Chlap – 15.díl – Jedy

3/5 - (4 {hlasů})

Chlap

 

Ondřej Frank má vážný problém. Bývalý stážista ho obviní z falšování klinické studie. Ondřej je zoufalý, protože neví, zda podvod spáchal. Obvinění působí zcela přesvědčivě. Frank hledá podporu u svých blízkých, jenže dřív, v době provádění studie, jako arogantní a chladný primář, mnoho přátel neměl…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 14.díl – Naděje

3/5 - (3 {hlasů})

Chlap

 

Ondřej Frank objevil nesrovnalosti v klinické studii léku Satonal, lék dokonce může zabíjet. Ondřej se snaží varovat primáře Sýkoru. Nemá však tušení, že Sýkorova kariéra je s podivným lékem silně provázaná. Ondřejovo pátrání nezůstane bez odezvy. Už toho ví příliš a je pro řadu lidí nebezpečný…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 13.díl – Tři na tři

3.5/5 - (2 {hlasů})

Chlap

 

Ondřej Frank se intenzivně snaží pochopit kus svého života, který je ukrytý v mlze amnézie. Cítí, že klíčem k minulosti by mohl lék Satonal, kolem něhož se rojí mnoho otázek. Ondřej se pustí do ověřování klinické studie, pod jeho vedením totiž kdysi probíhala…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 12.díl – Nehoda

4.8/5 - (11 {hlasů})

Chlap

 

Vlaková nehoda s velkým počtem zraněných promění oddělení v improvizovanou pohotovost. Všichni lékaři pracují pod časovým tlakem, stresem, a navíc se musí vypořádat s emocionálně náročnými osudy pacientů. V těžké chvíli se ukazuje, že Frank má větší respekt než stávající primář Sýkora…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 11.díl – Následky

5/5 - (2 {hlasů})

Chlap

 

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. A platí to i o lásce? Kolikrát se lze zamilovat do téže osoby. Ondřej Frank ví, že před úrazem tvořil pár s kolegyní Evou. Jenže tehdy byl jiným člověkem. Mohou si rozumět i nyní?…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 10.díl – Tajemství

4.9/5 - (10 {hlasů})

Chlap

 

Adam před kolegy skrývá tajemství, které způsobí rozruch na celém oddělení. Ondřej Frank se snaží být užitečný, ale tentokrát tvrdě narazí. Pro Adama jsou události příliš osobní a intimní. Dobře míněná pomoc přeroste do velkého konfliktu a hrozí, že Ondřej bude muset opustit nemocnici…(TV NOVA)

  

Loading

Nemonice Centrum osiřela

4.9/5 - (13 {hlasů})

Po 113 dnech padla poslední klapka seriálu Chlap

Praha, 26. dubna 2022 – Ve filmovém ateliéru v Panenských Břežanech padla poslední klapka seriálu Chlap. S nemocnicí Centrum se herci i štáb loučí po dlouhých 113 natáčecích dnech. Poslední epizodu šestnáctidílného cyklu budou diváci moci zhlédnout ve druhé půlce června.

Loading

Chlap – 9.díl – Loterie

4.5/5 - (4 {hlasů})

Chlap

 

Frank začíná mít potíže, je nepozorný, roztěkaný a přichází o další vzpomínky. Má strach, že se následky poranění prohlubují. To hlavní ale zatím vnímá, Hanu, a dělá vše, aby ji získal zpátky. Hana ví, že rozhodnutí už nelze odkládat, a že vždy někomu ublíží…(TV NOVA)

  

Loading

Kolik dílů má seriál Chlap

Chlap – 8.díl – Hippokratova přísaha

3.7/5 - (6 {hlasů})

Chlap

 

Nemoc Karolíny stmelí Hanu s Ondřejem. Hana v plné intenzitě cítí, proč se kdysi do Ondřeje zamilovala. Dvanáct let vzpomínek, které Ondřej Frank postrádá, jako by odneslo i dvanáct špatných let, během nichž se rozpadl jejich vztah. Jenže Hana si mezitím vybudovala nový život s novým partnerem…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 7.díl – Sebeláska

