Špunti na cestě – 13.díl – Karel Veselý

5/5 - (1 {hlasů})

Špunti na cestě

 

Svatba je na spadnutí a porod taky. Je jen otázkou času, co bude dřív, především když se ukáže, že Jitku s Ondrou nemá kdo oddat. Igorovi se konečně podaří zvítězit nad otravným tchánem a Karlovi se splní jeho velké přání. Snad to budou další prázdniny se šťastným koncem…(Česká televize)

Loading

Špunti na cestě – 12.díl – Host do domu

Přidej hodnocení

Špunti na cestě

 

Návrat domů nemusí být vždy příjemný. Zejména pokud se vám doma usídlí nezvaný host. Igor marně bojuje se svým tchánem a tchýní, kteří se rozhodli přeorganizovat nejen byt, ale i jeho manželství s Nelou. Jediným řešením je snad jen útěk. I Arnošt má problém. Eliška zcela podlehla kouzlu noblesního parazita, který se usídlil v jejich domě. Arnošt ale nemá kam utéct!…(Česká televize)

Loading

Špunti na cestě – 10.díl – Sabotér

Přidej hodnocení

Špunti na cestě

 

Rodičům Alice někdo soustavně kazí podnikání v penzionu. Reklamní cedule jsou schválně ničeny a hosté vůbec nepřijíždějí. Najít viníka nebude problém, protože po sobě stopy moc nezametá. Arnošt se mezitím vrátil domů a v chalupě najde nového nájemníka. O Eliščinu přízeň musí najednou bojovat. Soupeři ale nemůže konkurovat. Proti kultivovanosti a noblese žádné zbraně nefungují…(Česká televize)

Loading

Špunti na cestě – 9.díl – Koza

Přidej hodnocení

Špunti na cestě

 

Formální manžel Jitky farmář Koza se zdráhá podepsat rozvodové listiny. Majetkové vypořádání musí vzít do rukou právník. A tak Igor místo dovolené na statku počítá krávy a slepice. Zato dětem se farmářský život líbí. Jen David s Alicí hledají místo, kde by měli čas jen sami na sebe…(Česká televize)

 

Loading

Špunti na cestě – 8.díl – Únos

Přidej hodnocení

Špunti na cestě

 

Ondru unesou na Slovensko, aby ho donutili ke svatbě se Zlaticí. Je postaven před obtížnou volbu a šance na útěk je mizivá. Rodina Veselých vypátrá místo Ondrova vězení. Karel vyráží na pomoc a snad se mu podaří zabránit nejhoršímu…(Česká televize)

 

Loading

Špunti na cestě – 7.díl – Guru

Přidej hodnocení

Špunti na cestě

 

Na rodinu Veselých se navěsí otravný guru Slávek, který rodinu rozdělí na dva nesmiřitelné tábory. Jen Kuba je mimo, protože má svých starostí dost s novou ctitelkou Petruškou. A Ondrovi se konečně podaří sdělit pravdu o tom, že si jí nevezme. Napíše jí esemesku…(Česká televize)

 

Loading

Špunti na cestě – 6.díl – Vesna

3/5 - (1 {hlasů})

Špunti na cestě

 

Igor v kempu potká svoji dávnou lásku Vesnu a společně s Davidem a Ondrou vzpomínají na dávné časy. Nela svoji žárlivost jen těžce skrývá a nekontrolovaný výbuch je na spadnutí. Kuba mezitím nastoupí na brigádu v restauraci, aby byl blíž své nové lásce. Vše vrcholí na oslavě Vesniných narozenin, kde se poodhalí jedno dávné tajemství…(Česká televize)

 

Loading

Špunti na cestě – 5.díl – Partyzán

Přidej hodnocení

Špunti na cestě

 

Arnošt rodině Veselých sdělí, že má jiného otce než bratr Karel. Padl kdesi na konci války a všichni se chtějí zúčastnit pátrání po jeho skutečném osudu. Byl to opravdový hrdina nebo jen trouba? A byla jeho smrt důsledkem hrdinského boje nebo jen nešťastný následek opileckého řádění sovětské armády?…(Česká televize)

 

Loading

Špunti na cestě – 4.díl – Krab

3.4/5 - (5 {hlasů})

Špunti na cestě

 

Ondra zjistí, že nemiluje Zlaticu, ale Jitku. Azimut se jako vždy ztratí, Bára odhalí nevěru Kendyho, David si myslí, že byl podveden a všichni se diví, proč s sebou Karel vozí kraba. V táboře Na konci světa panuje naopak idyla. Tedy jen do chvíle, než děti tábor omylem zapálí…(Česká televize)

 

Loading

Špunti na cestě – 3.díl – Velký vůz

Přidej hodnocení

Špunti na cestě

 

Rodina Veselých pronásleduje Báru, která utekla z domova za svým chlapcem. Jenže starý autobus má svoji hlavu a zdá se, že pojede jen tam, kam chce. Milovník Kuba pozoruje s Terezou hvězdy, ale pozná jenom Velký vůz. I tak dostane první pusu, ale neví, že ho špehuje otec jeho milé, táborový vedoucí Medvídek…(Česká televize)

 

Loading

Špunti na cestě – 2.díl – Smlouvy

Přidej hodnocení

Špunti na cestě

Zlatica plánuje svatbu s Ondrou, ale tomu se do ženění nechce. Jak jí to říct, když na svatbu na Slovensku pozvala už celou jeho rodinu? Kuba se na táboře zamiluje do Terezy a jeho táta David do Karlova historického autobusu Robur. Na pánské rozlučce s (ne)svobodou sepíše Igor neprolomitelnou smlouvu. Jak tohle dopadne?…(Česká televize)

 

Loading