Až po uši 2 – 10.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Šárka je sama, s Richardem se stýká jen pracovně. Markéta vyrazí Jakuba utěšovat k němu na loď. Jakub ji ale vyhodí. Otmar žije se Sofií a je nadšen, ačkoli je soužití s ní proti všem jeho dosavadním pravidlům. Ema přeje Zuzaně k narozeninám a ta ji za odměnu nalíčí. Karel se Sofií a Otmarem chystají pro Emu svatbu jako překvapení. Zuzaně k narozeninám nakonec popřeje i Milan. Vypadá to, že ti dva k sobě můžou znova najít cestu, pojí je asi víc než jen společná minulost a děti. Šárka na preventivním gynekologickém vyšetření zjišťuje, že je v jiném stavu. Úplně přesně neví s kým, doufá, že s Jakubem. Markéta, kterou náhodou potká, se dovtípí, že je Šárka těhotná. Šárka se pohádá s Richardem, zjistí, že ji obral o peníze za dotisk, rozhodne se jakýkoliv vztah s ním ukončit. Ema se vdá za Karla, i když má prudkou alergii na make-up od Zuzany a nateklý obličej – jejich den jim nic nezkazí. Konečně si užijí svoji první noc. Šárka jde navštívit Lindu, tam potká Jakuba. Může to dopadnout dobře? Může…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 9.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Sofie žehlí u Emy Karlovy průšvihy a Bertička zatím najde zásnubní prsten, který Karel schovává. Otmar už se nemůže dívat na to, jak se Milan trápí, řekne mu, že pokud o Emu stojí, měl by o ni bojovat. Sám usiluje o Sofii. Linda, která zřejmě čeká Richardovo dítě, se rozhodne dítě mít a vychovat s Adélou, která vždy po dětech toužila, ale sama je mít nemůže. Jakub se odstěhoval zpátky na loď a Šárka je sama v novém bytě, s Lindou se smířily. Zuzana pochopí, jak moc ublížila Róze a s Marcem se rozchází. Ema se svěří Lindě, že s Karlem v milostném životě nikam nepokročili, oba si zoufají. Záhy se usmíří a chystají se konečně na své velké poprvé, což tentokrát překazí Milan s Otmarem, kteří sledují Sofii. Ta v domnění, že chtějí unést Bertu, ji zavře do Babyboxu, z nějž děťátko nelze získat zpět. Milan s Karlem si díky strachu o dceru porozumí, Milan jednou pro vždy vyklidí Karlovi cestu. Otmar se dává dohromady se Sofií a vyhodí Milana z pokoje pro hosty. Richard Šárce naservíruje její knihu jako překvapení, dokonce i s autogramiádou, kam přijde Jakub a neskončí to slavně…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 8.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Markéta ve snaze pomoct Karlovi vymyslí valentýnský dotazník sexuálních preferencí. Ema dotazník bojkotuje, odpovědi nadsazuje a vymýšlí si. Marco s Madlou stále bydlí u Zuzany, která je rozhozená z rozchodu s Lindou. Linda s Adélou prožívají tajné štěstí. Když Ema zjistí, že Markétin dotazník vyplňovala jediná, jde si to s Markétou vyříkat, čímž nechtíc přispěje k Markétinu vyhazovu. Šárka vytáhne Lindu na skleničku a Linda zkolabuje. V nemocnici se dozvídá, že je v jiném stavu. Pro Šárku, která se rok marně pokouší o dítě, je to rána, s Lindou se pohádá a jde to zapít s Richardem. Nad ránem skončí v jeho bytě. Zuzana propadne Marcovu kouzlu, což raní Rózu, kterou se rozhodne Milan pomstít. Karel se pokusí aplikovat Markétiny intimní rady z dotazníku v praxi a skončí to neslavně. Otmar se seznámí se Sofií, je jí naprosto okouzlen. Šárka, která doma najde Jakuba v obětí s plačící Adélou, mu řekne, že si nemají co vyčítat…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 7.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Bertička překonala neštovice a Karel se může vrátit domů. Zuzana zjišťuje, že u ní bydlí Marco, ačkoli se s Rózou na Silvestra rozešli. Jakub pracuje s Adélou na restaurování nábytku, a nestíhá Šárce pomáhat s blogem, nahradí ho Richard. Adéla Richarda tlačí k rozvodu. Karel svěří Markétě své trápení s Emou a Markéta mu slibuje pomoc. U Zuzaniných dveří se nečekaně zjeví Marcova dcerka. Maminka odletěla do Japonska, tenhle týden má být s tátou, který na to asi zapomněl. Zuzana neví, kam se Marco přestěhoval, a tak zatím Madlu nechává u sebe. Sbližují se. Linda se sbližuje s Adélou, která se do ní zamilovala. Richard navrhne Šárce, aby vydala články z blogu knižně. Jakub odjíždí na pár dní pracovně s Adélou Milan prožívá hlubokou krizi a Otmar z něj chce vychovat kulturního člověka, když ho vezme do antiku, vyfotí Milan Lindu s Adélou a pošle fotky Zuzaně. Ta je zradou Lindy zlomená a nabídne Marcovi, aby u ní s Madlou dočasně bydlel…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 6.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Slavit Silvestr na horách přijedou za Jakubem Šárka, Linda se Zuzanou i Richard s Adélou. Adéla si vzpomene, že se s Lindou kdysi potkaly. Všichni se budí s kocovinou. Richard ráno zvedne Zuzanin mobil a s arogancí sobě vlastní oznámí Milanovi, že ruší v prekérní situaci. Milan si domyslí, že má Zuzana milence, a jede si to s ním vyříkat. Netuší, že je Zuzana na horách. Linda s Adélou zahánějí kocovinu pohybem, při sáňkování ztratí orientaci v mlze a zabloudí. Jediný, kdo tráví Nový rok v práci, jsou Karel a Markéta, kteří se díky tomu seznámí a skrze chvilkové osamění si i porozumí. Když se Adéla s Lindou dlouho nevracejí, Jakub s Richardem se dohadují, kdo je vyrazí hledat. Jede Jakub. Richard ve vzteku Šárce řekne, že Adéla s Jakubem byli milenci a že je zvláštní, že se Jakub nepochlubil. Otmar pomáhá Milanovi strávit to, že Zuzana není sama. Jakub Lindu s Adélou najde až pozdě v noci. Šárka Jakuba prosí, aby se vrátil do Prahy, má pocit, že vztah na dálku nefunguje. Adéla Jakubovi nabízí, že může pracovat s ní…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 5.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Na Štědrý večer se Richard zjeví u Šárky, která slaví Vánoce s Lindou. Jakub uvízl na horách. Ema s Karlem a Sofií slaví kompromisní vánoční slunovrat. Milan si prosadil společné Vánoce se Zuzanou a dětmi. Když se později večer za Zuzanou vypraví Linda, narazí na Milana, který jí namluví, že se se Zuzanou vrátili k sobě. Na Boží hod se do Čech vrací Richardova žena Adéla a Jakub přijíždí za Šárkou. Ve dveřích se mine s polonahým Richardem, což ho trochu zarazí, stejně jako vlažné přijetí od Šárky, která řeší chybu na blogu. Pohádají se. Adéla se přijela do Čech s Richardem rozvést. Sofie na recepci kliniky požádá Zuzanu, zda by na chvíli nepohlídala Bertu, Zuzaně ale přijde klientka a Berta končí u Milana. Když to zjistí Ema, vypění, dá jasně Milanovi najevo, že si nepřeje, aby se s ní a Bertou vídal. Karel pro Emu přichystá překvapení, které pokazí Bertiny neštovice…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 4.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

