Survivor Česko & Slovensko 2024 – 31. díl

Přidej hodnocení

Survivor Česko & Slovensko 3

 

Pirátské srdce se rozlilo při upřímném rozhovoru: Zážitky ze Survivoru zanechaly bolestné jizvy. Přední pirát zanechal soutěže na pátém místě a nechává nás nahlédnout do svého nitra. S odvahou přiznává, že v jednom okamžiku cítil vnitřní zlobu, která ho dovedla až k myšlence fackovat Mikýře. Emoce se však nezastaví zde, neboť ho přepadly i slzy. Co jej dojal tak silně?…(VOYO)

 

Přehrát Survivor Česko & Slovensko 2024 – 31. díl

Díly reality šou Survivor Česko & Slovensko 3


Survivor Česko & Slovensko 3 - Obsazení

Martin Mikýř Mikyska (30 let) komik

Martin Mikyska, známý také jako Mikýř, se proslavil svým neuvěřitelným dobrodružstvím na internetu ve svém pořadu Mikýřova úžasná cesta světem online. Jeho kombinace zpravodajského stylu s naprosto absurdním humorem ho opravdu baví. Předtím se věnoval snowboardování a opakovaně se stal mistrem České republiky ve slopestylu. Jeho cílem v televizní soutěži Survivor je vydržet hladovění a provokovat ostatní.

Ivana Jirešová (47 let) herečka

Ivana je známá svojí vášní pro jógu a zdravý životní styl. V minulosti působila jako redaktorka módního časopisu Harper´s Bazaar. Herečka věří, že život jí posílá smysluplné příležitosti, a to vnímá i ve své účasti v soutěži. Největší obavy má z toho, jak budou ostatní lidé vnímat její upřímné emoce. Pro ni je sociální interakce největší výzvou, protože se jí velmi záleží na upřímném a otevřeném jednání s lidmi. Přesto si je vědoma, že v prostředí Survivoru patří i trocha lži a chce se přesvědčit, zda je schopná s tímto vypořádat.

Ornella Koktová (30 let) podnikatelka

Ornella původem z Prahy. Josef Kokta je její manžel, a spolu jsou již devět let. Kromě manželství ji baví lyžování a jízda na koni. Přihlásila se do Survivoru, protože se těší na vzrušení a dobrodružství, kterého v jejím životě neměla mnoho příležitostí zažít, protože brzy založila rodinu. Největší obavy má z hladu a také těžko nese příkazy od ostatních. Je velmi empatická a vždy si jde za svým cílem.

Martin Carev (25 let) cestovatel

Martin, účastník této soutěže, miluje tenis a časté návštěvy sauny. Kromě toho má umělecké sklony a produkuje hudbu. V minulosti se dostal do povědomí díky účinkování v oblíbené reality show Tvoje tvář má známý hlas. V Survivoru si přeje překročit hranice své komfortní zóny a na chvíli se odpojit od svého telefonu. Jeho herní strategií je nevyzdvihovat se jako nesmírně silný hráč, ale naopak se snažit vycházet se všemi. Jeho přirozený optimismus a klidná povaha jej dělají charismatem, kterého je těžko přehlédnout.

Denisa Dvořáková (32 let) topmodelka

Denisa, účastnice závodní reality show Survivor, je 32letá kráska, která se proslavila jako světoznámá modelka spolupracující se špičkovými módními návrháři. S radostí žije v malebné Praze, a kromě svého úspěšného kariérního života má také ráda četbu, sport a procházky se svým věrným čtyřnohým kamarádem. Rozhodla se přihlásit do Survivoru, protože věří, že by litovala, kdyby nedala šanci tomuto výjimečnému dobrodružství. Její klidná povaha a přátelský přístup jí pomáhají zůstat silnou i v náročných situacích.

Martin Márty Prágr (29 let) tanečník

Martin je profesionální tanečník z Hodonína. Tanci se věnuje od svých šesti let. Volný čas rád tráví s přáteli. Myslí si, že by díky tanci mohl být na Survivor fyzicky připravený. Chce poznat své hranice. Kdyby vyhrál, tak by letěl tancovat do Afriky a splnil si tak svůj další sen. Je výbušný, ale nemá rád konflikty.

Sebastian Navrátil (32 let) hudebník

Sebastian je talentovaný hudebník s vlastní skupinou. Jeho rodištěm je Liberec, a přestože je vášnivým snowboardistou a boxerem, hudba pro něj znamená vše. Sport ho přivedl k této umělecké formě, kterou dokáže využít k emotivnímu vyjádření a sdílení s lidmi. Dříve si přál stát se psychologem, ale teď se snaží, aby lidé poznali pravého Sebastiana - soutěživého, citlivého a odhodlaného. Jeho cílem je přesvědčit diváky, že jeho hudba je jeho autentickým hlasem, který je nutno slyšet.

