který je hodně na holky. Na svatbě spisovatel poznává Marušku (E. Josefíková), místní krásku před maturitou. Nezvyklá kombinace čistoty, naivity a zásadovosti vzbudí ve spisovateli mužskou touhu. Dívka však svou přízeň neposkytuje ani vesnickým „vlčákům“, a nepodlehne ani svodům městského šviháka. Co ale nastane, když se Maruška vydá za prací do velké Prahy?..(Česká televize)

Škoda lásky – 6.díl – Divná Bára

2.5/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Bára (K. Leichtová) je „ostré“ děvče. Jezdí na motorce, s nikým nechodí, mladíky umí odkázat do patřičných mezí. Žije s otcem, který má stavební firmičku, a životní standard nic moc. To její kamarádka Eliška (J. Pidrmanová) je z rodiny podnikatele, bydlí ve vile, má bohatého nápadníka – manažera banky (J. Hájek) – a přesto je nešťastná. Zamilovala se totiž do jiného mladíka a neví, jak to ženichovi a rodičům říct. Zvlášť když provázanost rodiny s nastávajícím je i finanční. Takže je to Bára, kdo Elišce pomůže. I za tu cenu, že riskuje vlastní čest…(Česká televize)

Škoda lásky – 5.díl – Polibek pro vítěze

3.5/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Retro povídka se vrací do dob husákovského režimu, do 80. let minulého století. Marcela (A. Krejčíková), vnadná, svěží a žádoucí dívka, si se svým přítelem Jarinem (Š. Benoni) vyjede o jednom víkendu na Sázavu. Jarin se těší na nohejbalový turnaj s klukama, Marcela bude fandit a možná se trochu nudit. Za tým protivníka hraje bývalý reprezentant Borkovec (P. Řezníček), vypadá to na prohru. Leda by ho někdo opil. A Marcelu neustále obléhá a dobývá místní číšník (M. Kraus)… Někdo tady něco prohraje, a ani to nebude tušit…(Česká televize)

Škoda lásky – 4.díl – Idyla na konci léta

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Nostalgicky laděná, hravá retro povídka s atmosférou prvorepublikových filmů se odehrává v létě roku 1948. V penzionu U Zástěry na Sázavě tráví dovolenou mladí manželé. On, ač inženýr (J. Mádl), se věnuje své zálibě – portrétuje svou ženu (V. Kubařová), a oba si láskyplně užívají dny volna. Razantní vstup bohémského malíře (O. Navrátil) do penzionu vztah mladých lidí poněkud rozkolísá. Zvlášť když mladá žena ráda podlehne uměleckému vábení zkušeného malíře a přijme pozvání na projížďku po řece, zatímco přísný manžel žárlí…(Česká televize)

Škoda lásky – 2.díl – Vzpomínky – Diamantová svatba

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

I když už je zima dávno pryč, pojďme se dnes vrátit do období, kdy mrzlo až praštělo… Oblíbený povídkový cyklus o lásce ve všech jejích podobách podle námětů českých spisovatelů…(Česká televize)

 

 

 

Škoda lásky – 1.díl – Škoda lásky

3/5 - (1 {hlasů})

Škoda lásky

Karel Gott je pronásledován svou nejvěrnější fanynkou! Po ruce je mu však věrný přítel, Karel Šíp, který ví, jak dostat Zlatého slavíka z hledáčku této poněkud „vlezlé“ osůbky… Hudební komedie podle povídky P. Šabacha od tvůrců Šakalích let, Pelíšků a Pupenda. Věrný přítel Zlatého slavíka Karel Šíp plánuje, jak dostat Karla Gotta z hledáčku nejvěrnější, a poněkud vlezlé fanynky. V televizním filmu se po delší době dali dohromady tvůrci diváckých hitů posledních dvaceti let, včetně kameramana Jana Malíře…(Česká televize)