Vraždy v Brokenwoodu 3 – 2.díl – Přes její mrtvolu

3/5 - (1 {hlasů})

Ray Neilsen vozí turisty do Brokenwoodu, při čemž pořádá představení z filmu Pán prstenů, jelikož tvrdí, že jsou na místě, kde se film natáčel. Když turisté stanou na místě, kde je připravená scéna s obřím pavoukem a s Rayovou manželkou Debie v pavoučí síti, jsou turisté vyděšeni, přesně podle předpokladů. Představení je ukončené, ale Debie je mrtvá doopravdy. Detektivové začnou s vyšetřováním a výslechem turistů i herců. Patoložka Gina objeví na těle známky, odpovídající otravě jedem a objeví i živého, velmi jedovatého, pavouka katipo, jen nemůže najít místo kousnutí. Toxikologie prokázala, že Debie zabil pavoučí jed, ale v desetkrát vyšší dávce, než má jeden pavouk, tudíž mají detektivové potvrzeno, že se jedná o vraždu a navíc jedovatý pavouk se nevyskytuje na místě, kde Debie zemřela.

Detektiv Mike Shepherd s kolegyní Simsovou jdou za specialskou na pavouky, Chandrou Singovou, která odebírá pavoučí jed a posílá jej farmaceutické firmě, která z jedu dělá protilátku. Simsová si všimne, že Chandře chybí jeden pavouk a Mike Shepherd zjistí, že Chandra je diabetička, stejně jako Debie. Při odchodu se detektivové seznámí s Chandřiným snoubencem Byronem Cotterem, který je také přírodovědec, ale studuje žraloky…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Vraždy v Brokenwoodu 3

 

Vraždy v Brokenwoodu 3 - Osoby a herecké obsazení

Režie: Murray Keane, Mark Beesley, Mike Smith
Scénář: Timothy Balme
Hudba: Joel Haines
Hrají: Rob Kipa-Williams, Ido Drent, Peter Hayden, Luciane Buchanan, Jason Hoyte, Emmett Skilton, Neill Rea, Fern Sutherland, Pana Hema Taylor, Colin Moy, Shane Cortese, Mark Mitchinson, Theresa Healey, Nicola Kawana, Janine Burchett

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*