Zahradnictví – 3.díl – Salon Valentino

3.5/5 - (1 {hlasů})

Zahradnictví

Výpravná sága o třech rodinách uprostřed bouřlivého 20. století. Majitel luxusního kadeřnictví v centru Prahy Otto Böck (J. Macháček) přežil útrapy fašistických kriminálů a vylízal se i ze všech zdravotních potíží s tím spojených. S neobyčejnou chutí a elánem se po válce pustil znovu do podnikání. Firma a rodina se pro něj staly doslova vším. První problémy ale na sebe nenechávají dlouho čekat. Starší učeň Ludvík Kubeš (Š. Kozub) neváhá agitovat ve prospěch komunistické strany ani na výlohách kadeřnictví, což se pranic nelíbí Ottovi. Zdánlivě banální strkanice záhy přeroste v mnohem zásadnější konflikt. Problémy má i vedoucí zabezpečovací služby letového provozu Jindřich Rohn (M. Finger), mj. se svým domovníkem Zíkou (D. Vinklát), rovněž komunistou.

Velké naděje Jindřich naopak vkládá do Vilmina těhotenství; je přesvědčen, že se konečně dočká syna. Šestidílný seriál scenáristy Petra Jarchovského a režiséra Jana Hřebejka dějově volně předchází populárním Pelíškům….(Česká televize)

 

 

Díly seriálu Zahradnictví


 

Zahradnictví - Osoby a herecké obsazení

Režie: Jan Hřebejk
Scénář: Petr Jarchovský
Kamera: Bartek Cierlica
Hudba: Petr Ostrouchov
Hrají: Anna Geislerová, Ondřej Sokol, Martin Finger, Klára Melíšková, Gabriela Míčová, Josefína Marková, Samuel Budiman, Lenka Krobotová, David Novotný, Sabina Remundová, Karel Dobrý, Jiří Macháček, Johana Suchá, Dalibor Vinklát, Richard Stanke, Jakub Zindulka, Barbora Milotová, Josefína Krycnerová, Rozálie Krycnerová, Šimon Baloun, Igor Barboi, Vjačeslav Ubušajev, Jakub Laurych, Alexander Litvinov

 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments