Černá voda – 6. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Černá voda

 

Na předvečer oslav svatého Jana v roce 1973 se Annie a její dcera Mia vydávají na dlouhou cestu do odlehlé vesnice Stjärnberg, aby začaly novou etapu života s Annieho přítelem Danem. Během svého putování se setkají se dvěma zoufalými osudy, kteří sdílejí společné místo. Tou samou noc se Johan rozhodne utéct z domova a nechá se unést tajemnou ženou. Téměř dvacet let poté, v roce 1991, obyvatele Svartvattnetu stále otřásají vraždy ve stanech v Lobberånu. Uprostřed noci, plní bolestí, se Annie rozhodne zavolat Birgerovi, když se Mia pozdě vrací domů s mužem, kterého Mia zná z minulosti…(VOYO)

Loading

Černá voda – 5. díl

3/5 - (1 {hlasů})

Černá voda

 

VV předvečer slavnosti svatého Jana v roce 1973 vyrazí Annie a její dcera Mia na dlouhou cestu do odlehlé vesnice Stjärnberg, aby začaly novou kapitolu svého života s přítelem Danem. Během svého putování se setkají se dvěma zoufalými osudy, kteří sdílejí společné místo. Tou samou noc Johan uprchne z domova a nechá se unést tajemnou ženou. Téměř dvacet let poté, v roce 1991, obyvatele Svartvattnetu stále tíží vraždy ve stanech v Lobberånu. Uprostřed noci, plní bolestí, zavolá Annie Birgerovi, když se Mia pozdě vrací domů s mužem, kterého Mia zná z minulosti…(VOYO)

Loading

Černá voda – 4. díl

3/5 - (1 {hlasů})

Černá voda

 

V předvečer slavnosti svatého Jana v roce 1973 vydají se Annie a její dcera Mia na dlouhou cestu do vzdálené vesnice Stjärnberg, aby započaly novou kapitolu svého života s přítelem Danem. Během svého putování potkají dva zoufalé osudy, kteří sdílejí jedno místo. Tou samou noc Johan uprchne z domova a nechá se unést tajemnou ženou. Téměř dvacet let poté, v roce 1991, stále tíží obyvatele Svartvattnetu vraždy ve stanech v Lobberånu. Uprostřed noci, plná bolesti, zavolá Annie Birgerovi, když se Mia pozdě vrací domů s mužem, kterého Mia zná z minulosti…(VOYO)

Loading

Černá voda – 3. díl

Přidej hodnocení

Černá voda

 

V předvečer svátku svatého Jana v roce 1973 se Annie a její dcera Mia vydávají na dlouhou cestu do vzdálené vesnice Stjärnberg, aby začaly novou etapu svého života s přítelem Danem. Během svého putování narazí na dva zoufalé životy, kteří sdílí jednu stanici. Tou samou nocí Johan uprchne z domova a nechá se unést tajemnou ženou. Téměř dvacet let poté, v roce 1991, stále tíží obyvatele Svartvattnetu vraždy ve stanech v Lobberånu. Uprostřed noci, plná bolesti, Annie volá Birgerovi, když se Mia vrací domů pozdě s mužem, kterého Mia zná ze své minulosti….(VOYO)

Loading

Černá voda – 2. díl

4/5 - (1 {hlasů})

Černá voda

 

V noci svatojánské roku 1973 se Annie a její dcera Mia vydávají na cestu do vzdálené vesnice Stjärnberg, aby začaly novou kapitolu svého života s jejich přítelem Danem. Během jejich putování natrefí na dva zbědované životy sdílející jeden stan. Tou samou nocí Johan uteče z domova a nechá se unést tajemnou ženou. Téměř dvacet let poté, v roce 1991, se vraždy v stanech v Lobberånu stále dotýkají obyvatel Svartvattnetu. Uprostřed noci Annie s bolestí volá Birgerovi, když Mia přichází domů pozdě s mužem, kterého Mia zná z minulosti…(VOYO)

Loading

Černá voda – 1. díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

Černá voda

 

V noci svatojánské roku 1973 se Annie a její dcera Mia vydávají na cestu do odlehlé obce Stjärnberg, aby začaly nový život s jejich přítelem Danem. Během cesty objeví dva životy zbavené v jednom stanu. Té samé noci Johan utíká z domova a nechává se unést tajemnou ženou. Téměř dvacet let poté, v roce 1991, vraždy ve stanech v Lobberånu stále ovlivňují obyvatele Svartvattnetu. Uprostřed noci Annie volá Birgerovi, když Mia přichází domů pozdě s mužem, kterého Mia zná z minulosti…(VOYO)

Loading