Boží mlýny – 6.díl – Asijská růže – zlomená květina

Přidej hodnocení

Bozi mlyny

Vitouš (M. Mikulčík) sedí ve vězení, aby nemohl ovlivnit svědky. Hrozí mu však pouze nevysoký trest, z něhož jej celkem snadno může vysekat podplacený státní zástupce Rampa (P. Lagner). Ani jeden z padouchů však netuší, že celý případ mladičké asijské prostitutky je jen návnadou. Vituš se rozhodne, jako ostatně už mnohokrát, vyřešit svoje postavení tím, že nepohodlnou svědkyni odstraní. Aniž tuší, že je odposloucháván, vydá příkaz zabijáku Hadravovi (V. Čížkovský) k likvidaci dívky. Celý pokus o vraždu je však kontrolován kpt. Faitem (M. Myšička), kterému jako vždy pomáhají Alex (V. Navrátil) a Markéta (E. Křenková).

Loading

Boží mlýny – 5.díl – Asijská růže

Přidej hodnocení

Bozi mlyny

Maxe Brauna (J. Lábus) dohnala jeho minulost, hrozí mu soudní proces a vězení. Se svým společníkem Petránkem (A. Toader) se chytají posledního stébla naděje: uplatit státního zástupce, který zařídí, aby se Česká republika nepřipojila ke švýcarské žalobě. Jenže jako prostředníka si vybrali jistého Vitouše (M. Mikulčík), kterého už má v hledáčku skupina mstitelů z Božích mlýnů. Alex Braun (V. Navrátil) i kpt. Fait (M. Myšička) jsou si totiž jistí tím, že Vitouš je vrah, který likviduje nepohodlné svědky.

Loading

Boží mlýny – 4.díl – Sekta

Přidej hodnocení

Bozi mlyny

Jak se dostat na kobylku hamižnému léčiteli, který si kolem svých rituálů založil rovnou církev? Případ je osobní pro Markétu (E. Křenková), jejíž blízká přítelkyně zemřela právě v důsledku pochybné léčby tohoto samozvaného guru (B. Slezáček). Zákon je ovšem na podobné obchodníky se smrtí krátký. Navíc sama Markéta, která se k sektě na oko přidá, začne propadat kouzlu charismatického vůdce. Kpt. Fait (M. Myšička) i Alex (V. Navrátil) ovšem mají svojí vlastní teorii o tom, co se v modlitebně děje.

Loading

Boží mlýny – 3.díl – Splacený dluh

Přidej hodnocení

Bozi mlyny

Podnikatel Skácel (L. Veselý) je jedním z přátel Maxe (J. Lábus), se kterým přišel k velkému majetku v době privatizace, a to ne zcela legální cestou. Teď je však sám obětí zločinu. Podvodník Lukeš (J. Kolařík) padělal směnku na desítky milionů a s pomocí podplaceného grafologa vyhrál soud. Skácel, sužovaný řadou dalších problému situaci neunese a zastřelí se. Maxův syn Alex (V. Navrátil) požádá o pomoc kpt. Faita (M. Myšička) a Markétu (E. Křenková). Zjišťují, že trik s padělanou směnkou neprošel Lukešovi beztrestně poprvé, na své straně má totiž zkorumpovaného šéfa policie Votočka (J. Prouza).

Loading

Boží mlýny – 2.díl – Spící lodě

Přidej hodnocení

Bozi mlyny

Bohatý, arogantní a netrpělivý podnikatel Lánský (P. Řezníček) záměrně smetl ze silnice auto, které jej zpomalovalo. Od soudu ovšem odchází očištěný, neboť podplatil soudního znalce. Nepotrestaný zločin za sebou nechává mrtvého otce rodiny a jeho nadosmrti postiženou dceru. Kpt. Fait (M. Myšička), který odešel od zkorumpované policie, si bere na pomoc Alexe (V. Navrátil), televizní reportérku Markétu (E. Křenková) i svého policejního spojence Dobeše (R. Nebřenský) a nastraží na padoucha past.

Loading

Boží mlýny – 1.díl – Provaz

Přidej hodnocení

Bozi mlyny

Na některé zločince je spravedlnost krátká – stačí mít dostatek peněz a podplatit šéfa policie závislého na výherních automatech. Úkol, který stojí před kapitánem Faitem (M. Myšička), přesahuje rámec schválených policejních postupů. Fait i jeho kolega Dobeš (R. Nebřenský) vědí, kdo je vrah, a tuší, jaká je struktura celého mafiánského gangu, který vede majitel casina Válek (M. Ruppert). Jenže úplatný Faitův nadřízený neustále maří vyšetřování.

Loading