Ulice – 4497.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Rozpad manželství a rodiny je těžký nejen pro samotné partnery, ale také pro jejich děti. Malý Vojta se stále nevzdává naděje, že by se rodiče k sobě mohli vrátit, že by všichni byli zase pěkně pohromadě, čímž by pro něj konečně odpadla hrozba dětského domova. V poslední době se navíc zdá, že se to mezi Karlou a Márou začíná lepšit. Vojta si všímá, že se již nehádají a jsou k sobě navzájem vstřícní, což ho jen povzbudí…(VOYO)

  

Ulice – 4496.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Když muži v práci šéfuje jeho manželka, chtě nechtě se to podepisuje i na soukromí takového páru. Pro Prokopa je celá situace ještě náročnější. Má pocit, že ho Magda ve škole nebere jako svého zástupce, jak by měla. A že nedá na jeho rady a rozhoduje se jen podle svých pocitů. Magda si to neuvědomuje, zato Irena citlivě vnímá, jak se na nich Magdino ředitelování podepisuje. A tak ji opatrně upozorní, že věci nemusejí být takové, jak se na první pohled zdají… Proč Irena promluví Magdě do duše? Jak to Magda vezme? A jak se situaci rozhodne vyřešit Prokop? Co Magdě nechtěně přizná?…(VOYO)

  

Ulice – 4495.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Vycházet si vzájemně vstříc při střídavé péči o děti je základem dobrých vztahů mezi bývalými partnery. Problém nastane, když jeden z nich přestane hrát fér hru a začne o potomka bojovat. Gábina a Jirka Herman mají pocit, že přesně tohle nyní Hynek dělá, že se snaží získat si Šimona, aby u něj zůstal bydlet natrvalo. Jenže ten má své vlastní představy o tom, jak a s kým by chtěl trávit čas. A tak není divu, že to mezi ním a Hynkem znovu docela křísne a že se to podepíše i na dalších vztazích v rodině… Jak si chce Hynek naklonit Šimona? Co by se dalo brát jako docela slušný podraz? A jak vnímá bydlení u něj samotný Šimon?…(VOYO)

  

Ulice – 4493.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Ulice

 

Jak zachránit blízkého člověka ze spárů ezošmejda, který ho má naprosto omotaného kolem prstu? Blanka a Luděk bijí na poplach, protože situace s Kristýnou je podle nich už hodně vážná. Julie jí manipuluje tak, že se Blanka bojí, aby o dceru úplně nepřišli. Do všeho se navíc vloží i Marie, která se dnes s Julií dokonce setká, aby zjistila, jaká skutečně je…(VOYO)

  

Ulice – 4492.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Ulice

 

Ve vztazích to není vždy zalité sluncem, byť se partneři obvykle navzájem respektují a mají stejnou prioritu, kterou je jejich rodina. U Františka a Skyler tomu tak ale očividně není. Čím déle je František se Skyler, tím více si uvědomuje, že se prostě nezměnila, že její priority jsou úplně jiné než jeho. Teď navíc vyjdou najevo další věci, které ho pořádně namíchnou a díky kterým zjistí, že ji vlastně vůbec nezná. To ho nakonec přiměje k poměrně zásadnímu rozhodnutí a kroku…(VOYO)

  

Ulice – 4491.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Nakolik pevná jsou pouta v rodině po rozpadu manželství? Mára se rozhodl pro rozvod, přestože má Karlu stále rád. Žít s ní už ale nedokáže. Její prozrazený románek s Jakubem mezi nimi vytvořil propast, kterou Mára není schopen překlenout. Přitom právě usmíření rodičů si teď ze všeho nejvíc přeje malý Vojta, jenž opět udělá vše pro to, aby mohli trávit čas společně jako jedna rodina. O tom, že Karla už navždy patří do jejich rodiny, jsou přesvědčeni i Márovi rodiče, které Karla co nevidět dojme k slzám svým nezištným činem a vyznáním…(VOYO)

