Cesty domů – 10.díl – Chci to vysvětlit

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Honza není k nalezení! Soňa má strach, aby neprovedl nějakou hloupost. Udělá vše proto, aby ho našla. Rudolf se kvůli Vendy vrací do vily. Ale dlouho se nezdrží…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 9.díl – Přiznání

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Soňa přizná Karolíně svůj vztah s Romanem a Karolína slibuje pomstu. Rudolf se rozhodne trávit víc času s Mílou. Lída je nešťastná…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 8.díl – Všechno, co potřebuju

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Soňa předloží Honzovi rozvodové papíry, chce žít s Romanem. Karolína svede Martina. Martin je zcela v její moci…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 7.díl – Myslím to vážně

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Karolína udělá všechno pro to, aby dosáhla svého. Doplatí na to Martin. Smrt pacienta Kováře Ríšu psychicky rozloží. Změní Rudolf svůj názor na Ríšovu budoucnost?…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 6.díl – Chci je smířit

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Karolína chce zabránit Romanovi v rozvodu. Její intrika je pořádným klackem přes cestu Romana a Soni. Míla se odmítá léčit, Rudolf má strach o její život…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 5.díl – Když miluju, tak lítaj třísky

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Soňa se chce rozvést, to ale Honza odmítá. Ve hře jsou jejich synové. Martina i Rudolfa se opět dotkne temná minulost. Najdou k sobě cestu?…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 4. díl – Mám ho ráda

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Honza chce od Soni slyšet pravdu. A dozví se ji. Rudolf splní podmínku v závěti, ordinace je zachráněna. Znamená to příměří mezi dávnými soky?…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 3. díl – Zápas

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Soňa se rozhodne ukončit to definitivně s Honzou. Rudolf dál hází Petrovi klacky pod nohy. Společná ordinace je v ohrožení…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 2. díl – Návštěva

Přidej hodnocení

Cesty domů

  

Roman se chce rozvést s Karolínou, a ta netuší, že její rivalkou je Soňa. Honza dostane druhou šanci u policie. Díky Rudolfově milence…(TV Prima)

 

 

Cesty domů – 1. díl – Zůstávám

2/5 - (1 {hlasů})

Cesty domů

Rudolf Bernát a Petr Kosík, dva vážení lékaři z městečka Hradiště, místo aby se těšili na důchod, živí v sobě spor starý více než třicet let. Co je jeho příčinou a proč jejich letitá nenávist dopadá na jejich rodiny?…(TV Prima)