Ztracená rodina – 4.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Ztracená rodina

 

Druhá šance pro lidi, kteří touží najít své dávno ztracené příbuzné. V prvním příběhu pomůže Ztracená rodina kuchařce Janě, která by ráda poznala svého otce, kterého viděla jen jednou v životě. Ve druhém pátrání najdeme kuchaři Milanovi, který byl odebrán z biologické rodiny, příbuzné, které nikdy nepoznal. Dojemnými příběhy plnými šťastných shledání diváky provedou Tereza Pergnerová a Miroslav Vaňura. Ztracenou rodinu sledujte každý čtvrtek ve 21:35 na Nově. A o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Ztracená rodina – 3.díl

Přidej hodnocení

Ztracená rodina

 

Druhá šance pro lidi, kteří touží najít své dávno ztracené příbuzné. První je příběh mladého muže Iva, který žije v Anglii. Ivo byl hned po narození dán k adopci a už spoustu let hledá své biologické příbuzné. Ve druhém pátrání budeme pro Ivetu, ženu ve středních letech, hledat její biologickou matku, kterou si přeje už spoustu let poznat. Dojemnými osudy plnými šťastných shledání diváky provedou Tereza Pergnerová a Miroslav Vaňura. Ztracenou rodinu sledujte každý čtvrtek ve 21:35 na Nově. A o týden dříve na Voyo….(VOYO)

  

Ztracená rodina – 2.díl

4/5 - (2 {hlasů})

Ztracená rodina

 

Druhý díl Ztracené rodiny představí příběh čtyřicetiletého kuchaře Davida, který hledá svou biologickou maminku a příběh mladé Kristýny, která byla bezprostředně po porodu dána k adopci. Dnes touží poznat své biologické příbuzné. Podaří se najít jejich blízké a obnovit vztah, který byl kvůli různým okolnostem zpřetrhán? Pořadem provází moderátoři Tereza Pergnerová a Mirek Vaňura. Ztracenou rodinu sledujte každý čtvrtek od 7. září ve 21:35 na Nově. A o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Ztracená rodina – 1.díl

3.5/5 - (2 {hlasů})

Ztracená rodina

 

V prvním příběhu se pokusíme najít sympatické Janě, která byla po narození odložena, její biologické příbuzné, které už mnoho let hledá. Ve druhém příběhu budeme pátrat po příbuzných Pavla, který byl jako miminko adoptovaný a rád by poznal svou biologickou rodinu. Ztracená rodina startuje 7. září ve 21:35 na Nově. A o týden dříve na Voyo(VOYO)