Anatomie života – 20.díl – Matky

Přidej hodnocení

Malému Adamovi se zhoršila leukémie. Matka samoživitelka propadne beznaději a z nemocnice uteče. Bezvýchodnou situaci řeší alkoholem. Sestřičky se ji snaží vyhledat a vrátit k osamělému dítěti. Do nemocnice přivezou Alici v bezvědomí, nikdo neví, co jí je. Linda není schopná správně určit diagnózu a ohrozí její život. Naďa se zlobí na zamilovaného Drahoše……(TV Nova)

Anatomie života – 19.díl – Identita

Přidej hodnocení

Doktor Drahoš se zamiluje do pacientky, která je stejně autistická jako on. Druhou pacientkou je Hana, která si říká Kristián. Šestnáctileté transgender děvče se cítí být chlapcem. Dívka zkolabovala, neboť užívá nelegální steroidy. Rodiče o ni mají strach, ale hádají se, zda jí změnu pohlaví povolit. Linda chybně diagnostikuje starší pacientku a ohrozí ji na životě, ale svůj omyl svede na Táňu. Žárlivá Jana zjistí, že Ema se živila jako prostitutka. Alice zmizela……(TV Nova)

Anatomie života – 18.díl – Nákaza

Přidej hodnocení

V nemocnici je hospitalizován pacient s ptačí chřipkou. Příznaky se brzy projeví také u Emy a Filipa, kteří byli pacientovi nejblíž. Primářka Marta zároveň prožívá těžké chvíle kvůli svému nemocnému psíkovi. S prosbou o pomoc a radu se nakonec neváhá obrátit i na své kolegy. Helena musí čelit závažnému obvinění své dcery Alice……(TV Nova)

Anatomie života – 17.díl – Nalezenec

Přidej hodnocení

Jana nalezne před nemocnicí odloženého kojence. Přihlásí se otec, matka je nezvěstná. Protože otec není uveden v dokumentech, nemocnice mu dítě nemůže vydat. Druhým případem je neznámá surově zbitá žena v bezvědomí. Primářka Marta zkolabuje – trpí krátkodobou ztrátou paměti. Alice svádí Matyho, Filip Emu a Jana žárlí. Linda se nastěhuje k Petrovi a Táně domů……(TV Nova)

Anatomie života – 16.díl – Havárie

1/5 - (1 {hlasů})

Nezletilý Aleš trpí depresemi a sebepoškozováním. Traumatologie jej však hospitalizovat nemůže, neboť příčina je psychická. Je hlášena nehoda autobusu s množstvím mrtvých a zraněných. Oddělení bojuje o život a končetiny každého pacienta, mnozí však umírají personálu pod rukama. S nehodou je propojen i nezletilý Aleš se sklony k sebevraždě. Do nemocnice nastupuje Petrova bývalá manželka Linda. Maty nechtěně skončí sám na večeři s Alicí……(TV Nova)

Anatomie života – 15.díl – Jediné na čem záleží

1/5 - (1 {hlasů})

René s rakovinou prostaty po Emě požaduje sex a vydírá jí její minulostí. Filip se Emy zastane, zatímco Ondra na Reného žárlí. Afghánec Ali zemře během operace a jeho česká snoubenka se s muslimskou rodinou dohaduje, jak naložit s jeho ostatky. Táňa načapá Petrovu dceru Andulu s marihuanou a musí to řešit. Tomáš ze Švýcarska odhalí, že je mu Jana nevěrná s Filipem……(TV Nova)

Anatomie života – 14.díl – Rodiče a děti

Přidej hodnocení

Vážně nemocný muž prozradí svému synovi, že není jeho pravým otcem. Jana uklidňuje situaci a dává dohromady otce se synem. Do nemocnice přichází se zdravotním problémem také René. Ema se odmítá účastnit jeho vyšetření, ale dostane to příkazem. Helena jde s Matym na narozeninovou oslavu jeho kamaráda a je konfrontovaná se svým věkem……(TV Nova)

Anatomie života – 13.díl – Na první dojem

Přidej hodnocení

Zdravotníci ošetřují známého klavíristu, který si nešťastnou náhodou amputoval prst na ruce. Pokud se ho nepodaří přišít, bude vážně ohrožena jeho kariéra. Bohužel ten den není dostupný žádný ze špičkových mikrochirurgů a náročné operace se musí ujmout doktor Drahoš. Po operaci se ukáže, že okolnosti úrazu byly jiné, než známý klavírista zdravotníkům tvrdil. Ema čelí vydírání svého bývalého přítele Reného……(TV Nova)

Anatomie života – 12.díl – Nikdo není sám

Přidej hodnocení

Helena řeší záhadný případ osamělé důchodkyně, kterou sanitka opakovaně přiváží se záchvaty dušnosti a v bezvědomí, lékaři však nejsou schopni určit diagnózu. Růžena je starší milá povídavá paní, která se s personálem hned skamarádí a v nemocnici je jí dobře. Až tak, že Helena pojme podezření, jak to s její záhadnou nemocí vlastně je. Paralelně lékaři operují mladého muže, kterého srazila tramvaj. Operace se zdaří, ale při pooperační kontrole doktoři zjistí novou vážnou komplikaci. Sestřička Ema prožije šok, když přijde na to, kdo nechal zmlátit Ondru……(TV Nova)

Anatomie života – 11.díl – Závod s časem

Přidej hodnocení

 

Vrtulník přiváží mladého muže, který má těsně před svatbou, z těžké autonehody. Pětiletý chlapec u prarodičů upadl do bezvědomí, jeho stav se rychle zhoršuje a nikdo neví proč……(TV Nova)