4/5 - (1 {hlasů})

Chlap

 

Karolína, dcera Ondřeje Franka, trpí záhadnou nemocí a musí být hospitalizována na oddělení. Otec s dcerou tráví společně víc času než kdy dřív. Pro oba to jsou náročné a bolestné chvíle, nejen kvůli nemoci. Karolíniny potíže mají kořeny právě v jejich komplikovaném vztahu a zároveň ji psychicky ničí tajemství, které v sobě už léta dusí…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 6.díl – Kdo s koho

5/5 - (2 {hlasů})

Chlap

 

Spolu s Ondřejem Frankem se vracíme o deset let zpátky. Do časů rodinného štěstí a zápasu o post nového primáře. Ondřej Frank byl ještě před deseti lety milujícím manželem, otcem, ale i výjimečně talentovaným lékařem. Rozhodnutí z té doby zcela zásadně ovlivnila a i nadále ovlivňují život nejen jemu, ale nečekaným způsobem i život jeho kolegů…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 5.díl – Užitečná chyba

4.7/5 - (3 {hlasů})

Chlap

 

Ondřeje Franka naprosto zdrtil fakt, který zjistil ze své emailové komunikace. Kde a jak najít sílu žít dál? Na naléhání Evy se rozhodne ještě jednou vrátit do nemocnice. Osobně si ho žádá jedna z pacientek. Když už je na místě, rozhodne se zasáhnout i u jiného případu. Tím se spustí řetězec událostí, které opět zamíchají karty příběhu nanovo…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 4.díl – Dobrá věc

3.7/5 - (3 {hlasů})

Chlap

 

Ondřej Frank se nedokáže smířit s tím, že mu nikdo nechce prozradit okolnosti událostí, na které si sám nevzpomíná. Na oddělení je hospitalizován bratr vedoucí lékařky Evy Ulmanové, bývalý narkoman Radim Ulman, díky kterému Frank poznává více Evu, ale i ostatní kolegy. Zatímco Eva odkrývá svou bolestnou minulost, Frank se k poznání té své nezadržitelně blíží také. Premiérové díly seriálu Chlap sledujte každý čtvrtek na Nově. Celé epizody najdete s předstihem na Voyo!…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 3.díl – Lidskost

5/5 - (2 {hlasů})

Chlap

 

Ondřej Frank už není pacient. Přesto zůstává na oddělení, které vybudoval. Zůstává na oddělení jako pomocná síla bez pravomocí, pokouší se ale zapojit a pomoci, jak nejlépe umí. To je ovšem v příkrém rozporu s tím, co dříve sám vyžadoval…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 2.díl – Selfie

4.4/5 - (5 {hlasů})

Chlap

 

Ondřej Frank je hospitalizován na oddělení speciální diagnostiky, kterou dříve vedl. Optikou pacienta začíná svět kolem sebe vnímat jinak. Frank jako nedobrovolný pacient na oddělení, které dříve striktně a neosobně vedl, navazuje k údivu svých bývalých kolegů přátelské vztahy s dalšími pacienty. Právě díky tomu pomůže stanovit správnou diagnózu a zachránit život mladého muže a zároveň najít novou naději pro sebe sama…(TV NOVA)

  

Loading

Chlap – 1.díl – Amnézie

4.4/5 - (5 {hlasů})

Chlap

 

Nesnesitelně pedantský primář Ondřej Frank je prvotřídní kapacita ve svém oboru. Pacienti jsou pro něj ale jen čísla a diagnózy, jejich osobní život ho nezajímá. To se mu stane osudné poté, kdy jeden z pacientů z jeho oddělení zemře. Okolnosti této smrti nastartují v jeho životě zvrat, kvůli kterému už nikdy nic nebude jako předtím…(TV NOVA)

  

Loading