Záchranáři – 4.díl – Ženské spiknutí

Přidej hodnocení

V Tiborově (D. Szabo) rodině se schyluje k dvojnásobné svatbě. Klárka (Z. Fialová) se loučí s Martinem (L’. Kostelný) a ani jeden z nich neví, jak bude jejich vztah pokračovat. Tibor absolvuje výstup se svým klientem, podnikatelem Adamicou (M. Ťapák), který by chtěl své osobní problémy vyřešit únikem do hor. Skutečným problémem se však ukáže jeho manželka, napětí mezi nimi přeroste téměř do kriminálního činu…(Česká televize)

 PŘEHRÁT EPIZODU

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Záchranáři

Záchranáři - Osoby a herecké obsazení

Režie: Vladimír Michálek
Scénář: Jiří Křižan
Kamera: Martin Štrba
Hudba: Michał Lorenc
Hrají: Ivan Martinka, Ľuboš Kostelný, Ľubo Paulovič, Zuzana Stivínová, Zuzana Fialová, Štefan Kožka, Marek Ťapák, Ina Gogálová, Ivan Béla Vojtek, Radoslav Šopík, Eva Sakálová, Mikuláš Macala, Dušan Szabó, Karol Šimon, Vít Bednárik, Ivan Krúpa, Milan Révaj, Ivan Laca, Ladislav Konrád, Vladimír Sadílek, Peter Cibula, Benjamin Žiak, Petra Langová, Lucia Siposová, Juraj Johanides, Jozef Tkáč, Ján Hrmo, Štefan Labanc, Eva Landlová, Patrik Minár, Ladislav Kerata, Dušan Vaňo, Lotár Radványi, Zuzana Marošová, Ondrej Kovaľ, Albín Medúz, Helena Húsková, Ivan Gontko, Beata Znaková-Drotárová, Richard Klvač, Lukáš Puchovský, Pavol Šajmovič, Richard Stanke, Pavol Klimašovský, Zuzana Mauréry, Kristína Svarinská, Henrieta Mičkovicová, Ivan Nagy, Dano Dangl, Pavol Višňovský

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*