Ulice – 4490.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Navzájem si pomáhat je naprosto přirozené pro každého, kdo není sebestředný sobec. Klímovým leží na srdci osud zoufalé Žofie, a tak dělají vše pro to, aby se jí ulevilo. Zejména Iva se v tom nyní angažuje větší měrou, než by sama chtěla, protože se stala důvěrnicí i hromosvodem pro Žofiiny rodiče…(VOYO)

  

Ulice – 4489.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Nakolik by měli pedagogové zasahovat do života svých studentů, pokud není úplně standardní? Matěj a Marek Dvořákovi se jeví jako naprosto bezproblémoví studenti, kteří před nedávnem jen využili toho, že jsou dvojčata, a tak zkusili, co jim ve škole projde. Od té doby sekají latinu. Magda, Ota i Prokop je už ale mají na mušce, neboť je kolem nich stále až příliš záhad…(VOYO)

  

Ulice – 4488.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Každý má čas od času den, kdy se mu to sejde tak, že je všechno špatně. Jirka Herman se v tom plácá už docela dlouho. Stále je postavený mimo službu, což nese čím dál hůř. Toho využije redaktor Dalibor Tomášek, jenž za ním přijde s návrhem, který Jirku hodně zaskočí, byť si myslel, že u Tomáška ho už nic nepřekvapí. Jeho frustrace tím dostoupí vrcholu, a tak znovu upustí páru svým osvědčeným způsobem…(VOYO)

  

Ulice – 4487.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Rodiče jsou občas schopni čehokoliv pro blaho svých dětí. Nejinak je tomu také v případě Lumíra Nykla a Tondy Hložánka, otců, kteří jsou na své ratolesti náležitě hrdí, byť jim svým specifickým jednáním občas docela slušně zatápějí, samozřejmě v dobrém. Také tentokrát se ti dva vyznamenají tak, že by se Jirka Hložánek nejraději na místě propadl do země. Jeho táta se totiž rozhodne, že ho dá dohromady s Martinou, Kateřininou dcerou…(VOYO)

  

Ulice – 4486.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Co může být horšího než se bezmocně dívat, jak se vaše dospělé dítě ničí? Tímto peklem si nyní procházejí Blanka, Evžen a Luděk, který teprve teď zjišťuje, proti jakému soupeři stojí. Julie má na Kristýnu takový vliv, že z toho všechny mrazí. Kristýna jí bezmezně důvěřuje, věří, že pouze s její pomocí porazí panické ataky. Momentálně však nemá na terapie peníze. Pro Julii to ovšem není překážkou. Rychle přispěchá s řešením, jež všechny naprosto šokuje a které jim potvrdí, že je opravdu zle…(VOYO)

  

Ulice – 4485.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Ulice

 

Dlouhodobý psychický tlak ze strany rodičů se na teenagerovi dříve nebo později podepíše. Snaží se s tím vyrovnat po svém. Často bohužel sáhne k prostředkům, které jsou pro něj cestou do pekel, aniž by si to on sám uvědomoval. V této situaci se ocitla také Michalova kamarádka Žofie, na niž dopadá nejen rozvodová válka rodičů, ale také máminy přehnané nároky i její vyřizování účtů s manželem. Zoufalá Žofie je pomalu v koncích, navíc nemá chvilku pro sebe…(VOYO)

  

Ulice – 4484.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Krachy manželství a rozvody mají velké dopady nejen na samotné partnery, ale také na jejich děti, pro které je to velmi často mnohem složitější než pro rodiče. Mára věří, že to chce jen čas, že si vše sedne, ale Karla jako máma na to má jiný názor. Chce kluky chránit, aby na ně rozpad rodiny dolehl co nejméně. Jenže z Márova úhlu pohledu se zdá, že Karla začíná rozvod bojkotovat, že na všem vidí jen negativa. A tak se Mára začne bránit po svém… Čím Karle pohrozí? Kdo a jak Karle a Márovi otevře oči? A jak děti Karly a Máry, Vojta a Kustík, berou novou situaci v rodině? Jak se to na nich podepisuje?…(VOYO)

