Velvet – 91.díl – Láska pro všechny

Přidej hodnocení

Dnes se koná svatba Any a Alberta. Ana se bude připravovat s Clarou a Ritou u ní doma, protože musí být Velvet po požáru zrekonstruován. Alberto se od pošťáka dozvídá, že dopisy pro Anu si bral k sobě Carlos. Sejde se s ním u Velvetu a poperou se. Kvůli Carlosovi Alberto neviděl vyrůstat svého syna. Jonas pojede studovat módu do Paříže a za pomoc je vděčný Raulovi. Mateovi se omluví majitel časopisu a chce, aby se vrátil. Mateo nechce místo přijmout, ale nakonec se domluví na výhodných podmínkách a on se vrací na místo šéfredaktora.

Velvet – 90.díl – Požár

5/5 - (1 {hlasů})

Ana čeká na Alberta před módním domem, je nervózní, ale když ho uvidí, tak ví, že se stále milují. Dlouze se líbají a pak si spolu promluví v Mateově autě. Mateo jde za Clarou, protože mu chyběla. Cristina se vrátí do Velvetu a podpálí v dílně šaty. Do ohně hází Aniny obrazy, aby se jí pomstila a požár se rozšíří. Kouř se dostane do dalšího patra, všichni jsou evakuováni a Blanca zavolá hasiče. Ana chce ukázat Albertovi překvapení, když jdou k Velvetu tak zjistí, že zde hoří a malý Alberto je nezvěstný. Ana poví Albertovi, že mají syna a musejí ho hledat. Alberto najde malého Alberta v hořící dílně a odvezou ho v bezvědomí do nemocnice.

Velvet – 89.díl – Očekávání

Přidej hodnocení

Mateo s Albertem zavolají do Velvetu, že přiletí již zítra. Ana neví, jak povědět svému synovi, že jeho otec žije, a tak vyčkává. Jonas je nervózní, protože má představit své modely již dnes. Šaty jsou krásné, ale Raulovi se nelíbí Jonasovo vystupování a oblečení, a tak donutí Jonase ho změnit. Jonasovi pomůže s výběrem oblečení Clara, finální oblek sestaví Raul a Jonas vypadá k nepoznání. V hotelu předvede své šaty a je vidět, že ho móda opravdu baví a rozumí jí. Cristina přivede do Velvetu svou dceru Cristinu.

Velvet – 88.díl – Albertův návrat

Přidej hodnocení

Dnes se koná svatba Any a Carlose. Cristina přivede do Velvetu vizážistku a stylisty, což Anu rozčílí, protože o její pomoc nestojí. Cristina jí poví, že Carlos ji o pomoc požádal, a tak bude alespoň organizovat odjezd aut do kostela. Všichni Aně pomáhají s přípravami. Clara s Ritou jsou nervózní a čekají na telefonát od Matea, aby případně mohli překazit svatbu. Clara dokonce úmyslně roztrhne svatební šaty, aby získala pro Matea čas. Jonas pracuje na třech modelech svatebních šatů, které chce představit na své zkoušce, kde porotci rozhodnou, zda může studovat módu v Paříži.

Velvet – 87.díl – Zpátky doma

Přidej hodnocení

Po přehlídce nové kolekce se koná malý večírek a Marco zuří kvůli zobrazení Aniny fotky na plátně. Za Patricií přijdou policisté, vyslýchají nejprve Enriqueho a pak ji, protože mají podezření, že Valentin nezemřel přirozenou smrtí. Ana se vrátí z Itálie a Emilio jí poví o přehlídce a nově vybudovaném prostoru její kolekce ve Velvetu. Marco chce odkoupit Enriqueho podíl ve Velvetu, ale on odmítne. Ana poví Marcovi, že odchází z Velvetu, protože překročil všechny meze. Patricie je vystresovaná, protože si myslí, že ji obviní z vraždy Valentina.

Velvet – 86.díl – Cizí peří

Přidej hodnocení

Jonas obdrží dopis z Paříže o přijímacím řízení na školu, kde chce studovat módu. Petra odletí do Argentiny. Marco oznámí zaměstnancům, že bude zítra uspořádána přehlídka Aniny kolekce a modely pro ni vybere Cristina. Emilio s ním nesouhlasí, protože je Ana v Itálii a nepohodnou se, ale Marco přehlídku nezruší. Humberto přijde do Velvetu za Raulem a poví mu, že se mu líbí muži. Uvědomil si to po polibku od Raula po fotbalovém zápase. Carlos musí letět další den do Londýna, a tak Cristina bez Anina vědomí zařizuje celou svatbu.

