4teens – 7.díl – Byla to soda

Přidej hodnocení

4teens

Jako velká voda přijede k Doubravům na návštěvu bratr Vesny Doubravové, chorvatský strýček Drago, černá ovce rodiny. Tento milovník žen a fotbalový nadšenec se rozhodne vzít si Milana do parády… Podle Draga je totiž klíčem k úspěchu u holek fotbal. Milan se pokouší o fotbalové kličky, tvrdě trénuje, ale moc mu to nejde. Dája nechtěně Milanovi vypne monitor ze sítě, a překazí tak Milanovi poslední level jeho souboje s Red Devilem, který spolu po netu vedou od začátku školního roku. Náhodou vyjde najevo, že Red Devil je Míša a že její soupeř, kterého zná pod přezdívkou Guru, je právě Milan. Ani jeden z nich po celou dobu netušil, s kým celý rok chatuje, a pro oba je to šok…(Česká televize)

Loading

4teens – 6.díl – Ples

Přidej hodnocení

4teens

Paty, která je pod vlivem ambiciózní matky, má příležitost nafotit svůj první book. Prvotřídní fotograf, kterého jí máma sežene, však v ateliéru začne Paty sexuálně obtěžovat. Ta se s tím doma bojí svěřit, protože máma nechce, aby si takovou příležitost zkazila. Mezitím se Patricii podaří založit družstvo roztleskávaček. Trénuje je máma skejťačky Míši Turkové, Hanka. Paty, která se vidí na místě kapitánky, je však přijata pouze podmínečně. Začne ale tvrdě trénovat se svým tátou, který je bývalým tanečníkem, a podaří se jí uspět…(Česká televize)

Loading

4teens – 5.díl – Lyžák

Přidej hodnocení

4teens

Třída 1. A odjíždí na lyžák. Všichni se těší, ale pro Milana je pobyt na čerstvém vzduchu, bez počítače a se sportovním programem naprosté utrpení. K velkému pobavení svých spolužáků zlikviduje nejdříve lyže a následně i snowboard. To Jirka Prchal to válí nejen na snowboardu, ale i s holkama. Ovšem stejně jako Milanovi i jemu chybí připojení na internet. Při pátrání po wifině se ve vedlejším hotelu seznámí s přitažlivou recepční Marií a prožije s ní milostný románek…(Česká televize)

Loading

4teens – 4.díl – Na útěku

Přidej hodnocení

4teens

Max je odhalen, a sCool Band tak přichází o skvělého basáka. Rozčarovaná Kamila dorazí domů, kde se opakuje častá scéna. Opilý otec napadne Kamilinu matku. Kamila se mu postaví a po potyčce, kterou spolu mají, uteče z domu. Neúspěšně zkouší najít podporu a zázemí u své starší sestry Anety, nakonec se ale protlouká chladnými předvánočními ulicemi, vydělává si pouličním hraním a bydlí ve squatu…(Česká televize)

Loading

4teens – 3.díl – Školní kapela

Přidej hodnocení

4teens

Na škole působí školní kapela sCool Band, která se po hádce na mejdanu u Amose rozpadne. Dája v rozhovoru s kapelníkem Rosťou (jak jinak než pro 4teens) dostane nápad. Vypsat konkurs na nové muzikanty. Zbylí hudebníci v čele s Rosťou souhlasí, ale mají jednu podmínku – žádná žena v kapele! V konkurzu uspěje Jirka Prchal (1. A) a všechny ohromí tajemný Max, který se suverénně stává basovým kytaristou. Problém kapely se zkušebnou vyřeší Amos, který nabídne své „soukromé hudební studio“ ve sklepě domu jeho rodičů. Po té, co sCool Band pozná Amosovo hudební nadání, je Amos přijat do kapely jako saxofonista…(Česká televize)

Loading

4teens – 2.díl – Zuřivá reportérka

Přidej hodnocení

4teens

Dája bydlí s babičkou a nechce se stěhovat k rodičům do Prahy, jako jeden z argumentů uvádí školní časopis, do kterého chce psát. Situace se zkomplikuje, když babička na Milanových patnáctých narozeninách zkolabuje. Dájini a Milanovi rodiče jsou dlouhodobými přáteli, a tak jsou to Doubravovi, kteří Dáje – po dobu babiččina pobytu v nemocnici – nabídnou azy…(Česká televize)

Loading

4teens – 1.díl – Svět jako prkno

2.7/5 - (2 {hlasů})

4teens

Žije jen se svou matkou. Jejím nerozlučným dopravním prostředkem je skejt. Pohybovala by se na něm nejraději pořád a za všech okolností. Někteří ji za to obdivují, s jinými se kvůli tomu dostává do konfliktu. Kromě skejtu Míša „ujíždí“ i na onlinovkách. Na netu tráví hodiny, a to hlavně po večerech, kdy si její máma chodí přivydělávat jako tanečnice…(Česká televize)

Loading