Banáni – 8.díl – Konce a začátky

2/5 - (1 {hlasů})

Banáni

 

V osmém díle seriálu Banáni se Kolumbijec dostává na stopu naší trojici, a to s sebou přináší katastrofální ztráty – jak drogy, tak peníze. Ale tohle je jen začátek! Připravte se na další napínavé a absurdní příběhy ve světě bílých drog. Nechte se vtáhnout do této černé komedie, která pobaví i šokuje!….(PRIMA+ ORIGINALS)

  

Loading

Banáni – 5.díl – Byznys začíná

Přidej hodnocení

Banáni

 

Trh se konečně rozbíhá naplno ve 5. dílu Banánů – Byznys začíná! Propojení s místním drogovým bossem však přináší ohrožení a naše trojice musí čelit nebezpečí. Nezapomeňte se podívat na nejnovější epizodu a sledovat napínavé události našich oblíbených postav. Přidejte se k nám a zjistěte, co se stane v této vzrušující epizodě!…(PRIMA+ ORIGINALS)

  

Loading

Kolik dílů má seriál Banáni

5/5 - (1 {hlasů})

Banáni

 

Seriál Banáni má celkem 8 dílů. Seriál byl vysílán na platformě Voyo od 18. října do 29. listopadu 2023.

Seriál Banáni je černou komedií o nálezu kokainu mezi banány v jednom z českých supermarketů. Seriál sleduje osudy lidí, kteří jsou nějakým způsobem s nálezem kokainu spojeni.

  

Loading

Banáni od 18. října online na prima+

Přidej hodnocení

Banáni

 

Mladý skladník Jirka v podání herce Cyrila Dobrého objeví v banánech z Kolumbie kontraband kokainu stamilionové hodnoty. I přes počáteční pochybnosti se rozhodne začít drogy prodávat, a to s pomocí šéfové skladu Šárky, kterou ztvární herečka Sandra Nováková a člena ochranky Iggyho, kterého si zahraje Ondřej Malý. Nezkušená trojice si po sérii neúspěšných pokusů vybuduje funkční model distribuce drog přímo na pokladně prodejny prostřednictvím plyšáčků – odměn z věrnostní akce marketu. Postupem času se ale začnou objevovat různé problémy a naprosto neuvěřitelné zápletky…(PRIMA+ ORIGINALS)

Loading