Velvet – 85.díl – Dopis ze záhrobí

Přidej hodnocení

Šéf časopisu odmítne uveřejnit článek o Anině novém obchodě, protože dostane víc peněz za vydání článku o kosmetice. Mateo ví, že za reportáží o kosmetice stojí Marco, a tak se rozhodne zveřejnit reportáž obchodu, přestože ho to může stát místo v časopise. Mateovi přijde dopis od Alberta, ve kterém mu gratuluje k jeho úspěchům. Od pošťáka se dozvídá, že dopis přišel z New Yorku z podniku Silk. Mateo začne pátrat a dozvídá se, že módní ateliér vede španělský podnikatel Alberto. Raul přesvědčí Humberta, aby se přidal do fotbalového týmu k Jonasovi a Pedrovi.

Velvet – 84.díl – Ritin návrat

Přidej hodnocení

Enrique tráví víkend u Valentina na jeho letním sídle, kde jdou spolu na hon. Enrique přiběhne zpět do domu informovat Patricii, že se Valentin postřelil. Valentin je odvezen do nemocnice, kde upadne do kómatu a lékaři nevědí, jestli se někdy probudí. Rita úspěšně podstoupí operaci a všichni její přátelé na ni čekají v nemocnici, aby ji podpořili. Pedro se o ni musí doma postarat, protože je velmi slabá a po večerech s Jonasem opravuje Anin obchod. Petra oznámí Emiliovi, že se vrací do Argentiny, z čehož je Emilio smutný.

Velvet – 83.díl – Operace

Přidej hodnocení

Ve Velvetu natočí Humberto reklamu na novou pánskou kolekci hlavně díky podpoře Raula. Humberto jemu i Jonasovi po natáčení vřele poděkuje. Ana chce nahlásit na policii, že Enrique podplatil Pedra, aby zdemoloval obchod. Enrique s Marcem se jí vysmějí a ukáží fotografie z místa činu, na kterých je Pedro a Jonas. Jonasovi zavolají rodiče, protože mají strach o jeho sestru Antonii, protože nevědí, kde je. On zatají, že je ve Velvetu a pošle ji domů. Pedro hodlá opravit věci v obchodě, protože nebyla zaplacena pojistka.

Velvet – 82.díl – Hodina pravdy

Přidej hodnocení

Ana oznámí Mateovi, že Carlos zařídil, aby jim Petra přenechala obchod za nižší částku. Carlos jim také přislíbí peníze na rekonstrukci. Pedro jde s Ritou oznámit lékaři, že se nechá Rita operovat. Vyšetření a operace budou stát hodně peněz, které však rodina nemá, a to Ritu nejvíc trápí. Pedro se snaží být pozitivní, zavolá všem svým příbuzným s žádostí o půjčku, ale peníze nestačí. Pedro jde zoufalý žádat Marca o peníze, je zde také Enrique, který mu je přislíbí za protislužbu. Cristina chce, aby se Ana provdala za Carlose co nejdříve, aby pak mohla kontaktovat Alberta.

Velvet – 81.díl – Tisková chyba

Přidej hodnocení

Ana oznámí Mateovi, že Carlos zařídil, aby jim Petra přenechala obchod za nižší částku. Carlos jim také přislíbí peníze na rekonstrukci. Pedro jde s Ritou oznámit lékaři, že se nechá Rita operovat. Vyšetření a operace budou stát hodně peněz, které však rodina nemá, a to Ritu nejvíc trápí. Pedro se snaží být pozitivní, zavolá všem svým příbuzným s žádostí o půjčku, ale peníze nestačí. Pedro jde zoufalý žádat Marca o peníze, je zde také Enrique, který mu je přislíbí za protislužbu. Cristina chce, aby se Ana provdala za Carlose co nejdříve, aby pak mohla kontaktovat Alberta.

Velvet – 80.díl – Těžké rozhodování

Přidej hodnocení

Známý herec Humberto Santamaría, tvář pánské kolekce Velvetu, pokazil tiskovou konferenci a urazil Raula. Stále se však chová povýšeně a neomluví se. Jedinou útěchou je, že Raulova kolekce bude další den ve všech novinách. Clara přijde za Ritou se svými problémy s Mateem, které jsou malicherné, a tak ji poví, že má rakovinu. Rita odmítá operace, protože by se musela celá rodina zadlužit. Cristina jako akcionářka se dozvídá, že Marco s Enriquem chtějí potopit Anin nápad na šití oblečení v konfekcích. Cristina přesvědčí Carlose, aby kontaktoval majitelku prostorů, které chtějí koupit a pomohl Aně obchod získat.