ŠMajitel horské chaty a dávný Jakubův známý Kylián si na lyžích se Šárkou zlomí nohu. Jakub mu v náhlém pohnutí mysli slíbí, že chatu dočasně povede za něj. Šárka z představy odloučení není nadšená. Linda se Zuzanou zažívají obnovené štěstí, které narazí na první možnou překážku: předčasný návrat Zuzanina syna Prokopa z Anglie. Ema zase narazí na představy Karlovy maminky ohledně Vánoc. Nechce slavit Vánoce ale Zimní slunovrat, což je pro Emu, která se na Bertiny první Vánoce velmi těšila, rána. Karlovi pozdě dochází, že se stal třecí plochou mezi dvěma ženami. Milan z přespávání v garáži onemocní. Zdenda ho vezme k sobě domů, kde se Milan pozná s jeho otcem, noblesním majitelem pohřební služby Otmarem. Ti dva si okamžitě padnou do oka. Markéta vycítí příležitost a začíná kroužit kolem movitého Richarda, který na lodi čeká, než bude hotová rekonstrukce jeho malostranského bytu. Jakub odjíždí na hory a Šárka do nového bytu. Vánoce se rychle blíží a vypadá to, že budou šťastné a veselé…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 3.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Milan náhodou zjistí, že Ema má asi půlroční dítě, rozjede pátrací akci, zda by mohlo být jeho. Dělá si naděje, že by je dítě mohlo s Emou znovu sblížit. Zdenda, kolega z taxislužby a kamarád, ho od toho zrazuje, ale Milan se utápí v představách… Šárce se vymkne z ruky soutěž s vánočním cukrovím, kterou vyhlásila na blogu. Na loď přibyde další nezvaný host: Richard, Jakubův kamarád, který ho kdysi připravil o reklamku, kterou společně rozjížděli. Jakub je nad věcí a chce Richarda podpořit ve chvíli, kdy už mu nikdo jiný nezůstal. Richard se Šárkou nezačnou nejlépe, Šárku dráždí i Jakubova nekonečná dobrosrdečnost. S Lindou se rozejde Pavlína a Linda prochází krizí, východisko hledá ve vztahu se Zuzanou. Ema se snaží zvládnout práci i rodinu, Karel má o ni strach, tak povolá na pomoc s Bertou svoji svéráznou maminku Sofii. Šárce a Jakubovi, kteří se stále pokoušejí o miminko, v tom překáží všudypřítomný Richard. Spontánně odjíždějí na hory…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 2.díl

