Superstar 2021 – 15.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Živé přenosy pokračují, ale vyhrát může pouze jeden! Kdo se probojuje dál? Během přímých přenosů nezapomeňte na Nova Plus sledovat zákulisí. A to vždy během reklamní televizní pauzy. Velké finále oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 19. prosince od 20:25 na Nově. Celé díly najdete na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 14.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Živé přenosy pokračují, ale vyhrát může pouze jeden! Během přímých přenosů nezapomeňte na Nova Plus sledovat zákulisí. A to vždy během reklamní televizní pauzy. Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 12. prosince od 20:25 na Nově. Celé díly najdete na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 13.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Do přímých přenosů se probojovalo deset finalistů, ale vyhrát může pouze jeden! Jak tento výjimečný večer dopadne? Během přímých přenosů nezapomeňte na Nova Plus sledovat zákulisí. A to vždy během reklamní televizní pauzy. Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 5. prosince od 20:25 na Nově. Celé díly najdete na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 12.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Poslední zkouška před živými přenosy je tady! Jen ti nejlepší se posunou o další krůček blíže k vytouženému postupu do přímých přenosů. Zbytku se jejich sen rozplyne. Kdo přesvědčí hvězdnou porotu o tom, že si zaslouží i nadále bojovat o titul nové SuperStar? Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 21. listopadu od 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 11.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Poslední díl před semifinále je tady! Jen ti nejlepší se posunou o další krůček blíže k vytouženému postupu do přímých přenosů. Zbytku se jejich sen rozplyne. Kdo přesvědčí hvězdnou porotu o tom, že si zaslouží i nadále bojovat o titul nové SuperStar? Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 21. listopadu od 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 10.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Duety jsou tady! Jen ti nejlepší se posunou o další krůček blíže k vytouženému postupu do přímých přenosů. Zbytku se jejich sen rozplyne. Kdo přesvědčí hvězdnou porotu o tom, že si zaslouží i nadále bojovat o titul nové SuperStar? Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 14. listopadu od 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 9.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Dramatický Super výběr pokračuje! Desítky soutěžících bojují o setrvání v soutěži. Jen ti nejlepší se posunou o další krůček blíže k vytouženému postupu do přímých přenosů. Zbytku se jejich sen rozplyne. Kdo přesvědčí hvězdnou porotu o tom, že si zaslouží i nadále bojovat o titul nové SuperStar? To se dozvíte v další části Super výběru z Máchova jezera! Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 7. listopadu od 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 8.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Dramatický Supervýběr začíná! Desítky soutěžících bojují o setrvání v soutěži. Jen ti nejlepší se posunou o další krůček blíže k vytouženému postupu do přímých přenosů. Zbylým soutěžícím se jejich sen rozplyne. Kdo přesvědčí hvězdnou porotu, že si zaslouží i nadále bojovat o titul nové SuperStar? Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 31. října od 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 7.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Zbývá jen pár posledních míst do další fáze soutěže. A o ně se popere poslední skupina soutěžících. Na někoho čekají slzy radosti, na někoho slzy smutku… Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 24. října od 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 6.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Stačí jediný falešný tón a cesta ke hvězdám je u konce. Nekompromisní Pavol Habera společně s Leošem Marešem, Patricií Pagáčovou, Monikou Bagárovou a Mariánem Čekovským dávají šanci jen těm nejlepším. V sázce je nejen pohádková výhra, ale také jedinečný titul nové SuperStar! Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 17. října od 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 5.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Stačí jediný falešný tón a cesta ke hvězdám je u konce. Nekompromisní Pavol Habera společně s Leošem Marešem, Patricií Pagáčovou, Monikou Bagárovou a Mariánem Čekovským dávají šanci jen těm nejlepším. V sázce je nejen pohádková výhra, ale také jedinečný titul nové SuperStar! Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 10. října od 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 4.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Stačí jediný falešný tón a cesta ke hvězdám je u konce. Nekompromisní Pavol Habera společně s Leošem Marešem, Patricií Pagáčovou, Monikou Bagárovou a Mariánem Čekovským dávají šanci jen těm nejlepším. V sázce je nejen pohádková výhra, ale také jedinečný titul nové SuperStar! Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 3. října ve 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 3.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Stačí jediný falešný tón a cesta ke hvězdám je u konce. Nekompromisní Pavol Habera společně s Leošem Marešem, Patricií Pagáčovou, Monikou Bagárovou a Mariánem Čekovským dávají šanci jen těm nejlepším. V sázce je nejen pohádková výhra, ale také jedinečný titul nové SuperStar! Další díl oblíbené pěvecké show sledujte v neděli 26. září ve 20:20 na Nově. Epizody najdete také na Voyo!…(TV NOVA)

Superstar 2021 – 2.díl

Přidej hodnocení

Superstar

 

Další skupinka nadějných zpěváků a zpěvaček předstoupí před pětičlennou porotu v naději na splnění svého snu. Kdo z nich porotu přesvědčí a získá vytouženou zlatou vstupenku do dalšího kola? To se dozvíte jedině v další epizodě nejlepší talentové soutěže v Čechách a na Slovensku – v SuperStar! Další díl SuperStar sledujte v neděli 19. září ve 20:20 na Nově. Epizody sledujte také na Voyo!…(TV NOVA)