Bosch 3 – 6.díl – Birdland

Přidej hodnocení

Bosch

Novináři se dozvídají, že policie vyšetřuje jednoho ze svých mužů. Harry Bosch pracuje na motivu, který se line jeho případy. Jerry Edgar zjišťuje další znepokojivé spojení mezi Harrym a obětí vraždy. Mezitím se Irving snaží pomoci s vyšetřováním případu vraha zvaného KTK…(TV Prima)

Loading

Bosch 3 – 5.díl – Co se stalo, nezměníte

Přidej hodnocení

Bosch

Snaha o očernění Bosche se začíná stupňovat. Harry a jeho kolegové se snaží přijít na to, kdo se ho pokouší zlikvidovat. Mezitím Irving uzavírá jednu kapitolu v osobním životě, ale jeho zájem o politiku nemizí. Mezitím Harry Bosch narazí na historii bývalých vojáků, kteří se stali podezřelými…(TV Prima)

Loading

Bosch 3 – 4.díl – El compadre

Přidej hodnocení

Bosch

Harry Bosch se dostává do střetu s kolegy. Irvin Irving mezitím zvažuje své kariérní možnosti, když se jeho osobní život změnil. Vrazi Meadowse začínají uklízet zanechané stopy a objevují se pochybnost o tom, jestli si Bosch nezačal hrát na pomstychtivého anděla…(TV Prima)

Loading

Bosch 3 – 3.díl – Bůh se dívá

Přidej hodnocení

Bosch

Bosch hledá v Gunnově bytě skrytou kameru, ale ta tam není. Volá Edgarovi, aby s ním zajel k detektivovi z protidrogového Ferrasovi, jestli má něco na Meadowse. Edgar se ale vymluví na nemoc jednoho z dětí. Bez Boschova vědomí se dává do pátrání po původu kamery z Gunnova bytu a po případných otiscích. Bosch se toho moc nedozví: Meadows nedýloval, jen sám bral drogy, občas donášel a Ferras ho pustil kvůli vojenským zásluhám … Robertson a Pierce hovoří s Gunnovou sestrou, která energicky popírá, že by byl její bratr vrah. Dívky sice obtěžoval, ale to ostatní si na něj vymyslel detektiv Bosch, jemuž nemůže přijít na jméno … Irvin Irving si jede do svého bývalého domu pro věci. Connie si už našla jiný dům a navrhuje, aby si vzal, co chce … Policisté mezitím zjistí, že Meadowsovým velitelem na misi byl jistý kapitán Trevor Dobbs, který teď vlastní bezpečnostní a poradenskou firmu, kam se Bosch chystá zajet. Edgar si opět najde výmluvu, aby s ním nemusel … Hollandův advokát Fowkkes a Rudy Tafero se domlouvají, jak znovu vytáhnout Boschův případ s údajným podstrčením důkazů a jak zabránit Croweové svědčit proti režisérovi.

Loading

Bosch 3 – 2.díl – Čtyři poslední věci

Přidej hodnocení

Bosch

Bosch si s detektivem Benitezovou vybírá v obchodě desky. Je vidět, že se sblížili. Volá Maddie, Bosch ji odkazuje na později. Benitezová odjíždí domů, Bosch míří na parkoviště, kde si pohraje s bezpečnostními kamerami. V jednom okně vidí siluetu, pak přijede auto a z něj vystoupí dva muži v černém. Zajdou do domu, pak i do bytu a stín na zácloně mizí… Bosch učí Maddie řídit, jedou do školy. Otec kamarádky Beccy Phil Gentry žádá Bosche, aby nechal zmizet jeho pokutu za rychlou jízdu. Druhý den je nalezen mrtev Ed Gunn. Zdá se, že skočil z okna, napsal vzkaz a byl nejspíš hodně opilý. Na místě vyšetřují detektivové Robertson a Pierce. Edgar se diví, že mu Bosch nikdy o Gunnovi, který má na svědomí smrt nejméně dvou mladých žen, nikdy neřekl. Muž byl sice obviněn, ale nakonec vyvázl. Opět v tom měl prsty O’Shea. Ten ostatně najde ve svém mobilu fotku mrtvého a dotaz, kolik jich ještě zabil, když ho pustil na svobodu … Policie zjistí jméno sprejera, který se nacházel poblíž kempingového vozu, v němž byl nalezen mrtvý Hal Meadows.

Loading

Bosch 3 – 1.díl – Veterán

Přidej hodnocení

Bosch

Uplynulo 16 měsíců… Je noc. Jakýsi mladík sprejuje na zeď, když si všimne přijíždějícího auta. Schová se, ale zahlédl, jak auto zastavilo za kempingovým vozem. Pak se ozve výstřel a auto odjíždí. Jde se podívat do kempingového auta a najde tam zastřeleného muže… Okamžitě utíká pryč. Po několika dnech si na ulici sedá do auta řízeného postarším mužem … Ed Gunn se opije v baru a sebere ho policie. V cele vyspává opici. Edgar přivolá Bosche, který Gunna dobře zná: kdysi zabil několik dívek. Chce si s ním promluvit. Když ale ráno přijde, v cele už není. Kdosi za něj zaplatil kauci … Bosch se chystá jako svědek k soudu s Veronicou Allenovou. Ta opět chladnokrevně lže, v příhodné chvíli pláče a zdá se, že jí porota uvěří. Její právní zástupkyně se snaží co může Bosche zesměšnit a znemožnit. Ani po delší době se porota nedokáže shodnout a soudkyně prohlašuje řízení za zmatečné. Veronica je volná, proces ovšem může být obnoven,

Loading