Atentát – 16.díl – Past na vražedkyni

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Policie si myslí, že radioaktivní zářič odcestoval do Ruska a ruší zostřenou ochranu prezidenta. Dan ale vidí propojení minulých případů se zářičem, pořád tu může být a někoho ohrozit. Tereza setřese pronásledovatele a znovu se potkává s Danem. Všichni jsou proti nim…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 15.díl – Osudová nehoda

3/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Český zpravodajec je zavražděn, nejspíš kvůli spisu, který chtěl předat premiérovi. Týká se ruského agenta nasazeného v českých politických kruzích. Stopy vedou do Slovanského institutu, se kterým spolupracuje nejen prezidentská kancelář…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 14.díl – Šancja

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Eva popisuje případ ruského diplomata, který se znelíbí ruské kontrarozvědce a ukryje svou rodinu u českého zpravodajce v Praze. Tomu jde záhy o život. Je to kvůli pomoci diplomatovi, nebo kvůli tomu, že usiluje o osobní schůzku s premiérem?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 13.díl – Vražda v cele

2/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Tereza se zajímá o případ, který navazuje na předchozí krádež zářiče. Zloděj se rozhodne vypovídat. Informace však doputuje pouze k falešným policistům, kteří ho navštíví ve vězení. Ihned poté záhadně umírá. Nitky vedou k ruským zabijákům z kasina a ozářené ženě, která nemá už co ztratit…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 12.díl – Svědectví za mřížemi

3/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Zloděj zářiče se bojí o svůj život a odmítá spolupracovat s policií. Dan s Evou zjistí, že klíčem k vyšetření případu může být kasino, kterému šéfuje bývalý ruský generál. Najdou v kasinu spojence, aby se dostali na stopu těm, pro které byl zářič určen?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 11.díl – Plutonium

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Bývalá Danova žena upozorní Terezu na další starší případ. V továrně, kde se těsnost svárů zkoumá pomocí radioaktivního záření, někdo ukradne jaderný zářič. Je vytvořen zvláštní tým. Stihnou Dan s Evou vypátrat zloděje? Hledají ho totiž nejenom oni…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 10.díl – Šifra

3.2/5 - (3 {hlasů})

Atentát

Danův syn vypráví Tereze, jak pomohl otci vyřešit případ zavražděného agenta BIS. Ten totiž nechal odposlouchávat v rámci akce Godzilla vlivné podnikatele a zdokumentoval, jak podplácí před volbami vrcholné politiky za místa v budoucí vládě. Proč je Miler znovu v podezření?…(TV Nova)
 

 

 

Atentát – 9.díl – Chobotnička

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Na Terezu se obrátí zaměstnankyně detektivní agentury Stín a sdělí jí podrobnosti o starším Danově případu. Týká se smrti její kamarádky, nadějné političky, která pracovala ve straně podnikatele Milera. Jaké okolnosti a souvislosti stojí za její smrtí?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 8.díl – Popel

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Bohatý majitel fotbalového klubu beze stopy zmizí. Jeden z podezřelých, viceprezident Exekutorské komory, je úzce propojen s Hradem, zejména Forestkem, který díky němu výhodně získal pozemky pro své rekreační sídlo. Podaří se Danovi s Evou usvědčit vraha, když nemají tělo oběti?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 7.díl – Trhej

3/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Trhej! V jednom městském obvodu je postupně napadeno několik zastupitelů bojovým psem. Jak spolu souvisí oběti napadení a místo činu atentátu na prezidenta? Dan s Terezou odkrývají krok po kroku souvislosti s agenturou Stín. Vypátrají Dan a Tereza pachatele?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 6.díl – Smrt zbrojaře

4.6/5 - (10 {hlasů})

Atentát

Dan kontaktuje Terezu a dá jí další starý spis týkající se mocného zbrojaře Brauna, který je nalezen mrtev pod posedem. Podezření z vraždy má souvislost se zakázkou na obrněné transportéry. Stopy vedou do sekretariátu vládnoucí strany. Ustojí premiér Danův tlak?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 5.díl – Fotbalista

2.7/5 - (2 {hlasů})

Atentát

Tereza se dostává přes Luboše ke starému Danovu případu kupčení s prezidentskými milostmi. Bývalý fotbalista Bek vlastní diskotéku, kde albánská mafie dealuje drogy. Přestože spolupracuje s policií, hrozí mu vězení. Je mu slíbena milost, ale má v tom prsty Forestek. Kdo z nich přežije?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 4.díl – Právo na prodej

1.8/5 - (3 {hlasů})

Atentát

Tereza sleduje další Danův starý případ, vyšetřování na Právnické fakultě. Korumpování lidí přes udělování diplomů bez studia vede k vraždě. Někteří z podezřelých jsou znovu z nejbližšího okolí prezidenta. Je to náhoda?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 3.díl – Mezi nácky

3.7/5 - (2 {hlasů})

Atentát

Policie z atentátu podezřívá Dana, ale Tereza tomu nevěří. Vypátrá starý Danův případ, kde byl se svou tehdejší parťačkou Evou nasazen mezi nebezpečné neonacisty, kteří plánovali vraždy nepohodlných osobností. Kdo je úkolován? Má to souvislost s prezidentem?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 2.díl – Veterán

2.5/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Atentát na prezidenta se nepodařil díky nešikovnosti atentátníka a odvaze Terezy, která zjišťuje podrobnosti, kdo mohl mít na smrti hlavy státu zájem. Byli to teroristé, agenti, finančníci, manželka, nebo dokonce někdo z ochranky či policie?…(TV Nova)

 

 

 

Atentát – 1.díl – Prezident

3/5 - (1 {hlasů})

Atentát

Dan Chládek a Tereza Hodačová se znovu setkávají nad spletitým případem, který zasahuje až do nejvyšších pater politiky. Tereza pracuje v ochrance premiéra, Dan žije osaměle jako vlk, skrývá se a někoho sleduje. V době, kdy je Tereza s premiérem na návštěvě u prezidenta republiky v Lánech, tam pronikne muž v přestrojení. Ochranka selže, zato Tereza okamžitě zareaguje. Prezident ocení její rychlou reakci a nabídne jí, aby se stala jeho bodyguardem. Od Dana prosakují informace, že se na hlavu státu chystá atentát. Kdo chce zabít prezidenta?…(TV Nova)