Ulice – 4647.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Děti často dokážou překvapit, zejména v okamžicích, kdy hledají to, co jim je důležité. A to není jinak ani u teenagera Michala, jehož priority jsou v poslední době naprosto jasné. Bohužel pro něj se však neslučují s prioritami, které mu jeho rodiče nyní snaží vnucovat před blížícími přijímačkám na střední školu…(VOYO)

Loading

Ulice – 4646.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Během let se mnoha lidem mění životní priority a otázka je, co za tím stojí. A právě tuhle otázku si klade i Jirka Herman, kterému začíná vadit, jak se jeho otec chová. Po dvaceti letech bez kontaktu, aniž by to někdo řešil, si na to zvykli. Ale teď se jeho otec najednou snaží za každou cenu…(VOYO)

Loading

Ulice – 4645.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Někdy se v minulosti stane něco, co způsobí, že se dokonce i ti nejbližší lidé od sebe vzdálí. Potom je nesmírně obtížné najít cestu zpět k sobě. Podobnou situaci zažili i otec a syn Hermanové, kteří se po dvaceti letech opět setkali. Nyní však přišla Milena Pumrová a vzala věci…(VOYO)

Loading

Ulice – 4644.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Co může být větším projevem lásky než šílená gesta, která jasně vyjadřují, jak moc je někomu druhému důležitý? Takovým gestem se rozhodla být i Martina, aby se pokusila o nemožné – získat zpět Jirkovu důvěru a lásku…(VOYO)

Loading

Ulice – 4643.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Některé dny jsou pro manželský pár opravdu zásadní. Mezi ně patří v první řadě svatba a bohužel také rozvod. Právě termín rozvodového stání dnes mají i Karla a Mára. Přestože si všichni jejich blízcí myslí, že by měli zůstat spolu, ti dva se dnes k soudu skutečně vypraví…(VOYO)

Loading

Ulice – 4642.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Romantická aféra na pracovišti se nakonec vždycky dostane na světlo. Jde jen o to, jak všechno vyjde najevo. Soňa také tají svůj velký tajemný vztah před ostatními, zejména před svým manželem a synem Erikem. Avšak když hrozí nebezpečí odhalení toho, jak si užívá krásné chvíle…(VOYO)

Loading

Ulice – 4641.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Jak dosáhnout pozornosti na sociálních médiích? Pro mladou generaci je to hračka, ale pro Evu Knoblochovou je to noční můra. Ale dnes se rozhodla, nasadila svá nejlepší šaty, uškli před kameru svého mobilu a začala točit své první video – nabídku doplňků stravy, které prodává….(VOYO)

Loading

Ulice – 4640.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Přistupovat k věcem s chladnou myslí, i když se emocionálně moc dotýkají, je občas velmi náročné. Tentokrát se Jirka Herman, který se musí znovu vyrovnat se svým otcem ohledně pozvání na svatbu, této zkoušky úspěšně nepředvede. Kdyby to bylo jen na něm, pozval by jen Karlu…(VOYO)

Loading

Ulice – 4639.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Děti mají neuvěřitelnou schopnost využít každé možnosti, která se jim naskytne, aby dosáhly svých cílů. Pokud jejich plány nevyjdou u jednoho rodiče, bez váhání to zkusí u druhého. A nejinak je na tom i Lexík, který by si zoufale přál vyřídit určitou věc. Je to pro něj tak naléhavé, že ignor…(VOYO)

Loading

Ulice – 4638.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, je skvělou příležitostí k projevení lásky, i když se vztah nachází v obtížném období. Zatímco Michal překvapí Žofku neuvěřitelným dárkem, který jí vezme dech, Vítek dojme Ivu svými slovy. Řekne jí přesně to, co nyní pot…(VOYO)

Loading

Ulice – 4637.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Když se dva lidé milují, je přirozené, že má jeden o druhého starost. Občas to však může působit i jako podceňování. Na hraně nyní balancuje také Blanka kvůli Evženovi, jenž se snaží pomoci Rosťovi, abstinujícímu alkoholikovi, u kterého hrozí, že se kvůli krizi znovu napije…(VOYO)

Loading

Ulice – 4636.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Každý jedinec skrývá v sobě svou vlastní slabost, přestože se navoněk snaží předstírat, že ho nic nemůže zlomit. I Soňa, která ve škole vystupuje jako sebevědomá profesionálka, skrývá v sobě temnou tajemství. Stačí jediná zpráva, jediný telefonát, a její svět se zhroutí jako domeč…(VOYO)

Loading

Ulice – 4635.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Některé vztahy, ač by se člověk snažil, nelze v nejlepším případě opravit. Jiné však dostanou příležitost, a to dokonce opakovaně. Mezi ty druhé spadá i vztah mezi Magdou a Prokopem. Od samého začátku je jejich vztah jako na houpačce. Překonali již několik krizí a i přes jejich…(VOYO)

Loading

Ulice – 4634.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Někdy přicházejí události, na které člověk není připraven. Iva s Vítkem a jejich blízcí jsou nyní konfrontováni s takovou situací. Ačkoliv prožívají skvělé období, občas se vyskytnou drobné komplikace, které jsou součástí Ivinho těhotenství. Přesto se zatím nic nezdá naznačov…(VOYO)

Loading

Ulice – 4633.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Někdy se zdá, jako by osud hrál s našimi životy a škádlil nás. Brzy se tohle pocit dostane i k Martině a Vendule, které se ocitnou v důsledcích své novoroční dámské jízdy jako vracející se bumerang. Samozřejmě to nezůstane bez dalších trapasů a obrovských překvapení na všech frontách. V jedné..(VOYO)

Loading

Ulice – 4632.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Ulice

 

Respektování partnerova stanoviska, bez ohledu na jeho podobu, je základem šťastného vztahu. Tuto zásadu si také přisvojují Gábina a Jirka Hermanovi. Otevřeně a upřímně si říkají své myšlenky, i když to někdy není zrovna příjemné. Ale pro Gábinu to teď představuje ještě větší výzvu. Má se setkat s otcem Jirky Hermana, ale Jirka o něm nechce ani slyšet…(VOYO)

Loading

Ulice – 4631.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Někdy je extrémně náročné překonat minulost a začít znovu. Vědí to také Karla a Mára, kteří se v posledních týdnech snaží dát svému vztahu novou šanci. Jejich snaha je motivována nejen pro dobro dětí, ale také pro sebe samotné. Jejich láska je stále v plném proudu a chemie mezi nimi jako dříve. Zdá se, že dokázali překonat krizi, která vyvstala po Karlině nevěře a Márově silné reakci na ni. Bohužel však tato zdánlivá harmonie je pouze klam. Minulost se vrací a těží z toho jak Karle, tak i Márovi, stejně jako jejich blízkým. Karla se dozví věci, o kterých dosud netušila, a tyto informace převrátí Máru do jiného světla. Proč začne Karla pochybovat o Márovi a co se objeví na povrchu? A proč má Karla sama sebe trápí černým svědomím?..(VOYO)

Loading

Ulice – 4630.díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Nic nesmí být uspěchané, ani usmíření. Karla a Mára, kteří se tajně vídají už od začátku roku, o tom mají stejný názor. Opět si užívají okamžiky společného štěstí a zamilovanosti, jako v dobách, když se začali scházet. Existují však některé rozdíly. Tehdy neměli rodinu a čas je netlačil. Nyní se však ten čas začíná krátit, protože se blíží datum jejich rozvodového jednání. Jak to nakonec vyřeší? A co chtěla Věrka za každou cenu utajit před nimi? Jaká hrozba se nad jejich vztahem začne vznášet?..(VOYO)

Loading