Ultimátum – 8.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Ultimátum

Dění na nemocničním oddělení se chýlí ke konci, vyjednávání o výměně rukojmích je na spadnutí. Stejně tak se připravuje k zásahu československý tým, který má za úkol všechny dostat do bezpečí. Po značně komplikovaném zásahu, který přináší nejasnosti a zmatek, nezůstává Danovi nic jiného, než vzít celou situaci do svých rukou a pokračovat ve vyjednávání i mimo nemocnici…(Česká televize)

Loading

Ultimátum – 7.díl

Přidej hodnocení

Ultimátum

Ministrův stav na zadrženém nemocničním oddělení se stále zhoršuje a na jeho záchranu nezbývá moc času. Nejen Danovi (J. Koleník) jeho snahy o získání zásadních prostředků pro operaci zkomplikoval nový přírůstek mezi rukojmími. Přes veškeré komplikace by ale mohla celá situace postupně skončit. Může to narušit plánovaný zásah obou zemí?…(Česká televize)

Loading

Ultimátum – 6.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Ultimátum

Stále více vyostřenou situaci zkomplikoval stav ministra obrany, kdy je již jasné, že možnosti současného týmu kardiochirurgie nemohou stačit. Dano (J. Koleník) se musí aktivně zapojit a vymyslet plán, jak získat prostředky pro budoucí operaci. Je ale jasné, že mimo nemocnici se projevují jisté zájmy o to, že zachránit život ministra obrany není prioritou…(Česká televize)

Loading

Ultimátum – 5.díl

Přidej hodnocení

Ultimátum

Dano (J. Koleník) se díky svým démonům postupně dostává do potíží a ve stejnou chvíli dochází k novému způsobu vyjednávání. Ukazuje se, že vše, co se doposud zdálo tak jasné, je možná nakonec úplně jinak. Do hry o boj na oddělení kardiochirurgie se již značně zapojují špičky celého politického spektra a je jasné, že Dano potřebuje na svou stranu získat opravdové spojence…(Česká televize)

Loading

Ultimátum – 4.díl

3/5 - (3 {hlasů})

Ultimátum

Po výbuchu na oddělení kardiochirurgie se vážnost situace prohloubila, Korňan (M. Bahul) už odmítá s kýmkoliv vyjednávat a hodlá čekat Dana (J. Koleník), který se snaží při svém pátrání obhájit únoscovo chování. Podobně jako vyjednávání na summitu V4 bez ministra obrany, tak i ministrův zdravotní stav se stále více komplikují. Kam až nechají politické špičky celou situaci zajít?…(Česká televize)

Loading

Ultimátum – 3.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Ultimátum

Dano (J. Koleník) se pokouší získat zpět Korňanovu (M. Bahul) důvěru tím, že vyráží pátrat po důkazech, které by objasnily havárii letu, týkající se Korňanova syna. Ve stejnou chvíli se ale policejní tým rozhodne o záchranu rukojmích a zlikvidování únosce. Podaří se jim narušit Korňanovu kontrolu nad celým oddělením a zachránit rukojmí?…(Česká televize)

Loading

Ultimátum – 2.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Ultimátum

Dano (J. Koleník) brzy zjišťuje, že jeho přítelkyně Lenka (E. Geislerová) se stala součástí únosu celého patra nemocničního oddělení kardiochirurgie. Dano při nečekaném vyjednávání od únosce dostává za úkol získat čas a především klid. Situace se ale na oddělení komplikuje ve chvíli, kdy se jeden z rukojmích pokusí o útěk. Kdo je únosce, který nechce prozradit svoji totožnost? Jaké jsou a cíle a motivace?…(Česká televize)

Loading

Ultimátum – 1.díl

5/5 - (3 {hlasů})

Ultimátum

Policejní vyjednavač Dano (J. Koleník) vyráží po extrémně nebezpečné akci domů, aby se mohl věnovat těhotné přítelkyni (E. Geislerová). Jejich životy se ale záhy otočí o 180 stupňů a to přímo „od srdce“ na oddělení kardiochirurgie v místní fakultní nemocnici. Ve stejný okamžik začíná ve městě summit evropských politických špiček, ve stejný okamžik zmizí ministr obrany a ve stejný okamžik se úplně obyčejný důchodce rozhodne očistit památku svého syna. A to způsobem, o kterém bude za chvíli vědět celý svět. Čtyři okamžiky spustí drama, ve kterém půjde nejen o záchranu životů, stabilitu státu, nenarozené dítě, boj za lásku a pravdu, ale i odpověď na otázku, jak silný může být vztah mezi otcem a synem…(Česká televize)

Loading