Samuel Pirát Krištofič (34 let) bojovník MMA

Samuel, který je také známý jako Pirát, je profesionálním bojovníkem v MMA. Mimo své zápasy se vášnivě věnuje sportu a tráví čas se svou rodinou a svými psy. V televizním pořadu Survivor se rozhodl nechtít nikoho prosit o pomoc. Myslí si, že v tom má navrch, protože je disciplinovaný a dokáže kontrolovat svou hmotnost. Nemůže si dovolit lhát přímo do očí. Je plný radosti, odhodlání a pevných zásad.

Yenifer Cao (30 let) influencerka

Yenifer, účastnice populárního pořadu Survivor, je víc než jen influencerka, herečka a učitelka jógy. Pod její roztomilou tváří se skrývá odhodlaná silná žena, která dokáže dosáhnout svých cílů za každou cenu. Své schopnosti manipulace s lidmi nebojácně využívá. Kromě toho, že je obdivuhodně vytrénovaná, ráda tráví svůj volný čas věnováním se sportu a vařením. Je prostě zábavná a přátelská, což ji činí neodolatelnou.

Adéla Krejdlová (22 let) zpěvačka

Adéla, původem z Prahy, je talentovaná influencerka i okouzlující zpěvačka. Touží po dobrodružství a objevování nových míst, což ji naplňuje radostí. Rok 2020 byl pro ni vzrušující, když se zúčastnila prestižní pěvecké soutěže SuperStar a dokázala svůj neuvěřitelný hlas. Ve svém volném čase miluje trávení času se svým přítelem a roztomilým pejskem, kteří jsou pro ni zdrojem nekonečné lásky. Jejím velkým snem je otevřít si vlastní kavárnu, kde by mohla sdílet svou vášeň pro hudbu a hostit šťastné tváře. S její přátelskou povahou a úžasnou osobností, doufá, že ji tato vlastnost pomůže v jejím soutěžním putování a přiláká k ní mnoho příznivců.

Rachel Karnižová (22 let) módní návrhářka

Před svou účastí v Love Islandu byla Rachel známá v celém Slovensku díky tomu, že se otevřeně přiznala k tomu, že byla v minulém vztahu obětí domácího násilí. Její ambice jsou nekonečné a umí si získat veškerou pozornost. Když je Rachel poblíž, nikdy není nedostatek dobrodružství, dramatu a zábavy. Ač se to na první pohled nemusí zdát, je schopna velmi chytře přizpůsobit své chování, aby nakonec dosáhla toho, co chce.

Michael Skalický (33 let) operní pěvec

Michael je operní pěvec v Národním divadle a pochází z Lanškrouna. Jeho koníčkem je jeho práce a provozování hospody. Říká, že si jede do Survivoru ode všeho odpočinout. Bude mu ale chybět jeho přítel. Má tolik energie, že ho určitě nikde nepřeslechnete. Je také vtipný a citlivý.

Veronika Sandholzová (23 let) studentka

Veronika, mladá studentka ekonomie na Vysoké škole ekonomické v Praze, pochází z malé vesnice Chleby. Mimo studium, se její vášeň projevuje v tanci a pravidelném cvičení v posilovně. V roce 2021 získala prestižní titul Miss Sympatie, který ji potvrzuje jako okouzlující osobnost. Její neobyčejný duch dobrodružství ji však přivedl až k soutěži Survivor. Touží poznat své vlastní limity, prokázat svoji vytrvalost a objevit, jaké skryté síly v ní spí. Její trpělivost, odhodlání a sebevědomí ji činí hrdou účastnicí této nekompromisní výzvy.

Jack Hamid (46 let) hotelový manažer

Jack je hotelovým manažerem a pochází z Káhiry. Už patnáct let žije v České republice. Miluje módu a rozhodl se přihlásit do soutěže Survivor, protože zbožňuje výzvy. V minulosti absolvoval vojenskou školu a myslí si, že to může být strategická výhoda pro tuto soutěž. Má složitý vztah s otcem, před deseti lety zemřela jeho matka a má také vlastního syna.

Filip Křížek (24 let) hasič

Filip se účastnil populární reality show Praha – den & noc, kde hrál svou roli. Jeho účast v příštím Survivoru představuje pro něj příležitost ukázat jeho synovi, že naprosté všechno je možné v životě dosáhnout, pokud opravdu chceš. Filip nemá strach z výzvy, ať už jde o ztrátu váhy či jiné překážky. Již ve svých šestnácti letech se mu podařilo shodit padesát kilo a od té doby si zachoval neuvěřitelnou soutěživost a sebevědomí.

