Atentát – 18.díl – Spravedlnost pro všechny

4.2/5 - (2 {hlasů})

Atentát

Za prezidentem přijíždí na návštěvu ruský disident, kterého má Tereza chránit. Usiluje nasazený ruský agent o disidentův život? Nitky všech případů propojí zločinné praktiky české politiky. I když jsou Dan s Terezou v ohrožení života, udělají pro odhalení pravdy cokoliv…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 17.díl – Síla myšlenky

2/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Dan s Terezou věří, že zářič je klíčem k odhalení ruského agenta nasazeného v nejvyšších patrech politiky. Díky Slovanskému institutu objeví tajnou laboratoř, kde zářič prokazatelně byl a mohl cokoliv ozářit. Stále je však někdo sleduje…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 16.díl – Past na vražedkyni

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Policie si myslí, že radioaktivní zářič odcestoval do Ruska a ruší zostřenou ochranu prezidenta. Dan ale vidí propojení minulých případů se zářičem, pořád tu může být a někoho ohrozit. Tereza setřese pronásledovatele a znovu se potkává s Danem. Všichni jsou proti nim…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 15.díl – Osudová nehoda

3/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Český zpravodajec je zavražděn, nejspíš kvůli spisu, který chtěl předat premiérovi. Týká se ruského agenta nasazeného v českých politických kruzích. Stopy vedou do Slovanského institutu, se kterým spolupracuje nejen prezidentská kancelář…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 14.díl – Šancja

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Eva popisuje případ ruského diplomata, který se znelíbí ruské kontrarozvědce a ukryje svou rodinu u českého zpravodajce v Praze. Tomu jde záhy o život. Je to kvůli pomoci diplomatovi, nebo kvůli tomu, že usiluje o osobní schůzku s premiérem?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 13.díl – Vražda v cele

2/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Tereza se zajímá o případ, který navazuje na předchozí krádež zářiče. Zloděj se rozhodne vypovídat. Informace však doputuje pouze k falešným policistům, kteří ho navštíví ve vězení. Ihned poté záhadně umírá. Nitky vedou k ruským zabijákům z kasina a ozářené ženě, která nemá už co ztratit…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 12.díl – Svědectví za mřížemi

3/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Zloděj zářiče se bojí o svůj život a odmítá spolupracovat s policií. Dan s Evou zjistí, že klíčem k vyšetření případu může být kasino, kterému šéfuje bývalý ruský generál. Najdou v kasinu spojence, aby se dostali na stopu těm, pro které byl zářič určen?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 11.díl – Plutonium

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Bývalá Danova žena upozorní Terezu na další starší případ. V továrně, kde se těsnost svárů zkoumá pomocí radioaktivního záření, někdo ukradne jaderný zářič. Je vytvořen zvláštní tým. Stihnou Dan s Evou vypátrat zloděje? Hledají ho totiž nejenom oni…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 10.díl – Šifra

3.2/5 - (3 {hlasů})

Atentát

Danův syn vypráví Tereze, jak pomohl otci vyřešit případ zavražděného agenta BIS. Ten totiž nechal odposlouchávat v rámci akce Godzilla vlivné podnikatele a zdokumentoval, jak podplácí před volbami vrcholné politiky za místa v budoucí vládě. Proč je Miler znovu v podezření?…(TV Nova)
 

 

 

Loading

Atentát – 9.díl – Chobotnička

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Na Terezu se obrátí zaměstnankyně detektivní agentury Stín a sdělí jí podrobnosti o starším Danově případu. Týká se smrti její kamarádky, nadějné političky, která pracovala ve straně podnikatele Milera. Jaké okolnosti a souvislosti stojí za její smrtí?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 8.díl – Popel

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Bohatý majitel fotbalového klubu beze stopy zmizí. Jeden z podezřelých, viceprezident Exekutorské komory, je úzce propojen s Hradem, zejména Forestkem, který díky němu výhodně získal pozemky pro své rekreační sídlo. Podaří se Danovi s Evou usvědčit vraha, když nemají tělo oběti?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 7.díl – Trhej

3/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Trhej! V jednom městském obvodu je postupně napadeno několik zastupitelů bojovým psem. Jak spolu souvisí oběti napadení a místo činu atentátu na prezidenta? Dan s Terezou odkrývají krok po kroku souvislosti s agenturou Stín. Vypátrají Dan a Tereza pachatele?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 6.díl – Smrt zbrojaře

4.6/5 - (10 {hlasů})

Atentát

Dan kontaktuje Terezu a dá jí další starý spis týkající se mocného zbrojaře Brauna, který je nalezen mrtev pod posedem. Podezření z vraždy má souvislost se zakázkou na obrněné transportéry. Stopy vedou do sekretariátu vládnoucí strany. Ustojí premiér Danův tlak?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 5.díl – Fotbalista

2.7/5 - (2 {hlasů})

Atentát

Tereza se dostává přes Luboše ke starému Danovu případu kupčení s prezidentskými milostmi. Bývalý fotbalista Bek vlastní diskotéku, kde albánská mafie dealuje drogy. Přestože spolupracuje s policií, hrozí mu vězení. Je mu slíbena milost, ale má v tom prsty Forestek. Kdo z nich přežije?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 4.díl – Právo na prodej

1.8/5 - (3 {hlasů})

Atentát

Tereza sleduje další Danův starý případ, vyšetřování na Právnické fakultě. Korumpování lidí přes udělování diplomů bez studia vede k vraždě. Někteří z podezřelých jsou znovu z nejbližšího okolí prezidenta. Je to náhoda?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 3.díl – Mezi nácky

3.7/5 - (2 {hlasů})

Atentát

Policie z atentátu podezřívá Dana, ale Tereza tomu nevěří. Vypátrá starý Danův případ, kde byl se svou tehdejší parťačkou Evou nasazen mezi nebezpečné neonacisty, kteří plánovali vraždy nepohodlných osobností. Kdo je úkolován? Má to souvislost s prezidentem?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 2.díl – Veterán

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Atentát na prezidenta se nepodařil díky nešikovnosti atentátníka a odvaze Terezy, která zjišťuje podrobnosti, kdo mohl mít na smrti hlavy státu zájem. Byli to teroristé, agenti, finančníci, manželka, nebo dokonce někdo z ochranky či policie?…(TV Nova)

 

 

 

Loading

Atentát – 1.díl – Prezident

3/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Dan Chládek a Tereza Hodačová se znovu setkávají nad spletitým případem, který zasahuje až do nejvyšších pater politiky. Tereza pracuje v ochrance premiéra, Dan žije osaměle jako vlk, skrývá se a někoho sleduje. V době, kdy je Tereza s premiérem na návštěvě u prezidenta republiky v Lánech, tam pronikne muž v přestrojení. Ochranka selže, zato Tereza okamžitě zareaguje. Prezident ocení její rychlou reakci a nabídne jí, aby se stala jeho bodyguardem. Od Dana prosakují informace, že se na hlavu státu chystá atentát. Kdo chce zabít prezidenta?…(TV Nova)

Loading