3.5/5 - (1 {hlasů})

Šárka s Jakubem se nastěhovali na loď. Zjišťují, že tu nejsou sami, kromě všudypřítomné zimy jsou tu i blechy a nutrie. Ema nastupuje zpátky do práce a Bertičku musí svěřit chůvě, což se jí ani trochu nelíbí. Ještě míň se jí líbí nová, mladičká chůva, ze které jsou nadšení Berta s Karlem. Na klinice začíná pracovat i Linda, která si tu díky Zuzaně pronajala ordinaci. Jenže obě začínají pochybovat, jestli to byl dobrý nápad, možná k sobě pořád ještě něco cítí, ale Linda teď žije s Pavlínou. Ema se Lindě svěřuje, že hezkou chůvu vyhodila, protože na Karla žárlí. Jejich milostný život kvůli Bertičce zatím příliš nevzkvétá a Ema se bojí, že by jim to mohlo pokazit jinak velmi krásný vztah. Šárka začíná pochybovat, jestli je život na lodi pro ni to pravé, hádá se kvůli tomu s Jakubem. Zuzana konečně pozná přítele své sotva dospělé dcery, když zjistí, že je to pětatřicetiletý učitel visuté akrobacie, není nadšená. Spoléhá na to, že s Rózou promluví Milan, ale čekat cokoli od Milana je značně bláhové…(HBO)

Loading

Až po uši 2 – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Šárka píše úspěšný food blog a je stále zamilovaná do Jakuba. Hledají společný byt a rádi by založili rodinu. Zatímco to první se jim podaří záhy, pořídit si miminko se jim bohužel delší dobu nedaří. Ema s Karlem se stali rodiči, mají půlroční dceru Bertu, kterou Karel miluje jako vlastní. Jsou šťastní ale vyčerpaní. Nová happiness manažerka kliniky Markéta navíc na Emu tlačí, aby se co nejdřív vrátila do práce. Zuzana se rozvedla s Milanem, syn studuje v Anglii, dcera Róza žije vlastním životem a viní Zuzanu z rozpadu rodiny. Zuzana se cítí opuštěná a prázdno ve svém životě vyplňuje jídlem, v zoufalství si vzpomene na Lindu. Zavolá jí, že by k ní ráda zašla na masáž. Linda ji odmítne, momentálně nemá kde masírovat, Zuzana jí nabídne možnost pronájmu volného prostoru u nich na klinice. Stejně nečekaně, jako se do Lindina života vrátí Zuzana, vrátí se do Šárčina Milan, který při rozvodu přišel o byt i o firmu, a teď taxikaří…(HBO)

Loading