Tři králové – 4.díl – Náhradní spojení

Přidej hodnocení

Podplukovník Balabán (J. Vlasák) padl do rukou gestapa a ze „tří králů“ zbyli jen dva. Štábní kapitán Morávek (V. Javorský) si klade jeho zatčení za vinu. Obviňuje se neprávem, ale určité chyby se přece jen dopustil. Zatýkání pokračuje a z jedné razie jen tak tak vyvázne podplukovník Mašín (K. Heřmánek). Ztratí při tom klíč od další ilegální garsonky, z níž je třeba odvysílat důležitou depeši, která se týká přepadení SSSR. Je příliš nebezpečné se tam objevit, gestapo by o ní něco mohlo vědět. Mašín si pořizuje u své známé fotografky Sekotové (V. Zawadská) novou totožnost. A tajně naposledy navštíví svou ženu a děti…(Česká televize)

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Tři králové

 

Tři králové - Osoby a herecké obsazení

Režie: Karel Kachyňa
Scénář: Ondřej Vogeltanz
Kamera: Ivan Šlapeta
Hudba: Petr Hapka
Hrají: Vladimír Javorský, Karel Heřmánek, Jan Vlasák, Josef Carda, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Zuzana Stivínová, Jan Hrušínský, David Matásek, Ivan Pokorný, Zdeněk Maryška, Igor Smržík, Jaromír Dulava, Karel Dobrý, Václav Vydra nejml., Rudolf Bok, Petr Bachman, Zdeněk Krumpl, Dušan Hyška, Jiří Skydánek, Karel Vávrovec, Sabina Králová, Stanislav Zindulka, Jitka Smutná, Martin Preiss, Daniel Rous, Alena Mihulová, Karel Habart, Jiří Ployhar ml., Valérie Zawadská, Jan Hraběta, Tatiana Vilhelmová, Michal Dlouhý, Zbyněk Fric, Ivan Gübel, Jiří Knot, Bohumil Klepl, Oldřich Vlach, Pavel Chalupa, Václav Mareš, Jan Unger, Alice Šnirychová-Dvořáková, Lena Birková, Hana Středová, Jiří Wohanka, Hanuš Bor, Gabriela Hyrmanová, Miroslav Šnajdr, Bohuslav Čáp

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*