Soukromé pasti – 16.díl – V síti

2.5/5 - (3 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Jakub ví o Adéle všechno. Adéla ani neví, že Jakub existuje. Přesto se jím nechá nasměrovat do jeho bytujako podnájemnice. Ve skutečnosti ale Jakubovi Adéla uniká, a tak musí přitvrdit. Platonická láska a virtuální hra se mění ve skutečný horor….(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 15.díl – Útěk

2.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Jakub je na začátku slibné kariéry fotografa, miluje Petru a chce si ji vzít. O blízkou budoucnost se nestarají, jsou mladí a na začátku. Do jeho plánů ale vstoupí ambiciózní Anežka, která se rozhodne, že Jakub je pro ni ten pravý a že s ním založí rodinu. Uspěje? A na jak dlouho?…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 10.díl – Tři do páru

3.5/5 - (1 {hlasů})

Soukromé pasti

 

My, nebo ona – ale hlavně se už sakra rozhodni. Poznali se v šestnácti, vzali se ve dvaceti, pak měli dítě. Tondovi i Hance jejich život vyhovoval, dokud Tonda nepotkal Emmu. Teď mají všichni problém. Hanka řeší, jak zachránit svůj svět. Tonda řeší dilema mezi láskou a zodpovědností a Emma řeší, jestli je Tonda opravdu ten pravý…(TV Nova)

 

Soukromé pasti – 1.díl – Něžný vetřelec

3.7/5 - (2 {hlasů})

Soukromé pasti

 

Třicetiletá Karolína získá pracovní příležitost, o které snila. Zároveň zjistí, že je těhotná. Navíc se dozví, že kdyby se její matka mohla kdysi svobodně rozhodnout, ona by pravděpodobně neexistovala. Ženatý Karolínin přítel naopak bere její těhotenství jako šanci začít znovu a lépe. A rozhodnutí je na Karolíně…(TV Nova)