Soukromé pasti – 16.díl – V síti

Soukromé pasti

Jakub ví o Adéle všechno. Adéla ani neví, že Jakub existuje. Přesto se jím nechá nasměrovat do jeho bytujako podnájemnice. Ve skutečnosti ale Jakubovi Adéla uniká, a tak musí přitvrdit. Platonická láska a virtuální hra se mění ve skutečný horor….(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 15.díl – Útěk

Soukromé pasti

Jakub je na začátku slibné kariéry fotografa, miluje Petru a chce si ji vzít. O blízkou budoucnost se nestarají, jsou mladí a na začátku. Do jeho plánů ale vstoupí ambiciózní Anežka, která se rozhodne, že Jakub je pro ni ten pravý a že s ním založí rodinu. Uspěje? A na jak dlouho?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 14.díl – Manželství nebo život

Soukromé pasti

Dana má zdánlivě všechno, co si žena může přát. Přesto je nešťastná. Ničí ji manželství, které ovšem její muž považuje za ideální. Jak opustit manžela, který odmítá připustit, že by mohl být opuštěn?…(TV Nova)

 

 

Soukromé pasti – 13.díl – Nezabiješ

Soukromé pasti

Janovi zabili ženu, matku jeho dítěte. Vraha pro nedostatek důkazů neodsoudí. Jan se rozhodne bránit
ženu, se kterou byl šťastný a kterou miloval, protože ona se bránit nemohla. Kam až může zajít?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 12.díl – Exmanželkou snadno a rychle

Soukromé pasti

Manžel odešel od rodiny náhle a bez varování za mladší ženou. Pro Hanku je to šok a rána pod pás a vůbec netuší, jakými tragikomickými peripetiemi bude muset projít, než se zbaví závislosti na manželovi, kterou si ani neuvědomovala, a dokáže se postavit na vlastní nohy…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 10.díl – Tři do páru

Soukromé pasti

My, nebo ona – ale hlavně se už sakra rozhodni. Poznali se v šestnácti, vzali se ve dvaceti, pak měli dítě. Tondovi i Hance jejich život vyhovoval, dokud Tonda nepotkal Emmu. Teď mají všichni problém. Hanka řeší, jak zachránit svůj svět. Tonda řeší dilema mezi láskou a zodpovědností a Emma řeší, jestli je Tonda opravdu ten pravý…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 9.díl – Smím prosit o lásku?

Soukromé pasti

Dcera opustila hnízdo, manžel je v hospodě raději než doma a šéf si ji spletl s kolegyní, odcházející do důchodu. Třiapadesátiletá Alena se ovšem nechce smířit s rolí neviditelné a nepotřebné. Hodiny společenského tance se stanou překvapivou lekcí pro šéfa, Alenino manželství i pro ni samotnou…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 8.díl – Ukradená spermie

Soukromé pasti

Třicetiletá Natálie se snaží otěhotnět s přítelem Markem, ale nedaří se. Procedury umělého oplodnění vztah zničí, jenže Natáliina touha po dítěti je silnější než okolnosti…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 7.díl – Tatínkova holčička

Soukromé pasti

Patnáctiletá Veronika konečně žije ve fungující rodině. Její matka našla báječného partnera, který je i skvělým tátou… Dokud se však Veronika nezačne proměňovat z holčičky v ženu…(TV Nova)

 

 

Soukromé pasti – 6.díl – Malý terorista

Soukromé pasti

Úspěšná manažerka Helena konečně našla toho pravého. Zubař Vítek je úžasný… ale má desetiletého syna Romana, kterému se Helena vůbec nelíbí. Po vzoru akčních hrdinů a s pomocí chůvy odhodlaně brání svou rodinu proti vetřelci….(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 5.díl – Láska v moll

Soukromé pasti

Stárnoucího charismatického spisovatele Jana milují dvě ženy, ale on je fatálně fascinován jinou dámou: Smrtí. Cítí, že mu ubývá sil, a bojí se bezmoci a nemohoucnosti. Nechce lásku, chce zemřít. Která z těch tří ho získá?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 4.díl – DNA jako důkaz

Soukromé pasti

Když se mladý právník Viktor snaží zachránit život svému otci, který onemocněl leukémií, vyjde najevo, že nejsou příbuzní. Ve snaze najít biologického otce zjistí Viktor i jeho blízcí, že některé pravdy jsou zbytečné – nikomu a ničemu nepomohou…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 3.díl – Jiná láska

Soukromé pasti

Třiatřicetiletá Eva se poprvé v životě opravdu zamiluje – do své kolegyně. Objevená vášeň a láska úplně změní život Evě i její rodině… Ale už není cesty zpět…(TV Nova)

 

 

Soukromé pasti – 2.díl – Fajn brigáda

Soukromé pasti

Studentka práv Žaneta si přivydělává jako luxusní společnice. S tímto druhem obživy chce skončit, jakmile dostuduje. Je možné, aby ji minulost v budoucnosti nedostihla?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 1.díl – Něžný vetřelec

Soukromé pasti

Třicetiletá Karolína získá pracovní příležitost, o které snila. Zároveň zjistí, že je těhotná. Navíc se dozví, že kdyby se její matka mohla kdysi svobodně rozhodnout, ona by pravděpodobně neexistovala. Ženatý Karolínin přítel naopak bere její těhotenství jako šanci začít znovu a lépe. A rozhodnutí je na Karolíně…(TV Nova)