Vraždy v Brokenwoodu – 4.díl – Hon na jelena

5/5 - (1 {hlasů})

The Brokenwood Mysteries

Tři kamarádi, Stent Baker, Frankie „Frodo“ Oades a Hayden, který se hodlá o víkendu oženit, si vyrazili na lov. Všichni jednou vystřelí a Hayden je mrtev. Vše nasvědčuje sebevraždě, protože Hayden byl zastřelen vlastní puškou, jen je špatně proveditelné střelit sám sebe dlouhou puškou. Patoložka určila, že Hayden byl zastřelen z padesáti metrů, ale svou vlastní puškou, čímž je jasné, že se jedná o vraždu. Detektiv Kristin Simsová si promluví s Haydenovou snoubenkou Kelly, kde zjistí, že Kelly je velmi dobrá střelkyně a navíc kouří stejnou značku cigaret, jejichž nedopalky byly v lese nalezeny.

Loading

Vraždy v Brokenwoodu – 3.díl – Prolhaná hra

4/5 - (2 {hlasů})

The Brokenwood Mysteries

Na golfovém hřišti v Brokenwoodu našli čtyři golfisté, kteří jsou zároveň členy golfového výboru, mrtvou Alison Stoneovou, která je také členkou výboru. Alison podlehla zraněním, které jí způsobil chemický postřik a detektivové začnou získávat informace, nejen o zabité Alison, ale i o všech členech golfového klubu. První výslechy ukazují na to, že Alison byla velmi neoblíbená, měla mladého milence, Hamishe Grimma, který je správcem v golfovém klubu a pomáhá i na Alisonině farmě. Hamishova matka Janet, Alison nenáviděla, protože dřív dělala správcovou ona a navíc věděla o sexuálním vztahu jejího syna s Alison. Alisonina dcera Nicky, žije s Kylem Harringtonem, jehož otec Roger, je jedním z členů výboru a jedním ze čtyř mužů, kteří Alison našli mrtvou.

Loading

Vraždy v Brokenwoodu – 2.díl – Kyselé hrozny

3/5 - (1 {hlasů})

The Brokenwood Mysteries

V Brokenwodu se koná každoroční hodnocení vín, kdy několik let po sobě vyhrávalo vinařství Amandy Jamesové, ale tentokrát vyhrálo víno z průměrného vinařství, Roba Visnica a Juliana Brighta. Druhý den najde Amandin provozní manažer, Chris Chambers, v kádi s červeným vínem, mrtvého Paula Wintersona, hlavního porotce soutěže. Detektivové Mike Shepherd, který si koupil v Brokenwoodu taky malé vinařství, a jeho kolegyně Kristin Simsová, začnou smrt Paula Wintersona vyšetřovat. Detektivové se vyptávají všech vinařů. Neboť každý z nich je podezřelý a nejvíce Amanda Jamesová. Amanda řekne detektivům, že ještě večer přiměla Paula Wintersona s jeho kolegyní Erin Formbyovou, aby jeli do jejího vinařství a ochutnali soutěžní víno na místě. Paul i Erin se shodnou, že je víno velmi dobré a vysvětlí Amandě, že měla jen smůlu, protože do soutěže dodala špatnou lahev.

Loading

Vraždy v Brokenwoodu – 1.díl – Krev a voda

5/5 - (1 {hlasů})

The Brokenwood Mysteries

Detektiv inspektor Mike Shepherd jede do Brokenwoodu vyšetřit smrt Nata Dunna, i když vše nasvědčuje spíše nehodě. Místní detektiv seržant Gary McLeod s Kristin Simsovou nejsou Shepherdovou přítomností nadšeni, ale musí spolupracovat. Shepherd se Simsovou jedou za Natovým synem Dwaynem , kterému oznámí smrt otce. Shepherd si všimne fotografie Nata s Natovou manželkou Evelyn, která zemřela za podivných okolností, pravděpodobně byla sražena autem, a případ nebyl nikdy vyřešen. Shepherd se Simsovou odvezou z Natova domu korespondenci, z níž je patrné, že se Nate Dunn, snažil najít vraha své ženy. Shepherdovi dojde, že by, Nate Dunn nehledal vraha své ženy, kdyby ji sám zabil, a začne prověřovat všechny důkazy ohledně smrti Evelyn, čímž zjistí, že Gary McLeod celé vyšetřování vedl špatně.

Loading