Vraždy na Sandhamnu – Ve jménu pravdy

Přidej hodnocení

Každoroční mořeplavecký tábor konečně začal a atmosféra je plná očekávání. Ale ne všichni z toho mají radost. Benjamin se cítí osaměle. Hned na začátku si na něho zasedne několik starších chlapců, aniž by si toho ostatní všimli. Zatímco šikana je den za dnem horší, někdo číhá v okolních stínech, pozoruje děti a každý jejich pohyb. Pak během noci zmizí benzín z několika lodí zakotvených v sandhamnském přístavu. Thomas přijímá práci nočního hlídače, aby mohl trávit víc času s rodinou a uklidnil manželku, která je na poloostrově nerada sama.

Nora se snaží Thomase podpořit. Jenže Vera si jejich vztah špatně vyloží a způsobí problémy mezi Norou a Jonasem…(TV Prima)

 

Díly seriálu Vraždy na Sandhamnu

Vraždy na Sandhamnu - Osoby a herecké obsazení

Režie: Marcus Olsson
Scénář: Thomas Borgström, Sara Heldt
Kamera: Jonas Alarik
Hrají: Jakob Cedergren, Alexandra Rapaport, Anki Lidén, Louise Edlind, Lars Amble, Lion Mon H. Wallén, Ping Mon H. Wallén, Jonas Malmsjö, Harriet Andersson, Andreas Kundler, Eva Stellby, Lasse Petterson, Bengt C.W. Carlsson, Anders Sparring, Sofia Pekkari, Lena Nilsson, Tore Persson, Kave Foladi, Petter Sandzén, Victor Lopez, Berndt Johansson

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*