Chataři ze Švihova – 4. díl

2/5 - (1 {hlasů})

Chataři ze Švihova

 

Další zájemci o chatu dorazili na Švihov. Všichni netrpělivě očekávají parťáka na nohejbal, ale zdá se, že to zatím není na dosah. Pevný Prut odhaluje Otovu tajemnici a přemýšlí, jak to říct jeho sestře Martě. Dokonce i naši nejtvrdší jedinci ukazují svou citlivou stránku. Bulva zjišťuje, že z jeho syna se nikdy nestane fotbalista, a Pepa Vlk se obává, že jeho syn je gay. Nakonec dojde k nečekané události – umělému dýchání z úst do úst. Bulva odjíždí s kamion…(TV PRIMA)

Loading

Chataři ze Švihova – 2. díl

Přidej hodnocení

Chataři ze Švihova

 

V zapadlé trampské osadě Kilimandžáro, kde sveřepě odolává moderním vymoženostem jako je elektrika, vládne náčelník Pevný Prut. Co však nikdo netuší, je že tento trampský legendární vládce je současně poslancem v Evropském parlamentu! Když opustí své luxusní bruselské zázemí se splachovacím záchodem a všemi dalšími pohodami západního světa, neodmyslitelně se stává častým hostem v osadě Švihov. A co je ještě úžasnější, rád navšt…(TV PRIMA)

Loading

Chataři ze Švihova – 1. díl

3.5/5 - (2 {hlasů})

Chataři ze Švihova

 

V chatové osadě Švihov se probouzíme, když všichni míří na setkání do hospody U Nahatýho. Musíme hlasovat o nákupu sekaček a tím poznáváme všechny naše sousedy. Pepa Vlk neustále hledá a ztrácí svou policejní čepici, Jelenovi praskne dýmka a Robert Bulva se při svém návratu z cest do hlavy trefí míčem. Křehká Kachna odpálí petardu a paní učitelka Hustilová si tak získává zasloužený respekt. V hospodě U Nahatýho visí obraz Josky, zakladatele osady, který je nyní zmizelý. K ukradenému obrazu se přidávají i ukradené konzervy, za které je zodpovědný Laco, přezdívaný Opakovačka, který je známý svými opakovanými zločiny. Laco sice nežije v Švihově, ale v nedaleké trampské osadě Kilimandžáro…(TV PRIMA)

Loading