Big Ben 8 – 5.díl – Bramborový král

Přidej hodnocení

Big Ben

Velkostatkář Angermayer je v den svých narozenin nalezen mrtvý ve skleníku. Podezření padne na manželku, kterou jeho smrt sice nijak nerozhodila, má ovšem alibi…(TV Prima)

 

Big Ben 8 – 4.díl – Smrt kouzelníka

Přidej hodnocení

Big Ben

Neúspěšný, zadlužený kouzelník Hans Kaminsky je nalezen zavražděný ve studni na své zahradě. Možných vrahů mají Ben a Nadine zpočátku dost, musí ale ještě vyřešit kouzelnickou záhadu dvojníků na videu…(TV Prima)

 

Big Ben 8 – 3.díl – Strom pokání

Přidej hodnocení

Big Ben

Mladý učitel Uwe Binder je nalezen zastřelený na alpské louce. Statkář a otec jeho přítelkyně Franz Moosleitner je přesvědčený, že kulka byla určená jemu, a dokonce tvrdí, že zná pachatele…(TV Prima)

 

Big Ben 8 – 2.díl – Polda a medvěd

Přidej hodnocení

Big Ben

 

Do Bad Tölzu přivandroval medvěd-zabiják. Jeho první obětí je zkušený lovec Franz Kufner. Všichni členové mysliveckého spolku ihned organizují lov na nebezpečného medvěda. Ben však nevěří, že je na vině šelma…(TV Prima)

 

Big Ben 8 – 1.díl – Velký filmový sen

Přidej hodnocení

Big Ben

Benův kamarád ze školy natáčí filmové ztvárnění Spříznění volbou od Goetheho. I Ben si ve svém volném čase obléká dobový kostým a účastní se natáčení. Všechny šokuje, když je hlavní herečka a režisérova milenka v jednom nalezena mrtvá…(TV Prima)