Cesty domů – 10.díl – Chci to vysvětlit

Cesty domů

  

Honza není k nalezení! Soňa má strach, aby neprovedl nějakou hloupost. Udělá vše proto, aby ho našla. Rudolf se kvůli Vendy vrací do vily. Ale dlouho se nezdrží…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 9.díl – Přiznání

Cesty domů

  

Soňa přizná Karolíně svůj vztah s Romanem a Karolína slibuje pomstu. Rudolf se rozhodne trávit víc času s Mílou. Lída je nešťastná…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 7.díl – Myslím to vážně

Cesty domů

  

Karolína udělá všechno pro to, aby dosáhla svého. Doplatí na to Martin. Smrt pacienta Kováře Ríšu psychicky rozloží. Změní Rudolf svůj názor na Ríšovu budoucnost?…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 6.díl – Chci je smířit

Cesty domů

  

Karolína chce zabránit Romanovi v rozvodu. Její intrika je pořádným klackem přes cestu Romana a Soni. Míla se odmítá léčit, Rudolf má strach o její život…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 4. díl – Mám ho ráda

Cesty domů

  

Honza chce od Soni slyšet pravdu. A dozví se ji. Rudolf splní podmínku v závěti, ordinace je zachráněna. Znamená to příměří mezi dávnými soky?…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 3. díl – Zápas

Cesty domů

  

Soňa se rozhodne ukončit to definitivně s Honzou. Rudolf dál hází Petrovi klacky pod nohy. Společná ordinace je v ohrožení…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 2. díl – Návštěva

Cesty domů

  

Roman se chce rozvést s Karolínou, a ta netuší, že její rivalkou je Soňa. Honza dostane druhou šanci u policie. Díky Rudolfově milence…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 1. díl – Zůstávám

Cesty domů

Rudolf Bernát a Petr Kosík, dva vážení lékaři z městečka Hradiště, místo aby se těšili na důchod, živí v sobě spor starý více než třicet let. Co je jeho příčinou a proč jejich letitá nenávist dopadá na jejich rodiny?…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – Úvodní díl – Návrat

Cesty domů

  

Domov je tam, kde na nás čeká láska. Soňa se po rozchodu s manželem vrací do rodného domu. Čeká ji nový začátek? Její otec Rudolf je v pasti, opět narazil na svého odvěkého nepřítele…(TV Prima)