Zločiny z vřesovišť 8 – 4.díl – Temná voda

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Nahá mrtvola teenagera Ethana Dewleyho je vytažena z nádrže poblíž pily, kde pracuje jeho otec. Ten mladíka nahlásil jako pohřešovaného o tři dny dříve. Agresivní syn majitele pily Adam popírá, že by oběť znal, přitom byl známý tím, že Ethana často šikanoval. Jeho matka je navíc podezírána z toho, že s Ethanovým otcem měla aféru. Adam je nakonec zatčen, ale Vera zjistí, že Ethan měl slabost pro svou učitelku umění, přestože měla přítele…(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 8 – 3.díl – Rodinná historie

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Manželka člena ostrahy věznice je nalezena mrtvá na své zahradě. V průběhu vyšetřování vyjde najevo, že se odcizila nejen se svou nejlepší přítelkyní, ale přes dvacet let se nestýkala ani se svým otcem a bratrem. Přitom její bratr, nepříliš inteligentní mladík ovládaný svým otcem, ji nedávno kontaktoval. Mnoho stop z minulosti i současnosti poskytuje celou řadu motivů a Vera musí objevit ten, který vedl k vraždě…(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 8 – 2.díl – Černý led

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Faye Wakelandová je zabita cestou domů z pohřbu, když je jiným autem vytlačena ze silnice. Podezření nejprve padne na její nevlastní matku, kterou Faye už jednou obvinila z pokusu o svou vraždu. Dalším podezřelým je její domnělý milenec. Vyšetřování však nakonec zcela změní směr, když Vera zjistí, na jakém pohřbu Faye vlastně byla…(TV Prima)

Loading

Zločiny z vřesovišť 8 – 1.díl – Krevní pouto

Přidej hodnocení

Zlociny z vresovist

Mrtvola policisty je nalezena v den jeho odchodu do důchodu. Kolegové Veře prozradí, že policista byl roztěkaný a lhal vlastní ženě. Záznamy z kamer ukážou řidiče jedné firmy, který se pohyboval v místě vraždy v době smrti. Vera zjistí, že mrtvý policista firmu, a především její řidiče, vyšetřoval – měl podezření na podvod a praní peněz. A možná byl zastřelen kvůli tomu, aby své podezření nestihl nikomu sdělit…(TV Prima)

Loading