Velvet – 79.díl – Tajemství

Přidej hodnocení

Pedro vezme Ritu na večeři, aby spolu oslavili jeho povýšení. Clara hlídá jejich dva syny, které místo spaní vezme do baru, kde si domluvila schůzku s Mateem. Kluci v baru řádí, takže si ti dva nemohou promluvit, a navíc přijde Pedro s Ritou a uvidí je. Carlos se snaží Anu získat, stará se o malého Alberta a neustále říká Aně, jak ji miluje. Ana je s ním šťastná, ale nemiluje ho. Večer poví Cristina Carlosovi, že Aně nepoví o Albertovi, dokud se s ní Carlos neožení. Raul je nervózní z představení své pánské kolekce veřejnosti.

Velvet – 78.díl – Komplot

Přidej hodnocení

Mateo se vrací do Velvetu a všichni ho vítají s otevřenou náručí. Jonas přijme místo pomocného krejčího pro pánskou kolekci a Raul je nadšený. Patricie je těhotná, a tak se vyspí s Valentinem, aby to vypadalo jako že je dítě jeho. V kanceláři poví Enriquemu, že chce ukončit jejich milenecký poměr, ale on se jí nechce vzdát. Rita přijde pozdě do Velvetu, pláče a pak se svěří Blance, že má rakovinu. Potřebuje ještě čas, aby o tom pověděla Pedrovi. Cristina si počká na pošťáka, který popře, že do Velvetu chodí dopisy z New Yorku.

Velvet – 77.díl – Odhalení

Přidej hodnocení

Blanca doprovodí Emilia, aby se mohl rozloučit s doňou Aurorou, která zemřela na rakovinu. Emilio zde potkává svou dávnou známou Petru. Pedro dostane místo Marcova asistenta, Clara je zklamaná, protože myslela, že to bude ona. Pedra vybral Enrique, protože ví, že udělá cokoliv, co oni budou chtít. Marco s Enriquem mají v plánu potopit Aninu kolekci. Ana připraví šaty ze své kolekce a odpoledne je ukáže Adele, která za ni přijela z New Yorku. Adele se všechny modely líbí, a nakonec se zeptá na rudé šaty.

Velvet – 76.díl – Střetnutí hvězd

Přidej hodnocení

Rita jde k lékaři, který jí poví, že podle krevních testů může mít v těle nádor. Rita je vyděšená a musí podstoupit další vyšetření. Marco Cafiero zůstává ředitelem Velvetu a chce vybrat mezi zaměstnanci svého asistenta, díky vysoké výplatě se přihlásí téměř všichni. Marco se přijde omluvit Aně za to, že její návrh na výrobu šatů v konfekcích zamítl. Prošel si čísla a Velvet může vydělat hodně peněz. Důležité je rozšířit dílnu, a tak chce zrušit ubytování pro zaměstnance.

Velvet – 75.díl – Vyjednávání

Přidej hodnocení

Vždycky, když Ana přijede ze své cesty, tak jde večer s malým Albertem na terasu módního domu. Rita si myslí, že je znovu těhotná, Pedro i ona jsou šťastní, ale nemají dost peněz a když Pedro požádá Marca o přidání, tak jeho žádost zamítne. Rita s Pedrem oznámí dvojčatům, že budou mít sourozence. Pak ale zavolá lékař a oznámí jí, že těhotná není a zřejmě se může jednat o nějakou nemoc. Cristina přivede do Velvetu svou dceru. Pak najde malou Cristinu s malým Albertem u dílen. Cristina zakáže své dceři, aby se s ním ještě někdy bavila a Ana zase zakáže malému Albertovi, aby někdy mluvil s ní.

Velvet – 74.díl – Návraty

Přidej hodnocení

Ana získala v Londýně ocenění jako nejlepší návrhář a teď se vrací do Velvetu, kde na ni čeká syn Alberto. Pedro pracuje jako vedoucí oddělení, má spolu s Ritou dům a dvojčata chlapce. Děti jezdí společně do školy autobusem. Patricie je stále vdaná s Valentinem a udržuje ve Velvetu milenecký poměr s Enriquem. Gerardo Otegui zemřel a Enrique počítá s tím, že všech 40 % akcií Velvetu jeho otec zanechal jemu, ale mýlí se. Polovinu zdědila Cristina, která strávila roky po sanatoriích.

