Anatomie života – 8.díl – Těžký život celebrit

  

Do nemocnice přivezou rodiče dívku se ztrátou vědomí. Testy odhalí, že dívka je diabetička, ale neléčená. Matka je fanatická „biomatka“, která odmítá jakékoli farmakologické přípravky a léčí dceru výhradně přírodními metodami. Táňa je konfrontovaná s osudem mladého katolického kněze, který byl postřelen při práci s narkomany……(TV Nova)

 

Anatomie života – 7.díl – Smrtící láska

  

“Bio” matka odmítá jakoukoliv farmakologickou léčbu pro dceru diabetičku. Táňa je konfrontovaná s osudem mladého katolického kněze, který byl postřelen při práci s narkomany. Jaký to bude mít vliv na její další životní rozhodnutí?……(TV Nova)

 

Anatomie života – 4.díl – Peníze nebo život

  

Arogantní bohatý majitel kasín je přesvědčen, že si za peníze může koupit vše, včetně jater, která si zničil alkoholem. Manželka, která se rozhodla věnovat ledvinu svému manželovi najednou couvne……(TV Nova)

 

Anatomie života – 3.díl – Nebezpečné rande

  

Táňa pomůže vyřešit případ mladého chlapce, který za zvláštních okolností spadl z balkónu a bojuje o život. Zároveň zdravotníci řeší mnohem méně závažný, ale o to delikátnější problém……(TV Nova)

 

Anatomie života – 2.díl – Konec hry

  

V nemocnici řeší tragikomický příběh patnerského trojúhelníku tří bezdomovců. Primářka Marta podezřívá matku samoživitelku, že otrávila svou dceru……(TV Nova)