Zločiny z vřesovišť 6 – 4.díl – Mrtvý v síti

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Mrtvolu rybáře Tommyho Stonalla vytáhnou z moře téměř šest týdnů poté, co ho jeho synové nahlásili jako pohřešovaného. Přestože měl hned několikrát důvodů k sebevraždě – zemřela mu manželka, měl obrovské dluhy, a navíc ho nepodloženě obviňovali z požáru rybího trhu, při kterém zemřel muž, Vera ji vyloučí. Na opuštěném místě totiž objeví Tommyho dodávku se skvrnami jeho krve, která ji dovede k domu, kde Tommy bydlel většinu doby, co byl považován za pohřešovaného. Vera přichází na to, že Tommy byl pašerák, a případ jeho vraždy společně se záhadným požárem se začíná objasňovat…(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 6 – 3.díl – Lovec můr

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Vera se snaží rozplést síť zločinu zahrnující studentku Alex Gartsideovou, kterou někdo přejel, a od místa nehody ujel; neidentifikovaného mladého muže, kterého Vera objeví v opuštěném domě svých přátel a dceru sousedů spolu s jejím přítelem, jehož dodávku viděla poblíž místa nehody. Jak byl záhadný muž, později identifikovaný jako Martin Neilson, dobrovolník z organizace pomáhající propuštěným trestancům, zapleten do milostného trojúhelníku tří lidí? Vera v průběhu vyšetřování odhalí nejen příčiny ze současnosti, ale i některé více než deset let staré okolnosti….(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 6 – 2.díl – Úterňátko

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Mrtvola zabalená v odpadkových pytlích a ukrytá v jeskyni je identifikována jako Jamie Thorne – mladík s komplikovanou minulostí, který pracoval v místním lunaparku. Po neshodách s nevlastním otcem skončil Jamie na ulici, ujala se ho však rodina vikáře Haleforda. Skoro by se dalo říci „naštěstí“, kdyby u Jamieho těla nebyl nalezen krucifix patřící vikářovu nezvedenému synovi Brendanovi. Do už tak komplikovaného případu se přimotá ještě Jamieho matka, kterou se před smrtí snažil kontaktovat, a Veru zasáhne i pohřeb kolegyně Bethany, která zemřela ve službě…(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 6 – 1.díl – Temná cesta

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

V místní hospodě je veselo, když dovnitř vběhne bez dechu malá Ciara, která žije s dědečkem farmářem Bohem Tatem. Na vřesovišti totiž objevila mrtvou ženu … Rozbíhá se vyšetřování, které vede Vera Stanhopeová. Dívenka už dříve prozradila, že mrtvá je matka místní učitelky, Anne Marie Richardsová. Doktor Marcus Summer později určí jako příčinu smrti infarkt vyvolaný dušením… Policisté jedou oznámit smutnou zprávu oběma dcerám Anne Marie, učitelce Nicole, která je provdaná za veterináře Simona a má s ním dcerku Olivii, a mladší, svobodné Christine, která měla dříve problémy s drogami.

Loading