Velvet – 73.díl – Svatba plná překvapení

Přidej hodnocení

Enrique chce, aby Cristina přestala pracoval ve Velvetu a odjela do lázní. Cristina se rozzuří a jede do Velvetu, kde na Anu přede všemi hystericky křičí a pak ji chce bodnout nůžkami. Marco ji naštěstí chytí a labilní Cristina je odvezena rovnou do nemocnice na léčení. Za Raulem přijdou policisté, protože si myslí, že pomohl Tonimu přes hranice díky svým kontaktům ve Francii. Večer Toni zavolá a Raulovi děkuje za pomoc a jemu spadne kámen ze srdce. Na zásnubní večírek Matea a Clary přijedou Clařiny rodiče a také Rita s Pedrem. Clara je velmi nervózní, protože na vesnici se chovají lidé jinak než Mateova matka a její sestry.

Velvet – 72.díl

Přidej hodnocení

Patricie s Marcem posedí v baru, kde si povídají o Velvetu. Marco jí poví, že ženy ve Velvetu jen intrikují a Cristina mu řekla o Anině těhotenství a chce, aby ji vyhodil. Raul sežene Tonimu falešný pas a pošle ho přes hranice. Nemůže mu zaručit, že bude moci hranice přejít, ale kontaktuje své známé ve Francii, aby se o něho postarali. Marco vybere švadlenu Luciu jako prodavačku šperků. Mateo s ním nesouhlasí, ale nemá na výběr, a tak informuje Patricii, které se to nelíbí. Za Marcem také přiběhne Cristina a chce sama vyhodit Anu z Velvetu, a tak jí Marco poví, že Ana má větší hodnotu pro Velvet než ona, která nikdy nic nedokázala.

Velvet – 71.díl – Život jde dál

Přidej hodnocení

Carlos si nechává přeposílat poštu, která chodí Aně a doufá, že získá Anu pro sebe snáze, když teď čeká dítě. Všichni ve Velvetu oslavují zasnoubení Clary a Matea a oba dva jenom září štěstím. Clara chce mít svatbu ve své rodné vsi, ale Mateova matka a jeho tety si představují svatbu úplně jinak a těší se, že všechno naplánují. Do Velvetu přijede Cafierův syn Marco Cafiero, který se stává ředitelem Velvetu. Všichni jsou překvapeni, jak vedení, tak i zaměstnanci a nikdo neví, co se bude dít dál.

Velvet – 70.díl – Rvačka a trest

Přidej hodnocení

Enrique poví Cafierovi u večeře, že chtějí být Oteguiovi ve Velvetu jeho očima i ušima. Než stihne svou myšlenku rozvést, tak se zde objeví Mateo s Raulem a přisednou si k nim. Začnou se u stolu dohadovat, Cafiero je zarazí a oznámí, že vést Velvet bude jeho syn a odejde od stolu. Mateo s Enriquem se v luxusní restauraci poperou. Carlos podplatí pošťáka, aby mu přeposílal všechny dopisy pro Anu a Filipa Raye. Ana mu oznámí, že čeká dítě s Albertem a Carlos je rád. Všichni jsou šťastní, že je Ana těhotná, akorát Rita má slzy stále v očích, protože ona otěhotnět nemůže.

Velvet – 69.díl

Přidej hodnocení

Na Albertův pohřeb přijde hodně lidí. Raul jde k Mateovi domů, kde ho najde úplně na mol. Raul ho osprchuje, obleče a doveze na pohřeb, kde brečící Mateo pronese svou řeč. Carlos obdrží dopis, že Alberto v letadle nebyl, protože odletěl jinam, ale nikomu to neřekne. Carlos chodí každý den do Velvetu za Anou, nosí jí květiny a ptá se na příchozí poštu. První dopis od Alberta roztrhá a nikomu o něm neřekne. Velvet představí novou kolekci šperků. Raul uvidí, že všude v módním domě jsou šperky a jen v pozadí jeho a Any modely a rozčílí se.

Velvet – 68.díl – Naděje umírá poslední

Přidej hodnocení

Letadlo na Havanu spadlo do oceánu a nikdo nepřežil. Alberto byl na palubě a všichni ve Velvetu smutní. Ana si myslí, že Alberto do letadla nemusel nastoupit, a tak kontaktuje Carlose a požádá ho, aby ověřil, zda byl Alberto na palubě. Rita jde k lékaři, který jí poví, že Pedro je zcela plodný, ale problém je u ní. Pedro zavolá Rose-Marii, aby poslala syna Manolita do Velvetu. Rita poví Pedrovi, že jsou oba dva v pořádku a nemají ztrácet naději.

Velvet – 67.díl – Havárie

Přidej hodnocení

Ana provede Cafiera celým módním domem. Raul s ním nekomunikuje, protože se nechce nechat koupit. Když mu však Cafiero navrhne, aby vytvořil pro Velvet první pánskou kolekci, tak si s ním Raul potřese rukou. Emilio rozmlouvá Aně cestu na Kubu a nechce jí pomoci s přípravami. Doňa Blanca mu domluví a přesvědčí ho, že je to dobrý nápad. Emilio půjčí Aně peníze a obejme ji na cestu, ale chce, aby se určitě vrátila. Clara se vrátí do Velvetu a Mateo je šťastný, že je zase zpátky. Patricie stráví s Valentinem svatební noc v hotelu, kde musí Patricie pít alkohol, aby se s ním mohla vyspat.

Velvet – 66.díl – Nové začátky

Přidej hodnocení

Cafiero je novým akcionářem Velvetu a bude nabízet kolekce Filipa Raye v zahraničí. Všichni ve Velvetu jsou šokování Albertovým rozhodnutím. Ana se dozvídá od Matea, že se Alberto rozhodl odletět do Mexika. Ana ho požádá, aby ji odvezl na letiště, ale už ho zde nezastihne. Ana poví Emiliovi, že se rozhodla odletět na Havanu za Albertem. Emilio jí to nechce dovolit, protože se Alberto všeho vzdal jen pro její kariéru a tím by to Ana zkazila. Viktor jde do nemocnice navštívit Cristinu, protože mu volala, aby mu řekla, že je otcem jejího dítěte. Viktor jí však poví, že se usmířil se svou ženou a jsou teď moc šťastní.

Velvet – 65.díl – Zásnuby

Přidej hodnocení

Ana chce odnést večer dopis Albertovi, že ho miluje, ale v dílně potká ubrečeného Raula. Mrzí ho, že Cristina zašla tak daleko a zničila Anu i Alberta. Rita se zlobí na Pedra, protože na něho celý večer čekala, aby se spolu mohli vyspat. Pedro už je vyčerpaný z toho kolik sexu mají, a protože je jen za účelem zplození dítěte. Rita je posedlá tím, že chce mít dítě a zároveň má obavy ze své neplodnosti. Valentin na zásnubní večeři pronese, že je Patricie ženou, o které ani nesnil. Alberto nečekaně přijde a chce všem říct, že Patricie má milenecký vztah s Jonasem. Patricie ho přeruší a poté mu přislíbí, že se vzdá svých akcií.

Velvet – 64.díl – Plané naděje

Přidej hodnocení

Alberto pozve novinářku Michelle do Velvetu a druhý den vyjde v novinách, že Cristina čeká dítě s jiným mužem. Mateo chce vědět, co se s Albertem děje, protože s ním už několik dní nemluvil o svých pocitech a plánech. Alberto mu poví, že chce z Velvetu odejít, a prodat Velvet Cafierovi, který udělá z Any slavnou návrhářku. Mateo s ním nesouhlasí. Celý módní dům je v pozdvižení z vytisknutého článku a nikdo nemluví o ničem jiném. Raul si myslí, že si Alberto vymýšlí. Cristina je stále v nemocnici, jen brečí a její rodina ani přátelé s ní nemluví, protože se zostudila nemanželským dítětem.

Velvet – 63.díl – Hlavu vzhůru

Přidej hodnocení

Doňa Carmen, nastávající tchýně Patricie, se přijde podívat do Velvetu. Trápí jí skandál, který právě vyšel v novinách o tom, že je Filip Ray ve skutečnosti milenka Alberta. Patricie požádá Raula, aby jí navrhl svatební šaty. Ve zkušebně doňa Carmen zakáže Patricii, aby si vybrala ty s holými rameny, protože chce za snachu cudnou dívku. Alberto zjistil v nemocnici, že Cristinino dítě není jeho a je na dně. V breku jí poví, že mu zničila život a vzala veškeré naděje. Ana se rozhodne být zase pouze krejčovou, všichni se v dílně diví a odrazují ji, ale ona chce být užitečná. Alberto se to dozví, a tak si s ní jde promluvit. Rozhodne se nechat prodávat modely Filipa Raye v zahraničí, protože zde se neprodal ani jeden.