  

Ulice – 4483.díl

4/5 - (7 {hlasů})

Ulice

 

Postavit se čelem k vlastním činům a omluvit se za ně není jen tak. Své o tom ví také Vendula, která si je moc dobře vědoma, že před pár dny s Martinou pořádně přestřelila. Od té doby dělá mrtvého brouka, ale je jí jasné, že kvůli narovnání vztahů v rodině i kvůli svému špatnému svědomí bude muset spolknout hořkou pilulku a Martině se omluvit. Sílu a odvahu k tomu sebere až nyní, kdy se vydá za Martinou do jámy lvové – do hospody. Tam narazí na Kateřinu, u níž má kvůli Martině samozřejmě obrovský vroubek… Jak Vendulina usmiřovací mise dopadne? Jak se do všeho nakonec vloží Lumír? A co při té příležitosti vyjde najevo?…(VOYO)

  

Ulice – 4482.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Jít si za svým profesním snem znamená i něco obětovat. V poslední době to zjišťuje také František, který se na začátku roku rozešel se svou holkou Bárou kvůli bývalé partnerce Skyler, s níž má šestiletého syna. František věřil, že znovu budou žít jako jedna rodina. Kvůli Skyler a Chrisovi je ochoten překopat celý svůj život a odstěhovat se do Amsterdamu. Teď ale přijde na to, že pro Skyler to nic neznamená. Má své životní priority, její pracovní projekty jsou pro ni mnohem důležitější než rodina. Navíc se František o sobě dozví věci, které jím pořádně otřesou… Co si o něm Skyler skutečně myslí? Co bude pro Františka hodně kruté prozření? A jak na to zareaguje?…(VOYO)

  

Ulice – 4481.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Jak nebezpečná může být závislost na koučích, kteří se tváří, že vám chtějí pomoci v těžkých životních situacích, ale přitom vámi jen manipulují? Blanka a Evžen věří, že Kristýna je konečně na dobré cestě, aby byly zažehnány její panické ataky a ona se uzdravila. Kristýna jim to nevyvrací, zároveň jim ale tají věci, jež by je moc nepotěšily. Zato koučce Julii udělá Kristýna velkou radost, protože se podle ní posunula o pořádný krok kupředu na své cestě a konečně začala bojovat sama za sebe… Co Kristýna udělá? Jak vážné to může mít důsledky? A jak jí Julie nenápadně manipuluje kvůli Amálii?…(VOYO)

  

Ulice – 4480.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Ulice

 

Nabídky, které se neodmítají, mohou přijít jen jednou za život. Když s nimi člověk zrovna nepočítá, dokážou nasadit pořádného brouka do hlavy. Přesně takovou nabídku nyní dostane Prokop od Mirka. Najednou se kvůli tomu ocitne na křižovatce. Práce ve školství ho baví, ale ve funkci vysokého manažera se prostě našel. Teď má možnost posunout se profesně o pořádný krok kupředu. Má to však malý háček…(VOYO)

  

Ulice – 4479.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Jakmile zvítězí domněnky nad pravdou, nekouká z toho nic dobrého. Obvykle to přinese obrovské patálie, často velmi humorné pro nezúčastněné okolí. Ve chvíli, kdy je člověk v zajetí vlastních představ, mu ale do smíchu moc není. Pokud se to přihodí například Vilmě Nyklové, hlavě rodiny, je zle. Ve jménu spravedlnosti se totiž okamžitě promění v bohyni pomsty. Přesně to se stane i nyní. Jen co se Vilma dozví, že si Pavel zřejmě začal s Martinou, uvidí rudě. Když navíc zjistí, že ti dva mají dostaveníčko v Lumírově bytě, už na nic nečeká a rozjede trestnou výpravu… Koho a s kým nakonec přistihne při činu? A jak právě tohle ovlivní vztahy v rodině?…(VOYO)