Vlk je zpět: Sledujte druhou řadu strhujícího detektivního seriálu Zákony vlka na Primě

4/5 - (1 {hlasů})

Zákony vlka

Pokud jste si užili první řadu seriálu Zákony vlka, která vás zavedla do malé obce Smrkovec, kde se odehrávají neuvěřitelné kriminální případy, máme pro vás dobrou zprávu. V sobotu 16. září 2023 se na televizi Prima vrátí druhá řada tohoto strhujícího detektivního seriálu, který sleduje osud bývalého zloděje Roberta Černého (Stanislav Majer) a jeho osudové lásky Sáry Pokorné (Linda Rybová).

V druhé řadě se Robert a Sára budou muset vypořádat s novými výzvami a nebezpečími, které jim přináší jejich složitý vztah i jejich práce na policii.

Budou čelit nejen zločincům, ale i svým vlastním démonům a tajemstvím. A co je čeká za rohem? Možná i něco, co změní jejich životy navždy.

Zákony vlka je seriál, který vás vtáhne do svého napínavého děje, plného humoru, romantiky a akce. Seriál je režírován Markem Najbrtem a scénář napsal Robert Geisler. Seriál se natáčel převážně v Brdech a okolních obcích. V seriálu se objevuje i živý vlk, který je symbolem Robertovy minulosti i budoucnosti.

Nezapomeňte sledovat druhou řadu seriálu Zákony vlka, kterou uvede TV Prima v sobotu 16. září 2023 od 20:15. Pokud jste zmeškali první řadu, můžete si ji pustit online na [prima+]. Uvidíte, že se nebudete nudit!

Loading

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*