Nikola Kabátová (31 let) programátorka

Nikola původem pochází z malebného Vrchlabí, ale nyní se usadila v živé Praze. Kromě tančení, procházek se svým věrným čtyřnohým přítelem a objevování nových míst patří mezi její velké vášně i sledování oblíbeného pořadu Survivor. Už od dětství ji fascinuje a právě se zúčastnit této soutěže byl její dlouholetý sen. Ví, že v soutěži se nevytvářejí přátelství a umí se přizpůsobit, i kdyby to znamenalo někoho ohrozit. Její život také zaznamenal těžké chvíle, když při tragickém požáru ztratila svou drahou sestru a babičku. Přesto se o sobě ráda říká, že je vždy usměvavá, přátelská a trochu bláznivá.

Jana Zicklerová (52 let) trenérka

Jana, sportovní trenérka ze Sokolova, nemá tolik zájem o finanční výhry jako o triumf v soutěži Survivor Česko & Slovensko 2024. Mezi její záliby patří cestování a trávení času se svou dcerou a pejsky. Největší zlom v životě zažila před dvěma lety, když ztratila svého manžela. Tato bolestná zkušenost ji však posílila a dala jí sílu pokračovat. Je plná empatie, upřímnosti a považuje se za vůdčí osobnost.

Martin Bandurko Husár (29 let) Art Director

Martin, přezdívaný Bandurko, pochází z Petržalky. V soutěži Survivor má v úmyslu představit celou rozmanitost své osobnosti. Je trpělivý, avšak zároveň bojovný a klíčovým faktorem pro něj je schopnost správně načasovat své kroky. Jeho strategie v soutěži se zakládá na principu tady a teď.

Tomáš Rys (40 let) streamer

Tomáš, streamer z hlavního města Prahy, nedokáže dostatečně vyjádřit svou vášeň pro oblíbenou reality show Survivor. Pro něj je to neuvěřitelný zážitek, který mu přináší radost a vzrušení. Nedávno se dokázal vypořádat s těžkým zážitkem, když před deseti lety při své cestě na Nový Zéland skoro ztratil život v moři. Jeho síla a odvaha se však neomezují pouze na tuto zkušenost. Tomáš je vůdčí typ, který je schopen překonávat jakékoli výzvy a vždy se s úsměvem na tváři pustí do nových dobrodružství. Je také šťastným a oddaným přítelem, jelikož sdílí svůj život se svou přítelkyní již sedm a půl let. Jeho vytrvalost a optimismus jsou nezbytnými vlastnostmi, které ho dělají skvělým streamerem i inspirací pro ostatní.

Iva Skupník (29 let) auditorka

Iva pochází z malebných Krkonoš. Je šťastně provdaná a všichni v okolí očekávají, že s manželem založí vlastní rodinu a naplní své mateřské sny. Nicméně se nechce nechat omezovat a nyní se chystá zrealizovat svůj velký sen, kterým je účast na neuvěřitelném dobrodružství jménem Survivor. Iva miluje plavání a cyklistiku, což ji dodává energii a radost. Její komunikativní povaha, přátelský přístup a neustálá touha pomáhat lidem ji staví do role člověka, na kterého se můžete spolehnout. I když se ráda ocitá ve vůdčí pozici, dokáže také na výbornou spolupracovat v týmu.

Jakub Bína (39 let) trenér

Jakub, váš osobní trenér a talentovaný zpěvák ze skupiny Skyline, má za sebou úžasnou kariéru. Už od roku 2005 jej můžete vidět na vrcholu, ať už v roli trenéra v populárním pořadu Zpátky na vrchol nebo jako statečného účastníka Survivoru. Jeho cílem je hrát hru s čestí a upřímností, bez jediné lži. Nepřipustí, aby se na něj sypal popel, ale nejvíce se obává zklamání samotného sebe. Jakub je neuvěřitelně silný, nekompromisní a zábavný člověk. S jeho emocemi a energií nemůžete minout!

Kristina Alexandra Hrbková (29 let) policistka

Kristina je úžasná policistka, která je součástí rychlé motorizované jednotky. Když nemusí pracovat, tráví svůj volný čas se svým milujícím snoubencem a nejlepším čtyřnohým kamarádem - jejím psem. Je to silná žena, která má velký sen - stát se první vítězkou v historii soutěže Survivor. Adrenalin ji žene dopředu a ona se odmítá podvolit jakýmkoli omezením. V bojích proti soupeřům doufá, že budou moci najít v ní důvěru. Kristina je nezdolná, soutěživá a vřelá, a to je přesně to, co ji dělá tak jedinečnou.

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments