Život je hra – 7.díl – Nezkazit to holubem

Život je hra

Výjimečný zápas, výjimečný soupeř. Tím je totiž Evina starší sestra Kateřina. Štěpán se s ní uvidí poprvé a nechce zkazit dobrý dojem. Než přijde Eva, která má zpoždění, je čas na příjemnou konverzaci. Jenže dojde na tenhle trapas….(MALL.TV)

 

Život je hra – 6.díl – Skórovat před pohřbem

Život je hra

Štěpán čelí další výzvě. Koná se pohřeb jeho babičky Ludmily a zároveň přijede jeho dívka Eva, s kterou se neviděl dlouhých 8 dní. A to s sebou přirozeně nese chuť na sex. Smutek vs. erotika. Jak zvládnout oboje?…(MALL.TV)

 

Život je hra – 5.díl – Skrýt smradlavé ponožky

Život je hra

Smradlavé ponožky jsou peklo. Dají se schovat v botách, jenže někdy je chtě nechtě musíte zout. A nejhorší je, když to musíte udělat před novou přítelkyní!…(MALL.TV)

 

 

Život je hra – 3.díl – Sebrat flašku

Život je hra

Štěpán jde na oslavu k přátelům. Během ní dostane nabídku od kamarádky zajít na další party. A to se mu zamlouvá, vypadá to jako šance – vždyť Štěpán je stále single. A výzva? Sehnat nějaký alkohol!…(MALL.TV)

 

Život je hra – 1.díl – Dostat druhou šanci

Život je hra

Štěpána opustila přítelkyně. A on ji chce dostat zpátky. Projdou mu jeho triky? Jeho počínání glosují „sportovní“ komentátoři, kteří se se svou komentátorskou budkou ocitají u všech klíčových okamžiků jeho života, včetně těch intimních…(MALL.TV)