Vraždy ve Valhalle – 8.díl

Přidej hodnocení

Vrazdy ve Valhalle

Jakmile je zřejmé, že případ Valhalla sahá i do nejvyšších pater policie a státní moci, je možná už příliš pozdě. Potvrdí se, že pachatel se neštítí ničeho, aby se své zločiny zakryl a pomstil se těm, kteří mu stáli v cestě…(Česká televize)

Loading

Vraždy ve Valhalle – 7.díl

Přidej hodnocení

Vrazdy ve Valhalle

Kata s Hákonem nachází v policejním archivu zprávu z tehdejšího vyšetřování ve Valhalle. I přes ošemetnost celé situace se Kata rozhodne obrátit se stížností na nejvyšší místa. Doufá v podporu prezidia, ale sama netuší, co svým chováním rozpoutá…(Česká televize)

Loading

Vraždy ve Valhalle – 6.díl

Přidej hodnocení

Vrazdy ve Valhalle

Případ Valhalla je oficiálně uzavřen a Kata dočasně suspendována. Arnar ale nachází podezřelé nesrovnalosti ve spáchaných vraždách a nabyde přesvědčení, že zadržený muž není pachatelem všech činů. Vzhledem k mediálnímu tlaku, který případ obklopuje, ale není nikdo ochoten jeho pochybnostem naslouchat. Až na Katrín…(Česká televize)

Loading

Vraždy ve Valhalle – 5.díl

Přidej hodnocení

Vrazdy ve Valhalle

Identifikace těla jako chlapce z domova Valhalla a vyšetřování tohoto roky odloženého případu se ukáže jako klíčové pojítko s ostatními případy. Policie je přesvědčená, že je vrahovi na stopě a pouští se do velmi nebezpečné akce. Je ale skutečné rozuzlení případu na dosah a nebo je skutečný pachatel znovu o krok před nimi?…(Česká televize)

Loading

Vraždy ve Valhalle – 4.díl

Přidej hodnocení

Vrazdy ve Valhalle

Reportérka Selma se případu Valhalla intenzivně věnuje a televizní interview s bývalými chovanci dětského domova šokuje celou islandskou společnost. Detektivnímu pátrání ale udělá spíše medvědí službu a zdá se, že se policie stále pohybuje ve slepé uličce…(Česká televize)

Loading

Vraždy ve Valhalle – 2.díl

Přidej hodnocení

Vrazdy ve Valhalle

Kolem případu vražd zesiluje mediální pozornost a policie se snaží ze všech sil zabránit šíření strachu mezi obyvatele. Kata s Arnarem se snaží najít pojítko mezi oběťmi, které zdánlivě nemají mnoho společného. Kata si uvědomuje, že vyšetřování dopadá také na její rodinu a syna, a snaží se obě roviny skloubit dohromady…(Česká televize)

Loading

Vraždy ve Valhalle – 1.díl

Přidej hodnocení

Vrazdy ve Valhalle

V Reykjavickém přístavu dojde k brutálnímu napadení postaršího muže, který tam flámoval s milenkou. Přivolaní policisté si všimnou neobvyklého zranění – oběť má pořezané oči. Vyšetřováním až rituálně působícího činu je pověřena Kata, ambiciózní policistka, která se má stát šéfkou místní kriminálky. Velice rychle se ukáže, že dopadení pachatele bude ale i bojem o čas…(Česká televize)

Loading