Soukromé pasti – 16.díl – V síti

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Jakub ví o Adéle všechno. Adéla ani neví, že Jakub existuje. Přesto se jím nechá nasměrovat do jeho bytujako podnájemnice. Ve skutečnosti ale Jakubovi Adéla uniká, a tak musí přitvrdit. Platonická láska a virtuální hra se mění ve skutečný horor….(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 15.díl – Útěk

2.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Jakub je na začátku slibné kariéry fotografa, miluje Petru a chce si ji vzít. O blízkou budoucnost se nestarají, jsou mladí a na začátku. Do jeho plánů ale vstoupí ambiciózní Anežka, která se rozhodne, že Jakub je pro ni ten pravý a že s ním založí rodinu. Uspěje? A na jak dlouho?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 14.díl – Manželství nebo život

3/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Dana má zdánlivě všechno, co si žena může přát. Přesto je nešťastná. Ničí ji manželství, které ovšem její muž považuje za ideální. Jak opustit manžela, který odmítá připustit, že by mohl být opuštěn?…(TV Nova)

 

 

Soukromé pasti – 13.díl – Nezabiješ

4/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Janovi zabili ženu, matku jeho dítěte. Vraha pro nedostatek důkazů neodsoudí. Jan se rozhodne bránit
ženu, se kterou byl šťastný a kterou miloval, protože ona se bránit nemohla. Kam až může zajít?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 12.díl – Exmanželkou snadno a rychle

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Manžel odešel od rodiny náhle a bez varování za mladší ženou. Pro Hanku je to šok a rána pod pás a vůbec netuší, jakými tragikomickými peripetiemi bude muset projít, než se zbaví závislosti na manželovi, kterou si ani neuvědomovala, a dokáže se postavit na vlastní nohy…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 10.díl – Tři do páru

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

My, nebo ona – ale hlavně se už sakra rozhodni. Poznali se v šestnácti, vzali se ve dvaceti, pak měli dítě. Tondovi i Hance jejich život vyhovoval, dokud Tonda nepotkal Emmu. Teď mají všichni problém. Hanka řeší, jak zachránit svůj svět. Tonda řeší dilema mezi láskou a zodpovědností a Emma řeší, jestli je Tonda opravdu ten pravý…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 9.díl – Smím prosit o lásku?

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

Dcera opustila hnízdo, manžel je v hospodě raději než doma a šéf si ji spletl s kolegyní, odcházející do důchodu. Třiapadesátiletá Alena se ovšem nechce smířit s rolí neviditelné a nepotřebné. Hodiny společenského tance se stanou překvapivou lekcí pro šéfa, Alenino manželství i pro ni samotnou…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 8.díl – Ukradená spermie

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Třicetiletá Natálie se snaží otěhotnět s přítelem Markem, ale nedaří se. Procedury umělého oplodnění vztah zničí, jenže Natáliina touha po dítěti je silnější než okolnosti…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 7.díl – Tatínkova holčička

4/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Patnáctiletá Veronika konečně žije ve fungující rodině. Její matka našla báječného partnera, který je i skvělým tátou… Dokud se však Veronika nezačne proměňovat z holčičky v ženu…(TV Nova)

 

 

Soukromé pasti – 6.díl – Malý terorista

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Úspěšná manažerka Helena konečně našla toho pravého. Zubař Vítek je úžasný… ale má desetiletého syna Romana, kterému se Helena vůbec nelíbí. Po vzoru akčních hrdinů a s pomocí chůvy odhodlaně brání svou rodinu proti vetřelci….(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 5.díl – Láska v moll

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Stárnoucího charismatického spisovatele Jana milují dvě ženy, ale on je fatálně fascinován jinou dámou: Smrtí. Cítí, že mu ubývá sil, a bojí se bezmoci a nemohoucnosti. Nechce lásku, chce zemřít. Která z těch tří ho získá?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 4.díl – DNA jako důkaz

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Když se mladý právník Viktor snaží zachránit život svému otci, který onemocněl leukémií, vyjde najevo, že nejsou příbuzní. Ve snaze najít biologického otce zjistí Viktor i jeho blízcí, že některé pravdy jsou zbytečné – nikomu a ničemu nepomohou…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 3.díl – Jiná láska

3/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Třiatřicetiletá Eva se poprvé v životě opravdu zamiluje – do své kolegyně. Objevená vášeň a láska úplně změní život Evě i její rodině… Ale už není cesty zpět…(TV Nova)

 

 

Soukromé pasti – 2.díl – Fajn brigáda

3/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Studentka práv Žaneta si přivydělává jako luxusní společnice. S tímto druhem obživy chce skončit, jakmile dostuduje. Je možné, aby ji minulost v budoucnosti nedostihla?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 1.díl – Něžný vetřelec

3.7/5 - (2 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Třicetiletá Karolína získá pracovní příležitost, o které snila. Zároveň zjistí, že je těhotná. Navíc se dozví, že kdyby se její matka mohla kdysi svobodně rozhodnout, ona by pravděpodobně neexistovala. Ženatý Karolínin přítel naopak bere její těhotenství jako šanci začít znovu a lépe. A rozhodnutí je na Karolíně…(TV Nova)