Temná řeka – 1.díl – Ruka v ruce

Přidej hodnocení

Temná řeka

V malém poklidném městečku Djupelv panují dlouhé a temné zimy. Zdejší obyvatelé se navzájem dobře znají a jejich životy pozvolna plynou stejně jako proud v nedaleké řece. Každodenní rutinu naruší šokující událost, když dívka Sami objeví na břehu řeky tělo mladého chlapce. Místní policista Thomas Lønnhøiden se rozhodne případ vyšetřit navzdory důrazným varováním svých nadřízených. Krátce poté zmizí dívka, která našla mrtvé tělo. Postup vyšetřování naznačuje, že mohla být zavražděna během cvičení armád NATO v blízkých horách.

Thomas pokračuje v pátrání, které ho donutí nahlížet na místní komunitu zcela jiným způsobem. Proč jeho nadřízení nechtějí znát pravdu? Proč se obyvatelé bojí mluvit o minulosti? A co se skrývá tam nahoře v horách?…(TV NOVA)

 PŘEHRÁT EPIZODU

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Temná řeka

Temná řeka - Osoby a herecké obsazení

Režie: Kristine Berg, Margret Bergheim, Arne Berggren
Scénář: Kristine Berg, Arne Berggren
Kamera: Martin J. Edelsteen
Hudba: Geirmund Simonsen
Hrají: Espen Reboli Bjerke, Ingeborg Sundrehagen Raustøl, Dennis Storhøi, Ánne Mággá Wigelius, Mary Sarre, Erik Smith-Meyer, Stein Bjørn, Stig Henrik Hoff, Hanne Mathisen Haga, John Sigurd Kristensen, Roger Hilleren, Thomas Hayes, Svein Harry Schöttker-Hauge, Wiola Wilmi, Guri Johnson, Ragna Schwenke, Jonas Delerud, Ellen Zahl Jonassen, Rolf Degerlund, Sigmund Sæverud, Arnt-Ivan Pedersen, Bodil Ballovara Olufsen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*